Кралски работи и клюки-3

  • 41 885
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 598
Таня,не вярвам.Сигурно са гледали бг мама. Laughing

# 46
  • Мнения: 1 693
На български сайтове не вярвам, преди да  съм го прочела първо по ББС.  Naughty

# 47
  • Мнения: 11 570
Според мен се е родил кралският наследник, но ще пуснат официално новината към 3 наше време, като спим, да не разберем в първите минути. Mr. Green А след часове. Whistling

# 48
  • Мнения: 3
Ако ще е така много са лоши!! Grinning Grinning

# 49
# 50
  • Мнения: 11 570
Сигурно акушер- гинеколога е на линия с медиите. Mr. Green

# 51
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ех, тия наши медии бе  ooooh! иначе и аз тук тръпна в очакване  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 23 098
Много се съмнявам новината за раждането да се разпространи виднага след събитието.
Според мен ще минат часове преди да съобщят.

Докато се известят едни други цялата рода до девето коляно, докато се обадят на разните му там високопоставени личности, ние простосмъртните ще си повисим в неведение още доста...  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 30 171
Сигурно акушер- гинеколога е на линия с медиите. Mr. Green

 Mr. Green и аз това си помислих  Joy

# 54
  • Мнения: 9 676
Сигурно акушер- гинеколога е на линия с медиите. Mr. Green

 Mr. Green и аз това си помислих  Joy

Хах, представих си го! Запотен и притеснен лекар с маска на лицето, подпира слушалката с рамо: "Кейт напъва, диша, диша, пф, пф, пф, напъваааааааа..."   hahaha

# 55
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Аааа, вижте какво, никакво ВВС, аз докато не видя в хотнюз новината не вярвам !!!  Naughty

# 56
  • София
  • Мнения: 2 481
И аз чакам новината Mr. Green Blush Sunglasses

# 57
  • Мнения: 4 520
Най-чаканото бебе на века! роял бейби, йеее бейби!
Няма да спя тази нощ и всяка следваща, докато не видим очакваната табела на оградата!  Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
Лягайте си, няма да е днес.  Mr. Green
В понеделник ще се роди.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 911
Ади и аз с вас тук да си почакаме заедно......и в духът на темата и многото филми които съм гледала си представям следният сценарий - така дълго очакваният престолонаследник е поел първата си глътка британски въздух и е в ръцете на щастливата си майка Кейт , тя от своя страна трепетно го прегръща и целува и бърза да се обади на Уилям............Скъпи , ти стана татко  #Silly , докато главният на отделението набира телефонът на кралицата майка и съобщава с възможно най тържествен глас ......... Ваше Величество , роди се вашият внук   phoneuu............Благодаря ви сър , очаквам да бъдете дискретни  smile3520 ...........Джон, подгответе медиите за официално съобщение , роди се  photo.................и после целият британски народ се весели  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт