Къде в Бургас (37)

  • 86 802
  • 745
  •   1
Отговори
# 360
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Gianna , а къде точно на "Богориди" им е магазинът?
След централата на СДС

И аз съм пазарувала от там на 1-2 пъти, лошото е, че сега не мога да се сетя какво  Confused

# 361
  • Мнения: 1 035
Привет, съгражданки!
Издирвам частен учител с опит в обучението на деца с дислексия...
Можете ли да ми помогнете?
Моля, пишете на ЛС, че нямам мн време да проверявам форума.
Благодаря!

# 362
  • Мнения: 66
Здравейте!
Знаете ли някоя козметичка в Сарафово? Имало някакво момиче, което правело страхотни вежди..та го издирвам  Laughing

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да знаете дали има друг добре зареден склад за платове освен Зодиак?

# 364
  • Мнения: 249
От къде мога да купя детска шапка/капела за 5 годишна госпожица?
Има магазин за шапки на Александровска, след Альошата нагоре като тръгнеш към Свободния, магазина се намира точно с/у Пощенска банка.
Има и на Богориди, от лявата страна в посока към морската градина, почти до Републиканска в едни като павилиончета, както и в Jumbo Simple Smile

Парти артикули на различна тематика също се намират доста в Jumbo.

Никой ли не може да ми препоръча шивачка, писах няколко странички назад?

# 365
  • Мнения: 10
Препоръчайте ми добра шивачка, за Центъра или за Възраждане в района на Билковата аптека? Трябва ми за по-пипкави неща Simple Smile

Преди време съм ползвала услугите на една шивачка на пазарчето до училище "Братя Миладинови" и бях доволна, но от доста месеци не съм я посещавала и не знам дали още е там  newsm78

# 366
  • Мнения: 2 472
Да знаете дали има друг добре зареден склад за платове освен Зодиак?
И аз издирвам но засега само в Чар намирам добре заредени стелажи.Но аз пазарувам различни и много платове но като количество по малко и само там ми режат по 20см,но цените им са високи.

# 367
  • Мнения: 22
Някой знае ли къде мога да намеря плетена кошница? Търся също креп-хартия и тишу хартия...

# 368
  • Мнения: 35
Плетени кошници и панери от онези хубавите съм виждала в Тонис Декор на Републиканска и в едно магазинче за красоти в Краставицата. Креп хартия мисля, че има в склада за цветя срещу Тандем.  Peace
Редактирам се. Всъщност какви кошници? Да не би да са такива, в които аранжират цветя? Аз говоря за големи кошници и панери, които са за декорация и да си слагаш разни неща вътре.

# 369
  • Мнения: 2 472
Някой знае ли къде мога да намеря плетена кошница? Търся също креп-хартия и тишу хартия...
Както е писала skica-в склада за цветя срещу Тандем на ул."Шар планина",зад БСУ има креп хартия на 2лв ролката,доста е като метраж,сигурно има и тишу хартия.Цветна тишу хартия ли ти трябва?Зависи за какво ти трябва но на мен ми дават такава хартия познати продавачки в магазини за дрехи и обувки,когато получават нова стока между дрехите има такава. Laughing
Иначе не знам какъв плетен кош или панер ти трябва но аз си взех от Джъмбо.

# 370
  • Мнения: 8 242
Някой знае ли къде мога да намеря плетена кошница? Търся също креп-хартия и тишу хартия...
Както е писала skica-в склада за цветя срещу Тандем на ул."Шар планина",зад БСУ има креп хартия на 2лв ролката,доста е като метраж,сигурно има и тишу хартия.Цветна тишу хартия ли ти трябва?Зависи за какво ти трябва но на мен ми дават такава хартия познати продавачки в магазини за дрехи и обувки,когато получават нова стока между дрехите има такава. Laughing
Иначе не знам какъв плетен кош или панер ти трябва но аз си взех от Джъмбо.
В Джъмбо имаи много хартии  Peace

# 371
  • Мнения: 6
Момичета, имам молба дайте ми координати на добър козметик за почистване на лице и вежди, който да работи на нормални цени. Simple Smile Че преди малко една ме обезобрази  #Cussing out

# 372
# 373
  • Бургас
  • Мнения: 171
Момичета здравейте! Да ми препоръчате някой, който цикли паркет и сте доволни  Rolling Eyes

# 374
  • Мнения: 35
Момичета, да ви питам нещо. Понеже веднъж съм ходила на "Странд" и то много на бързо, та ми се видя, че има един магазин за стоки за дома. Случайно да е "Рино" ? Сайтът има нещо не работи, иначе щеше да проверя.

Общи условия

Активация на акаунт