Летни страсти и море водят до чертички две - Тема 39

  • 22 839
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 54
Благодаря ви моми4ета за пожеланията, аз на никои не съм казвала още тук роднини баба дядовци, всички ме питат кога ще правите второ а аз само се подсмихвам, но искам да мине прегледа за да съм на 100% сигурна преди да им кажа новината Praynig ММ и тои чака с притаен дъх да му кажа какво става Crazy мисля си първо един кръвен да пусна ли не знам и аз какво да направя Thinking ох да идва по бързо утре и да знам какво става целувки на вси1ки ви и ще пиша утре пак Hug

# 706
  • Мнения: 609
Ето ме и мен, след едно изморително пътуване днес в жегите!
Искам да ви кажа, че мен вече започна да ме наболяват корема, типично като преди М., а това никак не ми харесва, нооо..... Като се замисля, този месец може би ще ми закъснее, поради малко по-късната О., която най-вероятно е била около 16-17 ден. Обхванало ме е и съвсем познатото нетърпение, което прави времето още по-бавно минаващо!

# 707
  • Мнения: 2 003
И мен ми зацапа, Ани .. не си сама Simple Smile  Hug до утре ще ми тръгне като по "вода" Simple Smile другия месец пак - наново Simple Smile  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 1 846
Съншайн,много се преживяла,ама много  Hug Повечето лекари са такива наистина,но като без тях не можем.Лоша работа
Да, и е лошо да не може без тях. Може би щеше да може, ако всичко беше на време като при нормалните хора!  Confused Peace
Съншайн, много се радвам на силния ти дух и вяра! Само така!!!   bouquet

Благодаря ти Пандичке. Hug

Съншайн, тихичко честито! От сърце ти желая лека и безпроблемна бременност!

Някой ми е откраднал ника, жалко че не се отнася за мен!  Peace
Честито и от мен и дай Боже всеки му тоя дар.  bouquet


Като никога не сте изписали тази тема за нула време, за мое щастие де че иначе не мога да в хвана. Laughing

# 709
  • Мнения: 1 899
Добро утро сладурки  Hug

Не съм писала 1-2 дни , но просто лелката дойде при мен и ми беше много криво  Sad въпреки че бях с нагласа ,че ще дойде. Нищо... каквото такова , нов месец нов късмет. С ММ сме решили този месец да си направим изследвания и се моля само всичко да е наред  Praynig На всички пожелавам хубава и успешна седмица и Дай Боже тези дни да имаме още многооо с  EFP
ПП: luba_ani Стискам ти палци мила от сърце скоро да имаш хубави новини  Hug
ssunshine_85 Тихичко честито и от мен  Hug
Прити Честити сини гащи  Hug Всичко най хубаво ти пожелавам  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 609
Добро утро, момичета!

Ниана, благодаря ти за закуската! Съжалявам, че лелката те е навестила. Все имам чувството, че двете заедно ще се похвалим с + тест. Аз и този месец няма да се похваля, въпреки за сега хубавата ми графика имам типичните ПМС и не се надявам.

Тоито, и при теб кофти за лелката, но идва нов месец, с нови опити и надежди!

Днес съм от ранобудните, не можах да спа. Утре заминаваме на море и ще се отдам на заслужена почивка!

Хубав ден, ви желая!

# 711
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
И аз като теб, Ани, съм от ранобудните! Еми да, няма да се предаваме Simple Smile
Ниана - благодаря ти за закуската! Дано следващият месец е наш! Simple Smile Без отчаяния, в това хубаво, лятно време Simple Smile
Съншайн - здравей и от мен! Момичето, което имаш предвид, е малко по-различен от твоя ник Simple Smile и е на латиница Simple Smile не се тревожи, съвсем скоро ще се отснася за повечето от нас Simple Smile  Hug

Аз от днес съм в отпуска, и се залавям с МЪРЕЗЛУВАНЕ Simple Smile

# 712
  • Мнения: 609
Вървим към нова тема, желаещи да я направят? Ниана, мила, може би ти?

# 713
  • Мнения: 4 954
luba-ani, според мен нямаш причина да не вярваш, че си бременна. Както беше казала майка ми едно време, а тя е лекар, ако ПМС продължи по-дълго от обичайното и не ти дойде, заначи си бременна. Всички ПМС симптоми са нормални и преди да ти дойде, и при бременност, предизвикват се от един и същи хормон. Така че аз имам надежди за теб, овулацията ти е ок, хванал сте я, температурата е висока, дано се задържи така.

# 714
  • Мнения: 4 696
Добро утро, моми4ета!аз се завърнах от морето, но за съжаление
с м.цикъл! Опитите продължават! Пожелавам ви успе6на седмица!
Ниана страхотна закуска!
Ани, дано да има6 пове4е късмет от мен този месец!

# 715
  • Мнения: 609
luba-ani, според мен нямаш причина да не вярваш, че си бременна. Както беше казала майка ми едно време, а тя е лекар, ако ПМС продължи по-дълго от обичайното и не ти дойде, заначи си бременна. Всички ПМС симптоми са нормални и преди да ти дойде, и при бременност, предизвикват се от един и същи хормон. Така че аз имам надежди за теб, овулацията ти е ок, хванал сте я, температурата е висока, дано се задържи така.

Както се казва, докато не дойде лелката, надежда има!
Утре сутрин рано ли е да направя един тест!

# 716
  • Мнения: 2 003
Аз бих изчакала закъснение, но ... не е рано ... успех Wink

# 717
  • Мнения: 609
Според вас по графиката ми на кой ден е била О.?

# 718
  • Мнения: 2 003
Според мен .. към 14-15ден. Не съм много компетентна, затова, но така мисля Simple Smile някоидруг да изкаже мнение

# 719
  • Мнения: 4 954
Аз се колебая между 13 и 15, ако температурата на 15-ти е била нереална по някаква причина. Но да приемем по-лошия  и по-очевиден вариант - 15, още нямаш 14 дни след това. Стискай палци още 4 дни поне. Освен ако не искаш да си пускаш кръвен, но не бих ти препоръчала - скъпо удоволствие е, така или иначе ако ще ти идва до 2-3 дни ще ти падне температурата,

Общи условия

Активация на акаунт