искам да си имам бебе

  • 7 412
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 69
Аз ползвах O view тест и дано не те излъжа, но мисля, че беше към 9 лв. с пет лентички, които са за различен ден. Хубаво прочети как се ползва и в случай че не уцелиш овулация с първия тест, трябва да си вземеш втори, за да не я изпуснеш...

Относно цигарите, ти препоръчвам да ги спреш. Аз бях страстен пушач около 12 години и омитах по около кутия и половина-две на ден, но ги спрях с Табекс за 4 дни, защото съм такава, че имам нужда да си самовнуша, че нещо ми помага да го направя. От тогава изобщо не съм палила и живея така, сякаш не съм пушила през живота си. Колкото до храненето, режими бол, но аз ще се въздържа да ти давам съвети за това какво да консумираш и какво не. Според мен обаче трябва да разбереш от коя храна какво си набавя организмът на човек и в зависимост от нуждате ти, да си изградиш режим...

# 61
  • Мнения: 237
И аз ли да взема да пробвам тест за овулация Wink още утре ще попитам в аптеките какво имат тук Simple Smile И благодаря за съвета Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 69
И аз ли да взема да пробвам тест за овулация Wink още утре ще попитам в аптеките какво имат тук Simple Smile И благодаря за съвета Simple Smile

Ми, разбира се! Хайде и да пишеш после, за да се похвалиш Simple Smile Успех!   bouquet

# 63
  • Мнения: 237
Хах а дано ,но сигурно няма да е чак толкова лесно ,ще видим ... Сега "чакам" цикъла си в петък и нямам търпение да видя какво ще се случи Simple Smile Нямам никакви симптоми,  освен апетит хах ... Цикъла ми е ужасно точен,веднъж миналото лято ми закъсня с 10 дни и си помислихме,че вече съм забременяла, но се оказа,че е от нощните смени,които давах точно тогава Sad ... Така,че ако не ми дойде този уикенд, веднага ще си направя тест Simple Smile

# 64
  • Мнения: 16
Здравейте отново днес за пореден път се разочаровах взех си тест и беше отрицателен.След работа си взех и тест за овулация да разбера кога ми е..Странното е че цикъла ми беше 1д.и половина днес съм с леко прокървяване.Събота съм на доктор чакам изследванията си от цит.мазка. дано са отлични моля се.Като бях преди седмица и половина на гинеколог той ми каза че вероятността да забременея е голямо.При повечето двойки 85% забременяват след първатат година.Вярно още съм млада на 22г.но  се чувставам готова

# 65
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте отново днес за пореден път се разочаровах взех си тест и беше отрицателен....При повечето двойки 85% забременяват след първатат година.Вярно още съм млада на 22г.но  се чувставам готова

Doni, смятам, че си се притеснила твърде много.. Нали си наясно с това, че мислите могат да влияят много на събитията? Ще стискаме палци за резултатите и пак ти казвам - пробвай с един тест за О., така ще си сигурна, че се бебите в правилния момент Simple Smile .. не че бебенето през останалото време е неприятно, просто ще си по-спокойна..   bouquet

# 66
  • Мнения: 2
здравейте!На 19 години съм и искам да си имам бебе,но искам всичко да е перфектно,пушачка съм и искам преди това да съм подготвена,във връзка с това искам съвети колко време ми трябва да бъде причистена,какво да използвам било то някакви хапчета,витамини,общо взето какво точно да предприема.Благодаря ви предварително!
спри цигарите #2gunfire
спортувай Thinking
пий хранителни добавки ooooh!
прави секс Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 25 884
здравейте!На 19 години съм и искам да си имам бебе,но искам всичко да е перфектно,пушачка съм и искам преди това да съм подготвена,във връзка с това искам съвети колко време ми трябва да бъде причистена,какво да използвам било то някакви хапчета,витамини,общо взето какво точно да предприема.Благодаря ви предварително!
спри цигарите #2gunfire
спортувай Thinking
пий хранителни добавки ooooh!
прави секс Laughing Laughing Laughing
и не чети проблемно забременяване  Wink

# 68
  • Мнения: 7 201
здравейте!На 19 години съм и искам да си имам бебе,но искам всичко да е перфектно,пушачка съм и искам преди това да съм подготвена,във връзка с това искам съвети колко време ми трябва да бъде причистена,какво да използвам било то някакви хапчета,витамини,общо взето какво точно да предприема.Благодаря ви предварително!
спри цигарите #2gunfire
спортувай Thinking
пий хранителни добавки ooooh!
прави секс Laughing Laughing Laughing
и не чети проблемно забременяване  Wink
Дори не чети във форума .. Whistling

# 69
  • Мнения: 25 884
 Laughing Дони, да знаеш понякога се шегуваме  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 69
спри цигарите #2gunfire
спортувай Thinking
пий хранителни добавки ooooh!
прави секс Laughing Laughing Laughing

А какви хранителни добавки пиете? Thinking
Аз пия само ФК и от няколко дни пробиотик във вид на разтворима добавка, но все още никакви витамини.. А вие?  newsm78

# 71
  • Мнения: 237
Тези които не са бременни все още могат ли да кажат какво пият хах ? Simple Smile Аз не съм в Бг, но тук много хвалят точно тези и почти всички жени ги взимат :
Б1,Б2,Б6,Б12,Фолиева киселина,Ниацин и Пантотенова киселина.

# 72
  • Мнения: 2 286
Фолиевата киселина е много важна, но не за забременяването, а за бебето след това. Предпазва го от вродената малоформация Спина бифида. За това е хубаво да започне да се пие преди бременността, за да може да се натрупа в организма.

За другите витамини нямам мнение. Аз не съм пила вит. нито преди да забременя, нито след това. (на мен не ми понасят и ги избягвам)

# 73
  • Мнения: 486
Здравейте Simple Smile) И аз имам в главата си планове за бебе следващите година-две. А прочетох нещо, което ме притесни - вярно ли е че ако правим опити за бебе, пиенето на силни чайове . зелен, черен, е вредно за евентуално забременяване? Да отбележа не съм пушачка Simple Smile Само ме интересува това за чайчетата, понеже тъкмо започнах с тях преди седмица, за да се чувства по-добре тялото ми Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 286
Като цяло с билките много, много трябва да се внимава по време на бебеправене и бременност.
Пий чай, но не повече от чаша на ден.

Общи условия

Активация на акаунт