Летни страсти и море водят до чертички две - Тема 39

  • 22 833
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 609
Ей, ама така като ме хване лудостта и нетърпението няколко дена преди М., че нито времето минава, нито нищо! Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 627
Ей, ама така като ме хване лудостта и нетърпението няколко дена преди М., че нито времето минава, нито нищо! Mr. Green
Стискам всичките си палци за теб , графиката ти ми харесва  Flutter

# 722
  • Мнения: 609
Стискам всичките си палци за теб , графиката ти ми харесва  Flutter

Благодаря ти!  Hug

# 723
  • Мнения: 1 512
Здравейте момичета!
Аз се завърнах от баирите и сега успях да ви изчета.
ssunshine_85  тихичко честито  EFP  Направи си кръвен тест. Според мен няма смисъл от преглед толкова рано.
luba_ani има надежда в твоята графика. Пожелавам ти още няколко дни търпение.
toito жалко за лелката, но поне ти се е урегулирал цикъла като продължителност  Hug
rossti08  с нови сили напред
Niana  благодаря за прекрасната закуска  Hug  Успех с изследванията. Дано резултатите да са в норма.
Целувки за всички бременни коремчета.
Ние си прекарахме страхотно на хладничко в Родопите. Направо не ни се тръгваше като знаем каква жега ни чака. Действахме  luvbed колкото можахме и ще видим след десетина дни  Wink

# 724
  • Мнения: 4 954
Момичета, аз днес се престраших и отивам на АГ да видим какво се е случило този месец, стискайте палци да не се види нищо обезпокоително. Ще говоря надълго и широко с гинеколожката си какво да правим.

# 725
  • Мнения: 1 056
Здравейте и от мен, нямаше ме 2 дни и лелееее свършили сте темичката. Честито на Sunshine85   bouquet.
Toito съжалявам за този месец, но пък МЦ започва да се регулира, така чеее имам някакво особено усещане, че септември месец ще се похвалиш  Praynig Praynig Praynig - ще черпиш после, нещо врачка го раздавам тия дни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Връщам се да ви прочета, много ми е горещо на мен едвам дишам, пуснала съм АС-то иии едвам гледам, много ми се спи, вчера откарах в леглото цял ден спах няколко пъти за по час...направо се очудих от себе си, ноооо явно ще е така.

Прегръщам ви и пожелавам прекрасно бебеправещо настроение, а на нечакащите стискам палци  Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 609
Чудих се, изкушявах се за един тест, но се отказах! Ще изчакам до петък. Утре като отида на морето, ще се поразсея малко!

# 727
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
luba_ani,и по-добре,че си се отказала.За уринен ми се струва рано да покаже.

# 728
  • Мнения: 336
АЗ СИ НАправих тест току що но няма нищо нз
защо се получава така последната ми менструация е 1.07
Мц е през 26 но последния път беше през 29
Още нямам цикъл.нз какво става

# 729
  • Мнения: 4 954
mamanaviki - най-елементарният отговор е забавяне на овулацията. А може да са и някакви хормонални проблеми заради стреса. Най-добре пусни един кръвен да знаеш има ли бременност и се консултирай с гинеколога си, той ще те посъветва какво да направиш.

# 730
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
mamanaviki ,аз бих изчакала първи август.Ако няма цикъл,тест.Ако теста е отрицателен,на лекар.Случва се цикълът да закъснее,без да е нещо лошо

# 731
  • Мнения: 336
mamanaviki ,аз бих изчакала първи август.Ако няма цикъл,тест.Ако теста е отрицателен,на лекар.Случва се цикълът да закъснее,без да е нещо лошо
ю


благодаря за съвета така ще направя.

# 732
  • Мнения: 2 003
Здравейте и от мен, нямаше ме 2 дни и лелееее свършили сте темичката. Честито на Sunshine85   bouquet.
Toito съжалявам за този месец, но пък МЦ започва да се регулира, така чеее имам някакво особено усещане, че септември месец ще се похвалиш  Praynig Praynig Praynig - ще черпиш после, нещо врачка го раздавам тия дни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Връщам се да ви прочета, много ми е горещо на мен едвам дишам, пуснала съм АС-то иии едвам гледам, много ми се спи, вчера откарах в леглото цял ден спах няколко пъти за по час...направо се очудих от себе си, ноооо явно ще е така.

Прегръщам ви и пожелавам прекрасно бебеправещо настроение, а на нечакащите стискам палци  Hug Hug Hug

Дано си права  Hug

# 733
  • Мнения: 336
Тъжна ви пиша МЦ току що ме ''изненада''!!!:( не ми се говори чак

# 734
  • Мнения: 1 726
Здравейте и от мен! И аз се цопвам в темата с голямата надежда Simple Smile утре ми свършва МЦ и съм настроила мъжлето цял месец за сериозно бебеправене Simple Smile стискам палци на всичките желаещи и дали заявка за  EFP Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт