Работа, CV-та, HR-и, съвети - 33-ра тема

  • 86 407
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 068
И аз взех да се отчайвам  Rolling Eyes
Започнах преди почти година работа, всичко е много хубаво и местоположение и колеги и шефове.  Heart Eyes
Но няма работа и това, че няма работа ми се отразява на заплащането.
Очаквам скоро да ме извикат и да ми кажат, че ще е по-добре да си ходя.

# 721
  • Мнения: X
Започнах дистанционната работа за която писах преди. Не е ИТ фирма, но ми харесва, че мога да си работя от вкъщи, не се налага да напускам първата си работа и се чувствам удовлетворена. Ще видя нататък какво ще стане.

http://probook.bg/jobs/view/22485

Това е обява по която получих одобрение вчера, в смисъл харесват ме за работа при тях, но стартовото е 300 лв, да удовлетворява ме горе долу, но не ми оставиха никакъв сайт , и все още дори и в Търговският регистър не съм ги открила. Може и да не се навия в последствие.  newsm78
Аз съм си се отчаяла от бая време но се опитвам да не го показвам а да се държа защото все ще има изход накрая...

# 722
  • Мнения: 1 750
Здравейте,
аз все още търся, но исках да споделя, че съм очарована от начина на работа на Менпауър(май някой тук работеше там Embarassed), въобще нищо общо с Адеко например Peace

# 723
  • Мнения: 3 372
Започнах дистанционната работа за която писах преди. Не е ИТ фирма, но ми харесва, че мога да си работя от вкъщи, не се налага да напускам първата си работа и се чувствам удовлетворена. Ще видя нататък какво ще стане.

http://probook.bg/jobs/view/22485

Това е обява по която получих одобрение вчера, в смисъл харесват ме за работа при тях, но стартовото е 300 лв, да удовлетворява ме горе долу, но не ми оставиха никакъв сайт , и все още дори и в Търговският регистър не съм ги открила. Може и да не се навия в последствие.  newsm78
Аз съм си се отчаяла от бая време но се опитвам да не го показвам а да се държа защото все ще има изход накрая...
Много странно! По тази обява и мен ме харесаха и ми писаха, че им трябвал още едни човек, пък то май доста хора им трябват:) Начална заплата 300лв и после щяла да се увеличава до 800  Mr. GreenMr. Green Май и от тук нищо няма да излезе Sick

# 724
  • Мнения: 79
Летният сезон свърши, новозавършилите студенти си взеха дипломите и само за няколко часа по една обява има подадени 110 CV- та, за сектор, в който резонно не са чак токова много кандидатите. Ясно ми е, че голяма част от тях са подавали на ред, но големият им брой ме кара да си мисля само едно- безработицата не е мръднала в посока надолу.

# 725
  • Мнения: X
^Милена^ в последният е-майл по тази обява който получих днес , ми казаха че имат регистрация по Търговския регистър, макар че след щателно проучване вчера не открих такава нито пък си дават сайта , дамо разбрах че заместник управителя им е някакъв Стефан Младенов.   newsm78
Казаха че ще има едни вид изслушване на одобрените кандидати и ще се свържат с ях в края на седмицата.  newsm78
Мен 300 що годе ме удовлетворява.  Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте,
Има ли как да разбера Менпауър за коя фирма набира кандидатури по обява, която е пусната в jobs.bg?
Надявам се някой да ми помогне с информация! Simple Smile

# 727
  • Мнения: 79
Здравейте,
Има ли как да разбера Менпауър за коя фирма набира кандидатури по обява, която е пусната в jobs.bg?
Надявам се някой да ми помогне с информация! Simple Smile

При положение, че тук има човек работещ в Менпауър, мислиш ли че има възможност? Едва ли някой ще се плюе на реномето и то публично.

# 728
  • Мнения: 1 446
Здравейте,
Има ли как да разбера Менпауър за коя фирма набира кандидатури по обява, която е пусната в jobs.bg?
Надявам се някой да ми помогне с информация! Simple Smile

Няма проблеми да кажа коя обява за коя компания е. На лични, разбира се.  Peace

# 729
  • София
  • Мнения: 311
Не съм запозната как действат тези фирми за подбор на персонал. Просто кандидатствам по наличните им обяви или отивам на място и след разговор ми се създава досие и се преценява за какво бих била подходяща? Извинявайте за лаишкия въпрос.

# 730
  • София
  • Мнения: 337
Обръщам се за съвет към HR- ите по следния въпрос:

Имах множество срещи и интервюта за конкретна позиция. Казаха ми, че съм одобрена, но изпълнителният директор искал една последна среща преди да ми изпратят офертата. Срещата се състоя. Уточнихме множество работни детайли. По въпроса кога да започна, той каза - веднага след като приемеш офертата. Всичко хубаво, но оферта НЯМА.
Как е най-добре да постъпя - да чакам или да се свържа с фирмата. Минаха 3 дни вече newsm78.
Благодаря предварително за всякакви съвети и мнения.

# 731
  • Мнения: 4 569
В джобса са махнали отметката за опит на подобна длъжност и колко е. Вчера го имаше, днес - не.  Rolling Eyes

# 732
  • Мнения: 356
Някой с инфо за фирма ГарантиКоза , гледам от доста време имат обяви.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
В джобса са махнали отметката за опит на подобна длъжност и колко е. Вчера го имаше, днес - не.  Rolling Eyes
Да ,и аз го забелязах днес ,като си пращах СВ-то и ми стана интересно   Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: X
А някой дали има отзиви за ОйроБул ООД- утре съм на интервю ,дано да са ме разбрали правилно
че ще отида , поредната надежда  Confused

Общи условия

Активация на акаунт