Ново правителство, нов късмет

  • 920 104
  • 26 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 806
Знам, че темата е само за поплювки...

Що, кажи нещо положително. Няма само ти да се смееш...

# 31
  • Мнения: 2 084
Предложенията на новия социален ми харесват. Какво беше в последните 23 години, само търтеи и лентяи вземаха социални помощи, здрави-прави с цигари и бира в ръка, а градинките и парковете - мръсни. Кой ще им обира фасовете от детските площадки. Който иска помощи - да полага общественополезен труд или да се образова.
А обещанията на БСП още вчера се видя, че няма да си ги изпълнят - нямало да има необлагаем минимум. Т.е. цял ден човек се трепи за 260 лв. чиста месечна заплата /от 310лв. като махнем данъците/,а някой, който цял ден мързелува , живее с почти същата социална помощ. Нямало да намалят пенсионната възраст. Явно за да има АЕЦ Белене е била цялата борба и компроматите.

# 32
  • София
  • Мнения: 221
Вчера гледам  Илияна Раева оглавява партия "Обединена България" Thinking Предлагам да залагаме Laughing

Така широко рекламирания проект на Илияна ми намирисва на политическо инженерство. Някак ми  е много съмнителна работата.....
Дясното е в нокдаун и хоп, знакова фигура ще прави проект център-дясно, защото дълбоко се възмутила.
Щом един бодигард си направи партия, защо едно от"златни " момичета да не може, при това със сигурност показва малко повече гънки  в подкорието от БМБ...

# 33
  • София
  • Мнения: 221
Предложенията на новия социален ми харесват. Какво беше в последните 23 години, само търтеи и лентяи вземаха социални помощи, здрави-прави с цигари и бира в ръка, а градинките и парковете - мръсни. Кой ще им обира фасовете от детските площадки. Който иска помощи - да полага общественополезен труд или да се образова.
А обещанията на БСП още вчера се видя, че няма да си ги изпълнят - нямало да има необлагаем минимум. Т.е. цял ден човек се трепи за 260 лв. чиста месечна заплата /от 310лв. като махнем данъците/,а някой, който цял ден мързелува , живее с почти същата социална помощ. Нямало да намалят пенсионната възраст. Явно за да има АЕЦ Белене е била цялата борба и компроматите.
Нали си наясно, че това  никога няма да се случи, няма партия , която ще накара циганина да работи и да спре да снася през 9месеца..

# 34
  • Мнения: 4 806
Предложенията на новия социален ми харесват. Какво беше в последните 23 години...

Той не беше ли вече веднъж социален министър в тия 23 години?

# 35
  • Мнения: 1 809
А обещанията на БСП още вчера се видя, че няма да си ги изпълнят - нямало да има необлагаем минимум. Т.е. цял ден човек се трепи за 260 лв. чиста месечна заплата /от 310лв. като махнем данъците/,а някой, който цял ден мързелува , живее с почти същата социална помощ. Нямало да намалят пенсионната възраст. Явно за да има АЕЦ Белене е била цялата борба и компроматите.
А! Добър ден! Но това, че няма да си изпълнят обещанията е най-малкото зло, на фона на което другарите са ни подготвили Confused Ама пък я как другарят Орешарски ни обеща повече надежда , а ?! Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 059

По повод "плана" ето това мнение много ми хареса Peace
Цитат
Планът "Орешарски" всъщност не е план, а един сборник от добре звучащи лозунги. В план трябва да има конкретика и времева скала, както и средство за измерване на постигнатото. Един план (стратегия) трябва да отговаря на 4 въпроса:

Къде сме сега?
Къде искаме да отидем?
Как ще отидем дотам? и
 Как ще разберем, че сме стигнали?

А този боклук дори не си струва да се чете.
[\quote]

# 37
  • Мнения: 15 529
няма партия , която ще накара циганина да работи и да спре да снася през 9месеца..

Имаше време, в което работеха т.е. значи е възможно. Въпросът е как?

# 38
  • Мнения: X

А обещанията на БСП още вчера се видя, че няма да си ги изпълнят - нямало да има необлагаем минимум. Т.е. цял ден човек се трепи за 260 лв. чиста месечна заплата /от 310лв. като махнем данъците/,а някой, който цял ден мързелува , живее с почти същата социална помощ. Нямало да намалят пенсионната възраст. Явно за да има АЕЦ Белене е била цялата борба и компроматите.

Това за необлагаемия минимум кога го казаха? За пенсиите е много ясно, че няма да намалят възрастта, навсякъде върви към увеличение. Eто тук малко данни за сравнение:
http://en.wikipedia.org/wiki/Retirement_age

Думата "компромати" е доста неуместна, но като ви става по-благо на душите си я повтаряйте.

# 39
  • Мнения: 86
Планът "Олигарски" - цигарен дим и рестарт на Белене....Да здраствует победа!!! Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 12 809

Министърът на здравеопазването д-р Таня Андреева обяви, че ще има либерализиране на режима за забрана за тютюнопушене на закрити обществени места, "но със строги правила". Тя щяла да предприеме и стъпки за решаване на проблемите на спешната помощ.  Ще се допитва и до съсловните организации, преди да взема решения.

При драмата в здравеопазването се питам как е възможно първия и най- важен проблем, който коментира министъра да е връщането на пушенето в заведенията?  Shocked Shocked

dmaria Аре без толкова крайни расистки изказвания. Peace

# 41
  • Мнения: 8 581
Предложенията на новия социален ми харесват. Какво беше в последните 23 години, само търтеи и лентяи вземаха социални помощи, здрави-прави с цигари и бира в ръка, а градинките и парковете - мръсни. Кой ще им обира фасовете от детските площадки. Който иска помощи - да полага общественополезен труд или да се образова.
+1

# 42
  • Мнения: 14 815
Планът "Олигарски" - цигарен дим и рестарт на Белене....Да здраствует победа!!! Sick


Да за съжаление!Пак със стари к...и,нов бардак.

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 221

Министърът на здравеопазването д-р Таня Андреева обяви, че ще има либерализиране на режима за забрана за тютюнопушене на закрити обществени места, "но със строги правила". Тя щяла да предприеме и стъпки за решаване на проблемите на спешната помощ.  Ще се допитва и до съсловните организации, преди да взема решения.

При драмата в здравеопазването се питам как е възможно първия и най- важен проблем, който коментира министъра да е връщането на пушенето в заведенията?  Shocked Shocked

dmaria Аре без толкова крайни расистки изказвания. Peace
Бояна, добре поправям се не циганин а ром Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт