Къде в Бургас (37)

  • 86 834
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ризи за бродиране на лого, можеш да дадеш до Св. София. Ателието на момичето се намира като идваш от Кирил и Методий или от ул. на м-н Слънце, пада се отляво, до една книжарничка/магазинче за детски дрешки, а преди него има магазин за платове. Ателието се пада малко на ъгъл, но за съжаление не знам името на улиците. Срещу кафето и магазина за посуда, ако мога така също да го обясня  Rolling Eyes

 
За кетъринг -поръчвала съм и от Кригея, но те като че ли са посредници, май не е техен кетъринга  Rolling Eyes
Бат кетъринг, от които също съм оставала много доволна, но цените им са по-високи.
И двата кетъринга имат и оборудване и няма да има проблем да ти доставят и бар маси.

Като цена/качество съм оставала най-доволна от Панджи, цехът им е в Сарафово, но мисля, че нямат бар маси  Rolling Eyes

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 890
Здравейте, харесах си един неопренов калъф за лаптоп,но ми се иска да го видя на живо, за това го търся в Бургас, но за сега без успех. Виждали ли сте някъде калъфи и чанти на марката Tucano? A инъзе ето тов е моделчето,което си търся http://www.tucano.com/shop/second-skin-charge-up-for-macbook-pro-and-air-15.html

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 436
 vessita,В Технополис мисля,че съм виждала такива цветни,но нм дали са тази марка.

# 723
  • Мнения: 2 216
Сладко и солено също предлагат кетъринг

# 724
  • София
  • Мнения: 2 887
Знам ,че не му е мястото тук да питам,за което се извинявам,ще питам и в подходящата тема,но знае ли някой графика на д-р Гамишев,кога е в болницата,кога преглежда на частно в кабинета?

Преди малко звънях да си правя час - дадоха ми за ден понеделник следобяд към края на месеца, а преди да говоря със сестрата, говорих с него - той ми предложи на частен прием за четвъртък следобяд. Не съм много конкретна, но аз държа да мина по ЗК. Има телефони в нета, аз от там ги намерих.

Кьде в Бургас мога да намеря продукти на Vileda ,тцрся си стирка и кьрпи за по4истване?

Имам тяхна кофа от Баумакс, мисля, че предлагат и другите неща на тази марка.

# 725
  • Мнения: 539
mamasvetla,благодаря ти,аз звънях днес,но не ми вдигна.Минах и през кабинета,и нямаше никой.Затова питам в темата ориентировъчно да знам кога,къде да го търся,тъй като ми е удобно само в центъра.

# 726
  • Мнения: 44
Момичета, можете ли да ми препоръчате афтършейв, който не мирише? Мъжът ми все си купува едни, дето миришат хубаво, но ми става лошо от тях. А сега, когато съм бременна, направо ми се  Sick  Все си мисля, че трябва да има някоя марка, чиито продукти са без миризма...

# 727
  • Мнения: 494
Сладко и солено също предлагат кетъринг

TDI, Gianna ,благодаря ви момичета Hug

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 6 152
Аз от "Бат кетъринг" съм най-доволна, работят страшно професионално. Много пъти ми се е налагало да ги ползвам - било аз, било познати. За други фирми наблюдения нямам (с изключение на "Чарли", чийто кетъринг само съм опитвала, но не съм поръчвала), но ако е нещо по-голямо и сериозно, мисля, че те са точните хора, защото освен маси, имат цялостно оборудване, специализиран транспорт, хора и т.н.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 890
Момичета, можете ли да ми препоръчате афтършейв, който не мирише? Мъжът ми все си купува едни, дето миришат хубаво, но ми става лошо от тях. А сега, когато съм бременна, направо ми се  Sick  Все си мисля, че трябва да има някоя марка, чиито продукти са без миризма...

От новата серия на Лореал този за чувствителна кожа е без аромат.

# 730
  • Мнения: 44
Много ти благодаря, Vessita!!   bouquet Още утре ще му направя подарък, че не се издържа!!

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 614
Момичета, търся си къде да ми поправят фотоапарата. Ако може из центъра Rolling Eyes

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 436
Провери във Фото павилион,който се намира до кафе''Дриймс''.

# 733
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Момичета, търся си къде да ми поправят фотоапарата. Ако може из центъра Rolling Eyes

Във Фотопавилион. Намира се на ул. Александровска, над кафе Дриймс, ако се сещаш на времето къде беше кафе "Бизнес", точно срещу него , мисля, че отдолу има магазин на Германос.
Фотопавилиона е на 2-ри етаж, качваш се по едни стълби.
На мен там са ми сменяли леща на обектива. Не знам дали са компетентни по всички въпроси, но със сигурност ако не друго, то поне ще могат да те насочат  Peace

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 614
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт