ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 95 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
   Сърдечно БЛАГОДАРЯ моарейнcoolcool

# 556
  • Мнения: 822
   Сърдечно БЛАГОДАРЯ моарейнcoolcool

Моля, за нищо.  Simple Smile

# 557
  • Мнения: 1 710
Момичета, бебето се роди   bouquet Не мога да повярвам, че мина вече, вкъщи сме, живи и здрави за щастие. Черпя ви по случая  cook , на Кадровачката много късмет, ти нали си сега след мен, мила  Hug

# 558
  • Мнения: 80
Честита радост мама Гали,да ви е жива и здрава малката принцеса Simple Smile как така си пропуснала темичката Бъдещи мами от Велико Търново 2013-2014 заповядай да споделиш миговете от раждането Simple Smile

# 559
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
    mama_gali да ви е живо и здраво бебчето!Мнооого да ви радва!

# 560
  • Мнения: 1 298
Момичета, бебето се роди   bouquet Не мога да повярвам, че мина вече, вкъщи сме, живи и здрави за щастие. Черпя ви по случая  cook , на Кадровачката много късмет, ти нали си сега след мен, мила  Hug
Да ти е живо и здраво бебчето  Hug  bouquet, да, аз съм след 8 дни, мерси за пожеланието   Hug  bouquet

# 561
  • Мнения: 1
и от мен, честито бебче, да ви е живо и здраво и само радости и красиви моменти Simple Smile

# 562
  • Мнения: 11 573
Честито бебе и от мен! Hug
Че и други чакаме, браво!

# 563
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Честито бебче на mama_gali!!!  Heart Eyes Да ви носи много радост и любов!  Hug

Момичета, моля ви, препоръчайте ми един УНГ, вече не знам с кого да се консултираме.Иринков казва, че е за махане третата сливица на сина ми, Бечилов казва, че не е.Но ето сега за тази година има 8 отит, през изминалите две години има по 5-6 отита на година.Правим ларингити, две-три гнойни ангини тази година.Казват, че третата сливица не е увеличена въобще.Преди година д-р Куцаров също беше казал да махаме третата сливица, но нещо не мога да му се доверя, страхувам се от неговото мнение, защото той на всички казва да махат третата сливица на децата си....

# 564
  • Мнения: 822
Честито бебче, mama_gali! Много е хубаво с две, много!!

Росина, бих те посъветвала да потърсиш мнение извън Търново. Нямам опит с УНГ, но потърси в Плевен или София. Не се занимавай с тукашните "специалисти".

# 565
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
mama_gali, браво! Да сте живи и здрави двете и всички покрай вас Simple Smile Радвай се на всеки миг, че не знаеш колко бързо ще порасне.

# 566
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
mama_gali, честито! Да расте здрава и щастлива Simple Smile

# 567
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Честито бебче, mama_gali! Много е хубаво с две, много!!

Росина, бих те посъветвала да потърсиш мнение извън Търново. Нямам опит с УНГ, но потърси в Плевен или София. Не се занимавай с тукашните "специалисти".


Този Куцаров нали работи в Авис Медика в Плевен.Днес ще правим изследване за AST, защото се съмняват, че може от тази бактерия да прави тези инфекции.И Белчилов каза, че дори да се махне сливицата, тази бактерия, ако я има в кръвта ще си прави отит след отит.Един от признаците е, че много го болят и крачетата. Sad

# 568
  • Мнения: 184
Здравейте. Препоръчайте ми ушен лекар във  Велико Търново. Бебето ми за втори път е с отит. Преглежда го педиатър, но ми се иска да отидем и на специалист.

# 569
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Здравейте. Препоръчайте ми ушен лекар във  Велико Търново. Бебето ми за втори път е с отит. Преглежда го педиатър, но ми се иска да отидем и на специалист.

Мааалко по-нагоре от твоя пост са изброени трима.
Въпрос на личен избор кой ще предпочетеш. Еднозначен отговор кой е "най", като за всеки лекар, няма. Куцаров работи и в Плевен /това го споменавам, понеже според някои това го поставя едно стъпало над другите/.

Общи условия

Активация на акаунт