Интериорен стил по аматьорски 14

  • 54 283
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Синя вода, нищо циркаджийско не виждам и аз. Много е хубава кухнята и цветовете са подбрани с правилния подтон.
Въобще целият апартамент е много свеж.

"Свеж" в смисъл на интересен да, но иначе е толкова тъмен и мрачен, че ме подтисна само докато гледах снимките. Не бих могла да се чувствам добре в такова жилище.
Харесва ми, че е нестандартен за БГ. И изобщо не е потискащ.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 269
За теб. Simple Smile На мен би ми докарал депресия.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 754
Момичета, всички сме различни, харесваме различни неща, но едно е когато говорим за интериор и цветове и съвсем друго дали всяка от нас ще се чувства добре сред дадени цветове  Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 1 390
Blue_water, надявам се сама виждаш разликата между твоята къща и тази на приятелят ти, нали?Огромна...
На мен ми омръзва бързо цветното и ако живеех сама, бих си сменяла червената кухня на всеки две години.

Нали е добре да бъдем обективни, а не да се захласваме превзето по снимките на някого и да объркаме човекът.
Ако снимката на въпросната кухня и стаята към нея бяха пуснати само за коментар, изровени от нета, щяхте да бъдете много критични.Признайте си.

Прочетете ПАК този пост...

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Спомням си, че и преди сме коментирали конкретния апартамент, дори без да знаем, че съфорумка го обитава,
Беше в списание "Наш дом" или в някой блог. Не помня. Но беше даден за пример като нещо настандартно, нещо различно за БГ и доста артистично. Аз поне така го виждам. Недостатък всеки може да намери, ако се напъне, но на мен ми се струва, че е доста дребнаво.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 4 057
пак ще се повторя и дори потретя с апартамента, в който живея в момента, но той винаги ми е за пример. Има и черни тапети ко щете, за които се говореше по-рано днес.
Кухнята е в синьо и червено и не виждам да е циркаджийско. Не ви ли омръзна едно и също-бяло, бежаво, лилаво? http://bluewater.snimka.bg/architecture/apartament.771113.31307679
И защо пък да не се  сменя цветът  всяка година? Колко му е да боядисаш там едни 2- 3 квадрата.
За стените, да - няма проблем да се боядисат, но за кухня гърба обикновено е от материал, подходящ за лесно почистване и по-устойчив на температури и петна, съответно по-трудно се променя, обикновено заедно с кухненските шкафове.

А апартамента е свежарски, с характер Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 059
Много ми е интересен апартаментът на blue water, (за пръв път го виждам, а уж
редовно чета темата) в някои кътчета и мебели се влюбих, но от някои снимки имам усещане за
обществено пространство, може и да е целено умишлено. Мислех, че не се намира
в България.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Дай Боже всекиму да сменяме интериора на две години  Laughing
Леле, пак зависнах в облаците! Отивам до тотото...

# 743
  • Мнения: 644
За апартамента-не е мой, живея в него, не съм го декорирала аз - предишните собственици са ползвали дизайнер и самите те са участвали. Има много неща да се видят и да вземат като идеи от него. Както в случая показах комбинацията синьо и червено. Мрачен - НЕ. Наживо е от още по-хубав. Индустриален-лофт - изглежда неуютен, но за мен това е жилище, в което се чувстваш винаги млад и  бохем.
Не искам никой да обидя, но това жилище не е за хора, които когато им е студено си слагат терлици, а за такива, които когато им е студено си сипват едно.

# 744
  • Мнения: 677
Аз си сипвам по едно (че и по две, три Laughing) и без да ми е студено Simple Smile

Важното е да се забавляваме във всичко, което правим, защото животът е кратък.
Наздраве, момичета! Заповядайте в новата тема Hug

Новата тема

# 745
  • Мнения: 13 831
Абе, и по терлички бих се потъркаляла там Laughing А защо не по терлички с питие в ръката  Mr. Green Ама за малко, признавам си.

Апартаментът е архитектски, все пак. Има значение. И си личи Peace
http://www.dezona.com/projects/residential/item/804-preustroistv … ov-arhitekti.html

# 746
  • Мнения: 0
Тук има по аматьорски. - http://www.allfn.com/index.php/80-2012-12-04-13-31-50/345-intere … orni-idei-za-doma

Идеите с палетата са изключително яки.



# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
bgangle, спри да си пробутваш блога, ще те докладвам на модератор.

То поне да беше качествен да си затрая. "Идеи" се пише с И накрая, идея - ед.ч. , идеи - мн.ч. В "Интериорен" няма й (и кратко). "Вкъщи" е достатъчно , не слагай "във вкъщи". Това само като го отворих и се отказах да скролвам надолу.

# 748
  • Мнения: 0
Ето нещо също толкова ефикасно, ефективно и много яко без да "пробутвам" каквото и да е било освен една снимка !!!

# 749
  • Мнения: 294
Привет на всички! wavey  Темата е страхотна, жалко че не мога да прочета всичко, затова
предварително поднасям извинения, защото съм сигурна, че някой някъде някога 3500% е задал същия въпрос, но случаят е следния - търсим си кресла от периода 1965-1970, сещате се какви - соц стил и по възможност да са налични някъде из София - всяко предположение, линк към стари подобни теми и тн са невероятно добре дошли! Благодаря на отзовалите се!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт