седмицата 30.01 - 5.02.06 - нека е щастлива

  • 10 377
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 154
Аугуста, разликата е в това, че едното го изследват в лаборатория и ако има някакви организми правят посявка и виждат на кое реагира, докато при лекаря само се вижда има или няма нещо. Моя доктор така взема секрет и гледа под микроскоп и ако има нещо назначава лечение (което да чукна на дърво винаги е удачното и не се налага повторение с друг препарат).

Аз сега не разбрах Милиан има или няма рожденик? Blush newsm78 или е минал рождения ден... Ама както и да е, де Mr. Green Милиан, да ти е жив и здрав и много да ви радва! Heart Eyes

Леа, ха дано е отдясно овулацийката Praynig

БАН, дано се оправят нещата с половинката! То и аз напоследък съм много зла и само "дъвча" хората покрай мене, ама... кво да направя, то отвътре ми идва Confused

Весела седмичка, момичета!

# 16
  • Мнения: 2 123
Хайде едно сърдечно пожелание за супер новинарска седмица и от мен!
Бан, много кофти за караниците. За мен най-неприятното нещо е да съм имала разпра с мъжа ми /което никога не се е случвало в крайности/ и да не сме се помирили през нощта. Следващият ден ми е... нямам желание и ентусиазъм за нищо. Понякога ние трябва да сме по-силните, мила. Положи усилие и ти поеми инициативата да се правите. Колко му трябва на мъжа - вкусна вечеря, уют и секси бельо мисля, че ще свърши работа. Стискам палци!!!! Praynig
Сънчи и Моренка, мн се рдвам, че се появихте Hug
Хери, с това твойто маврудче душа вече почвам да те мисля... да не вземе множоко да ти стане WinkСпециални палци за теб, любима.
Леичка, Peace - 2 фуликула от дясно ти пожелавам  bouquet

Аз съм мн добре засега. Мъжът ми нещо е болен - къде ли се раболя се чудя, при положение, че почти не сме се разделяли напоследък. Обикновено аз съм болнавата и сега се моля да не ме зарази и да се оправи по-бързо, че сега точно от простуди не се нуждая.
Единственото нещо, което ми помрачава щастието е... все по-тежкот осъстояние на баща ми... знаете ме, че не се предавам лесно, но не виждам вече никаква надежда... /просто защото той самият категорично не иска/

# 17
  • Мнения: 62
Сънчи, благодаря ти за разяснението!
Аз нещо много се впрягам заради тези безкрайни бактерии и какво ли още не в секрета.  Confused Чудя се много  когато гинеколожката гледа под микроскоп и назначава лечение, дали това е достатъчно.

При теб явно е дало добър резултат, което е супер.

Аз ще ходя тази седмица на гинеколог и сигурно пак ще се доверя на микроскопа и, пък дано всичко е наред! Praynig

# 18
  • Мнения: 806
Здравейте сладкишчета Grinning
Нека и аз да пожелая тази седмица да ни е здрава, усмихната лИбовна и бебеносеща baby_neutral
Леа,Аугуста,Жабче, желая Ви успех и нека се сбъдне това което искате!!! Praynig
Ban, Дай Боже всичките неприятности които имате с твоето злато да са временен импулс и всичко да се нареди в най-скоро време.Ние също сме имали такива моменти, лошо е но като вярваме и полагаме усилия-всичко се оправя.Нали! Успех миличка!!! Peace
Милан-да ти е жив и здрав рожденника/ минал или настоящ Thinking/
Сънчо, Моренка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
Прегръщам ви силно и дано да си на късмет Змейчо!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 62
Хеййййй момичета, къде сте се скрили!     newsm43   Много пустичко е тук при нас......

Нещо ми се струва, че сте марзеливички тази седмица .........защо ли е така?

# 20
  • Мнения: 9 093
Другите предполагам са в чата  Mr. Green
Аз уча за изпита в четвъртък...опитвам се да се ориентирам по карта, ама нещо съм забравила географията Blush Изпита ми е по странознание на Гърция и сега се мъча тука да натъкмя текст към географска карта...тоя Пелопонес обаче има повече градове, отколкото е необходимо  Whistling

Иначе, аз утре ще ходя на гинеколог да ми намаже раничката, ама още не съм си запазила час...утре ми изникнаха и други ангажименти, ама някак си ще се опитам да наредя програмата newsm78
Да ви пожелая и аз весела седмичка и по-малко ядове ( даже никакви )  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Да, да, да! Фоликулът е вдясно и в сряда ще правим инсеминация!  Grinning Стискайте палци да е успешна Praynig
Стеф, а на теб отсега стискам палци за изпита в четвъртък!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
УРААААААА ! Браво Леа !  С теб съм  Hug !
Стеф и с теб ! И за раничката и за изпита...
 Grinning Абе въобще съм с всички ви ( дано и с акъла си да съм де  Rolling Eyes  Mr. Green ) !

Аа Гриз ! И аз съм фенка на Дискавърито и на NG , пък и Енимъла Хисторито и Експлоръра и Реалитито ... все любими  Simple Smile !

# 23
  • Мнения: 806
Леа, стискам палци всичко да е наред и да мине успешно Praynig
Стеф, айде ще ги разбиеш на изпита и Успех с раничката!
Моренка и аз довечера ще привключа на Дискаварито да гледам филмчето.Тенкс  bouquet
Спокойна вечер Hug

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Леа бравооооо! С толкова много стиснати палци нямаше как да не е отдясно Wink Сега всички дружно ще стискаме палци и за инсето и май няма нужда да казвам какъв ще е резултата   bouquet

Стеф успех в студентството и в процедурата Simple Smile

Диме
благодаря за пожеланията и да ти се връща!

А по Дискавъри, май в събота беше, гледах някакво филмче за ектопична бременност. Имаше една жена, която роди тризнаци, като третото бебе се беше развило извън матката й  #Crazy . А на друга извадиха калцирано бебе, престояло 46 години в нея, след извънматочна бременност...

# 25
  • Мнения: 62
Леа, браво !!! Не си мисли че сме спряли да стискаме палци..... желая ти успех в сряда!

Стефи не се тревожи за този изпит, ще го вземеш ще видиш!
А за раничката - щом ще я мажат значи всичко ще е наред!

....абе какви са тези страхотии по Дискавъри!

# 26
  • Мнения: 3 376
Миличка Ирини, съжалявам да прочета тъжния край на иначе оптимистичния ти постинг Cry Дано стане чудото при баща ти, мила Praynig

Аа Гриз ! И аз съм фенка на Дискавърито и на NG , пък и Енимъла Хисторито и Експлоръра и Реалитито ... все любими Simple Smile !

Аз се чудя де се губиш напоследък, а то все научнопопулярни филмчета си гледала Sunglasses Аз едно време така се бях зарибила, че друго не гледах. Даже не знаех елементарни неща, дето стават по света и у нас Embarassed После по едно време ми мина, ама напоследък и аз пак съм се зарибила Rolling Eyes

Ох, момичета, тая година имам толкова много работа, че ме заболява главата само като си помисля Close

# 27
  • Мнения: 115
Да, да, да! Фоликулът е вдясно и в сряда ще правим инсеминация!  Grinning Стискайте палци да е успешна Praynig

СТИСКАМЕ! И на краката даже! Да повлечеш крак, пък ние - след тебе Simple Smile
Успех и чакаме инфо.

ПС: Обадих се на доктора - много добре звучеше, хареса ми определено. Благодаря за координатите, ще почерпя, като стане къдрокосата кифла. Пък дано заедно да ги дефилираме из южния парк Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, момичета! Много ви обичкам Heart Eyes Толкова много стиснати палци!....Обаче ги стискайте в сряда в 12,30 ч. Не се хабете отсега. А и невинаги става от първия път, но...борбата започна! Няма да се отказвам!
Фенките на Дискавъри Wink напоследък и аз само това гледам, вкл. и Риалити и особено са ми интересни всякакви операции. Но най-интересно ми е, естествено, като дават бебешори.
lanfear , ха дано да дундуркаме заедно къдрокоси кукли Praynig
Миличка Иринии, моля се баща ти да не се предава Praynig да пожелае да живее още и да се оправи скоро!
И извинявайте, ако пропускам някой Embarassed Днес съм развълнувана и ми идва да нападна мъжа си от щастие, а трябва да се въздържаме 2 дни....дано е за добро.

# 29
  • Мнения: 9 093
Леа, направо като ти прочетох постинга и ме обзе едно радостно настроение и един такъв оптимизъм...много заразително Laughing Аз съм втора смяна палци, така че ще имаш чифт и за сряда Mr. Green

Мерси ви за стиснатите отсега палци за изпита ми и за утре Blush

Общи условия

Активация на акаунт