Кралски работи и клюки-3

  • 41 896
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 293
Нова тема! Вече 4 страници , а бебе още няма!

Daily Mirror пише, че Уилям е излетял с хеликоптера при Кейт. Може вече да е започнало, а може и да се е родило.

Поради повишеното внимание и огромното количество репортери, разположени пред болницата, Кейт ще бъде вкарана тайно за раждане .

През изминалата седмица Кейт два пъти е успяла да влезе за преглед без да я усетят репортерите, но била видяна вътре, което веднага било съобщено в туитър. В тази връзка е обявено, че всяка информация, която се появи преди официалното съобщение от двореца ще бъде опровергавана.

# 61
# 62
  • Мнения: 11 607
 Crossing Arms
Сърдита съм на Кейт.....Английско време все пак има 4 часа до 14-ти.....Но....ако иска да сме в добри отношения - не би било зле да роди бебето.....Такава готина дата - 13.07.13г. - не е за изпускане!

ББС мълчи като комунист на разпит, пък как не пусна малък пищов, мааааааааааалка новинка - да успокои чакащите и бдящите с F5.......

Чета, че нашите медии вече и кръщене са направили на бебето, няма лошо...поне за орисници можеха да ни поканят.......

Скрит текст:
Поне се почерпете, обещах тортичка, пък дано тръгне бебето - http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/998505_10200294367 … _1750085516_n.jpg - така се надявах бебето и брат ми да са на една дата.......

Благодаря за темата!

# 63
  • Мнения: 9 467

Една и съща статия.... Копи, пейст от едно издание на друго.

Аз лягам Laughing
Да ме събудите, ако роди Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 23 124
Маме, мерси за тортичката - ако ще се чака, поне да не е на празен стомах!   bouquet

Аз също лягам, така че ако Кейт най-накрая благоволи да роди, някоя от вас да подаде сигнал, по възможност силен звуков, че ако е сигнална ракета, няма как да я видя спейки.

Хайде, леко чакане.  Hug

# 65
  • Мнения: 293
Crossing Arms
Сърдита съм на Кейт.....Английско време все пак има 4 часа до 14-ти.....Но....ако иска да сме в добри отношения - не би било зле да роди бебето.....Такава готина дата - 13.07.13г. - не е за изпускане!

ББС мълчи като комунист на разпит, пък как не пусна малък пищов, мааааааааааалка новинка - да успокои чакащите и бдящите с F5.......

Чета, че нашите медии вече и кръщене са направили на бебето, няма лошо...поне за орисници можеха да ни поканят.......

Скрит текст:
Поне се почерпете, обещах тортичка, пък дано тръгне бебето - http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/998505_10200294367 … _1750085516_n.jpg - така се надявах бебето и брат ми да са на една дата.......

Благодаря за темата!

Ох, че тортичкааа! Сама ли я прави? Разкош! Благодаря!

По новините по БТВ казаха, че бебето ще се роди всеки момент.

# 66
  • Мнения: 817
А дано да  е утре -на моята дата  Peace

# 67
  • Мнения: 2 216
Аз също лягам, така че ако Кейт най-накрая благоволи да роди, някоя от вас да подаде сигнал, по възможност силен звуков, че ако е сигнална ракета, няма как да я видя спейки.
41 топовни чакаме, нали? Всъщност еднакъв брой ли ще са за момиче и за момче?

# 68
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
41 топовни чакаме, нали? Всъщност еднакъв брой ли ще са за момиче и за момче?

 Надявам се да стрелят през деня.Започнат ли нощем, ще помисля, че ни нападат със самолети и горко им на децата и мъжа им от моите реакции. Party

# 69
  • София
  • Мнения: 7 168
Маме, страхотна тортичка, мерси  Grinning

Дали днес ще роди...на нац. празник на Франция  Thinking Laughing?И ще се учудя ако роди нормално...честно...

# 70
  • Мнения: 5 320
Аз вече празнувам и подаръци получавам, а Кейт още се чуди  Laughing.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 168
Аз вече празнувам и подаръци получавам, а Кейт още се чуди  Laughing.
Честит рожден ден тогава   bouquet  Жива и здрава да си!
Честито и останалите рожденнички!

Днес ще да е  Party

# 72
  • Мнения: 5 320
 Hug

Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 108
Скрит текст:
Раждането е лесна работа, като запек... ама с повече суматоха и повече викане. Simple Smile)) - велика реплика и най-вече верна. Като е дукеса да не би п***ата и да е различна? Ще пръкне поредния никому ненужен паразит. Деееба шибаната му аристокрация, дееба. Сякаш нема други по-важни новини.
Що за помия  Sick


Кейт даже не е в болница, била прекарала деня с родителите си.

Последна редакция: нд, 14 юли 2013, 02:24 от Harukaze

# 74
  • До морето
  • Мнения: 7 138

По- гнусно нещо отдавна не бях чела  Sick И то в такава весела и позитивна тема!

Общи условия

Активация на акаунт