Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 774
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 75
Благодаря на всички за пожеланията Hug
  bouquet за Ромина и новата тема. Нека бъде изпълнена с много положителни постове и щастлив финал Praynig
Може би ще ни покажат един наистина добър финал, Кузей и Джемре женени и братята сдобрени, разкаяли се и простли си всичко .... Praynig

# 32
  • Мнения: 2 282

Да, постнах го на 1 стр. Той е за Али !  Peace
Явно са направили по един за тримата важни хора в живота на Кузей !  Peace
Пък може и за останалите да видим !


Hug Heart Eyes Според мен има само един официален анонс. Този за братята.  Руският форум твърди, че анонсът за Джемрето  е отговора на Еджето на молбите на Куджетата как Дж убедила Хандан.
Била написала в Туитъра - нали искахте да разберете, заповядайте. И получила аплодисменти за това.
За анонса с Али пишат, че е работа на фенове, бил с лошо качество и не бил качен на сайта на канала. Т.е. неофициален.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 685


Ивана Hug и от мен , 4естито на детенцето Two Hearts

# 34
  • Мнения: 8 457
На сайта на Канал Д трите фрагмана са старите, нов няма... поне засега. Peace

http://www.kanald.com.tr/kuzeyguney/Video/80-Bolum-Fragmani-3-FiNAL/19340

# 35
  • Мнения: 2 282
Аз се чудя нерде му е смокинга? Thinking

Hug Младоженецът ни е ни жив, ни умрел. Дадоха го по смокинг, ама както се беше стъмнил, почвам да си мисля, че може да духне от сватбата.
 Гюнейката ми изглежда върло спокоен на снимките. Кога ще подивее, не ми е ясно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 685
Този "3" фрагман , сутринта го гледах в youtube и изобщо не пишеше , 4е е фрагман...

# 37
  • Мнения: 2 282
Този "3" фрагман , сутринта го гледах в youtube и изобщо не пишеше , 4е е фрагман...
И правилно. Филмът е за братята. Какъв Али. Никой друг няма място между тях. С анонса, който пуснаха казаха всичко. Даже се съмнявам, че може да има и озети. Интервютата ги заместват.
Между редовете, и с тях се подсказва финала.

# 38
  • Мнения: 214

Такъв финал ще ни покажат, че всеки ще види това, което иска. Пак ще има интерпретации, пак ще сме в двата полюса. За всеки по нещо ще се получи накрая, убедена съм. Важното е да има наздравици и ... "Нашата маса поздравява вашата маса!",   lalalala   а после ...  "Ти мене уважа'аш ли ме?"   Drunk  hahaha

# 39
  • Мнения: 3 371

Такъв финал ще ни покажат, че всеки ще види това, което иска. Пак ще има интерпретации, пак ще сме в двата полюса. За всеки по нещо ще се получи накрая, убедена съм. Важното е да има наздравици и ... "Нашата маса поздравява вашата маса!",   lalalala   а после ...  "Ти мене уважа'аш ли ме?"   Drunk  hahaha

 Laughing Ми ние, както сме го подкарали от сега, до сряда ще ни е все едно какъв ще е финалът !  Laughing
На мен наистина вече ми омръзна от предположения - каквото - такова !  Peace Ще ни смотат нещо накрая и аз съм сигурна, ама - нейсе !  Peace

# 40
  • Мнения: 186



И тази ще бъде на сватбата...  Sad
Направо не мога да я гледам...
Нагло, по-нагло, най-нагло, Зличка !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 41
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е  love001 newsm51  love001 Имаш мойта пълна подкрепа Heart Eyes Hug
По този повод да изоффффффффффкам за финалната серия Laughing Laughing Laughing
 hahaha hahaha hahaha

# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт