Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 95

  • 32 794
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 445
Госпожа  Hug , в статия се споменава за някакъв бъдещ проект между Мерием и Къванч, по-скоро е предположение, за септември 2014 година

Само това успях да схвана....  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 186
Хелънчо, такава съм !
А пък и две години го чакам този финал. Heart Eyes
Представяш ли си Кузей и Джемре, заедно, с много дечица, щастливи години напред... Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 186
На снимката със скъсаната презрамка е една нереална Джемре.
Сякаш Гюней е постигнал целта си, а тя се изправя за да потегли към отвъдното.
Не ме бийте за песимизма, но Джемре на тази снимка наистина е нереална.
Дано да не е така, дано, дори да се е случило, лекарите да я спасят... Embarassed

# 19
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 20
  • Мнения: 1 815
Ивана,честит имен ден,на момичето ти!Да е живо и здраво и много щастливо!  ura dazzler1 Tada
Светалчо
,аз пиша,пиша,ама мене редко ме отразява някой.... Heart EyesАз да си кажа,обаче!!!
За монолога на Кузей -аз смятам,че той говори за братството,говори за братската обич,но мисля,че го казва с тъга,мисля,че го казва за това,че за жалост в момента този,който нарича брат,вече не е това,което трябва да бъде!!
Същото мисля и за сцената,когато гледаха децата си с Джемре на леглото и той каза-"Не предавай никога брат си и сестра си"/по памет пиша/!И това беше казано с болка и това иска да внуши Кузей,никога брат да не предаде брата така,както постъпи с него Гюней!Те ти и връзката с притчата за Каин и Авел!

# 21
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Трети фрагман гледали ли сте вие ?/  newsm78

http://izletimetv.com/kuzey-guney-80-bolum-veda-3-fragmani-26-haziran-2013.html

# 22
  • Мнения: 3 371

Да, постнах го на 1 стр. Той е за Али !  Peace
Явно са направили по един за тримата важни хора в живота на Кузей !  Peace
Пък може и за останалите да видим !

Усмивчице,  Hug не е съвсем вярно това, което казваш !  Wink Винаги те “отразявам“ Peace

Кузей наистина говори с много болка за брат си и отношенията им . Толкова пъти се нараняваха, Гюней го предаде неведнъж, Кузей и той си е бамбашка....трудни и болезнени са взаимоотношенията им. Но те са братя и винаги ще бъдат такива. Peace И мисля, че точно това ще видим накрая. Peace

# 23
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Извинявам се за Фрагмана ,че съм дублирала поста  Peace


# 24
  • Мнения: 3 371





Поли, Hugняма никакво значение това, случва се ! Peace

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Любов, Heart Eyes Hug по всяка вероятност на финала ще видим как Кузей отсвирва Гюней.
Но, пък ако са решили, че Гюней ще се поправи, няма лошо и от ''плеснали с ръце и се прегърнали"

Така или иначе сватба ще има...нали Гюней няма стреля...та със или без Гюней все тая. Laughing Laughing Laughing

# 26
# 27
# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт