Летни страсти и море водят до чертички две - Тема 39

  • 22 834
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 431
Здравейте!
Бях на частен преглед днес,исках да чуя още едно мнение за мен самата,за бебето и за това как протича бремеността ми.
Видя ме на ехографа,гледа гледа.Каза,че е почти сигуерн за пола но иска да ме види и с влагалищния ехограф.Гледа,гледа и спомена нещо от сорта на "Момата"....Но явно аз не дочух добре.
И после ми показа бебето-как бие сърчицето му,че си е в норма,отговаря си на седмиците и му показа тестисите и пишката.През влагалищния се видя.Каза 100 процента мъж.
Каза,че е нормално сега да усещам нещо като побутване,не е задължително постоянно да го усещам,че е малкичко още и е нормално да не го усещам много активно.
Плацентата ми е нависоко,каза,че няма причина да не водим полов живот,щом се чувствам добре,дори ми я показа къде е тя,къде е канала.Каза,че по-висока от това няма как да е засега.
И така.Всичко е наред.
Много съм щастлива,че моето бебче е мъж!
Честито на виделите положителен тест!
Ето и от синият прашец!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 691
  • Мнения: 2 235
Добро утро!

 newsm75 newsm79 newsm28

Да посъбера малко.

Прити, честит ти мъж!

# 692
  • Мнения: 609
Добро утро, прекрасни!

Съншайн, тихичко честито! От сърце ти желая лека и безпроблемна бременност!

Прити, честит ти мъж!

Все такива хубави новини да се чуват в темата!
Кой не чака за тези дни?

# 693
  • София
  • Мнения: 627

Кой не чака за тези дни?


Аз не чакам на 2-4 август .... хубавото е че нямам никакви симптоми за МЦ , а попринцип ме почват седмица по рано ...  Praynig Praynig Praynig

# 694
  • Мнения: 1 569
Здравейте момичета вече сме в България, много ни е хубаво тук, нямам много време да чета, но ще намеря днес или утре, влизам да се похваля тихичко, тази сутрин станах по първи петли да направя един тест, защотот пак закъснява лелката и ми излязоха две чертички като втората много бледа, не се надявам много много и не вярвам на тестовете затова в понеделник ще ида на преглед. Така се надявам Praynig
Надявам се всички да сте добре и да имаме много положителни тестчета  bouquet

Супер! Много приятна новина, честито и дано всичко на прегледа е наред!   bouquet Hug

# 695
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Как сте, днес?
 Чета хубави новини - ПРИТИ -  Hug
koricimu - стискам палци, да не дочакаш !

Аз отново тази сутрин от седмица - две - съм много ранобудна, станах още в 07:00ч. Изпратих мъжо на работа по морето и аз сега съм сама, седмица  newsm78 как ще мине това време се чудя. Отново това главоболие ме съсипва ... днес ми е 31ви ден от МЦ и няма нищо .. може би ще ми дойде, с такова главоболие, но поне дано се регулира ... Simple Smile но надеждата последна умира Simple Smile Наболява ме корема, снощи пак, и дори си помислих, че ще осъмна в цикъл, но ... няма го ... ха, ДАНО, ама НАДАЛИ! Simple Smile КАКТО СЕ ПЕЕ В ЕДНА ПЕСЕН.
ДНЕС Е ЕДИН ОТ НАЙ-ГОРЕЩИТЕ ДНИ - С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ОЩЕ ПО-ГОРЕЩ ЗА БЕБЕПРАВЕЩИТЕ .. А ОСТАНАЛИТЕ ПУСКАЙТЕ КЛИМАТИЦИТЕ И СТОЙТЕ НА ХЛАДНИЧКО Simple Smile

# 696
  • Марс
  • Мнения: 102
Добро утро и от мен...  55
toito , при мен положението е същото...
Все още няма... никога не ми е закъснявал повече от ден... и май днес ще купя един тест ...
Вчера имах много леки ПМС симптоми, но цикъл няма... никакви други симптоми....
Тази сутрин имах малко от някакво  прозрачно течение като при овулация... но не знам какво да мисля.. просто се надявам...
Виждам, че тази тема е към края си.. та ще изчакам новата и ако има добри новини ще пиша там...
Спокойна съм, имам някакво вътрешно усещане този път, защото нищо не чувствам,а иначе от ранните симптоми имах всеки месец до сега... хаххаха
Каквото е рекъл Господ...
ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ на всички желая!  bouquet

# 697
  • Мнения: 609
Koricimu, и аз не чакам около 2-ри. А дано не дойде лелката и най-после и ние да се похвалим!
Мен леко ме наболяват гърдите, което по принцип не е много добре, защото винаги е така преди М., но каквото такова. Вече имам желание да си направя едно тестче, но е много рано още. Според вас кога мога да пробвам все пак?

# 698
  • Мнения: 2 003
Ани - щом чакаш към 2ри и ако не искаш да дочакаш закъснение, според мен, може да го направиш началото на седмицата - понеделник-вторник - макар ако има нещо и сега ще покаже.
И аз не искам да избързвам, защото и мен гърдите ме болят от няколко дни, макар че по странен начин от 3дена ме наболява ниско долу, но още повече заради това, че не знам точно и кога ще дойде, може би ще изчакам и до другата седмица Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 627
Koricimu, и аз не чакам около 2-ри. А дано не дойде лелката и най-после и ние да се похвалим!
Мен леко ме наболяват гърдите, което по принцип не е много добре, защото винаги е така преди М., но каквото такова. Вече имам желание да си направя едно тестче, но е много рано още. Според вас кога мога да пробвам все пак?
И аз си мисля за тест тия дни , ама пък от друга страна си казвам " по добре да ми закъснее 1-2 дена"  че надеждата ще ми е по голяма  Whistling
Та ако искаш изчакай и ти до 1-2.08  и тогава тест  Peace

# 700
  • Мнения: 336
Добро утро от мен аз пак съм с кръвно 90/60 вие ми се свят повръща ми се мн зле се чувствам !!

# 701
  • Мнения: 4 954
mamanaviki, сигурно е от жегите, пий повече тчености и сол, най-добре, както те посъветваха момичетата, солен айрян. избягвай колата и кафето, от тях ще стане по-зле. За гаденето - нищо ментово, по-скоро кисело като спрайт или лимонов сок с мед. Повръщането може да е свързано с ниското кръвно, когато мозъкът е заторможен по някаква причина може да имаш вълни, гадене, като пред припадък. Стаблизирай него първо. И не пропускай закуската Simple Smile

# 702
  • Мнения: 336
mamanaviki, сигурно е от жегите, пий повече тчености и сол, най-добре, както те посъветваха момичетата, солен айрян. избягвай колата и кафето, от тях ще стане по-зле. За гаденето - нищо ментово, по-скоро кисело като спрайт или лимонов сок с мед. Повръщането може да е свързано с ниското кръвно, когато мозъкът е заторможен по някаква причина може да имаш вълни, гадене, като пред припадък. Стаблизирай него първо. И не пропускай закуската Simple Smile
Много ти благодаря Estlar.

# 703
  • Мнения: 159
Здравейте момичета,аз от няколко дни съм се затворила вкъщи на климатика, че е ужасно навън..Не съм писала отдавна,то няма и какво да пиша де..Нищо ново при мен.Не чакам на 4ти..нямам никакви симптоми този път освен леко пробождане преди 2 дни ниско долу.Оттогава не се е повтаряло  Thinking
Доста нечакащи гледам сме се събрали за този период 1-5 август,дано всички да изкараме по две чертички  Laughing

# 704
  • Мнения: 517
Здравейте сладурки  Hug
 
Изкарах една страхотна почивка и вече съм на линия.

Прити честито мъжленце   bouquet
съншайн_85 тихичко честитоооо  Hug

Не съм ви дочела изцяло,връщам се да ви чета
На всички който не чакам стискам силно палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт