В момента чета ... 19

  • 41 608
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 903
Всички, които се чудите дали да започнете "22 ноември 1963" на Стивън Кинг, не се замисляйте, а я подхващайте. Това не е просто хубава книга, това е МНОГО хубава книга!
Не е в жанр "Ужаси", както много хора причисляват творчеството на Кинг. Книгата е като догадка - "Какво би станало, ако..." и си е направо реално възможна.
Една от най-хубавите книги на Кинг, които съм чела, (а аз съм чела доста).

# 721
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Здравейте!

 Аз от вчера чета "Простакът" и се чудя как досега не съм открила тази книга. Прекрасна е!

 Не бях я чувала, никога не съм мяркала дори името на авторката - Елиза Ожешкова, което е жалко.

 Четиво, сходно с разказите на нашите класици Йовков и Елин Пелин.

 Като я прочета, може да споделя повече.

# 722
  • Мнения: 36
Днес започвам "22 ноември 1963" на Стивън Кинг. Мисля, че бях чела в тази тема добри отзиви за нея. Дано не бъркам?

Аз си я взех от библиотеката но още не съм я започнала,хубава ли е книгата?
Сега чета "Брат Од" на Дийн Кунц  Hug

Kally May вече е отговорила и аз съм на същото мнение, въпреки че съм още в началото  Simple Smile

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Да споделя, че "Книга за въздуха и сенките" ми става все по-интересна, макар в началото да бях объркана. Може би това се дължеше на факта, че четях по-рядко.

# 724
  • Мнения: 2 216
След глупавата "Излизам да се поразходя" на Фабио Воло, започвам "Американски дервиш"

# 725
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Благодаря на всички ви за споделеното, приятно е човек да ви чете, уютна тема!   bouquet

В момента чета Паула и съм много щастлива, че най-сетне съм в една тоналност с тази книга. Започнах я преди време, но явно не съм била на подходящата вълна. Чета я с удоволствие, независимо от тъжните моменти, защото усещам, че излязох от едно дълго книжно зацикляне, свързано може би с изключително многото работа в службата.

Да ви попитам имате ли впечатления от

И дали някой има електронен вариант на 22/11/63? Запалихте ме!  Grinning

# 726
  • Мнения: 1 471

Да ви попитам имате ли впечатления от

И дали някой има електронен вариант на 22/11/63? Запалихте ме!  Grinning

Ще я започвам довечера "Градината...", така мисля поне. Simple Smile
Прати ми имейл на лични, за да ти пусна 22/11/63, премахната е от Читанка.

# 727
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Вилли, хиляди благодарности!
Сподели после за Градината.  Peace

# 728
  • Мнения: X
Всички, които се чудите дали да започнете "22 ноември 1963" на Стивън Кинг, не се замисляйте, а я подхващайте. Това не е просто хубава книга, това е МНОГО хубава книга!
Не е в жанр "Ужаси", както много хора причисляват творчеството на Кинг. Книгата е като догадка - "Какво би станало, ако..." и си е направо реално възможна.
Една от най-хубавите книги на Кинг, които съм чела, (а аз съм чела доста).
И аз я чета в момента. Много интересна тема третира и нямам търпение да разбера в крайна сметка как ще приключи всичко, макар да допускам, че Кралят ще ни остави да си поблъскаме главите отново.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 036
Почти прочетох Шантарам . Като цяло книгата много ми харесва.. малко ме разочарова факта,че книгата в началото ми беше много интересна и в средата стана най-интересна,но след това взе да става по-безинтересна.. Харесва ми когато чета нещо,да става все по-интересно и да не мога да пусна книгата.

# 730
  • Мнения: 48
Всички, които се чудите дали да започнете "22 ноември 1963" на Стивън Кинг, не се замисляйте, а я подхващайте. Това не е просто хубава книга, това е МНОГО хубава книга!
Не е в жанр "Ужаси", както много хора причисляват творчеството на Кинг. Книгата е като догадка - "Какво би станало, ако..." и си е направо реално възможна.
Една от най-хубавите книги на Кинг, които съм чела, (а аз съм чела доста).
Абсолютно съм съгласна с мнението на Kally May. Тази книга е в графата, в която се нареждат "Изкуплението Шоушенг", "Мъртвата зона", "Зеленият път", "Живата факла". Стивън Кинг наистина може да пише. И с тази книга го доказва за пореден път. Прочетох я на един дъх и след това си препрочетох  "За писането" на същия автор.

# 731
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338


Дали имате впечатления за тази книга?

# 732
  • Мнения: 48
Сега ще кажа нещо, което знам, че е абсолютна идиотия, особено в тема за книги, но: Гледах филма "Кранфорд". Беше много приятен. Предполагам, че и книгата ще е такава. Бих я прочела с удоволствие. Има ли я на пазара?

# 733
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
Не съм я търсила на пазара. Намерих я в rulit, рецензията ми се стори интересна, затова реших да попитам.

# 734
  • Мнения: 387
Довечера мисля да подхвана "Великият Гетсби". Дано ми хареса  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт