Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 308
  • 724
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 29
Моята е досадна  Naughty Натрапчива и ихкашта на всеки шум подлудяващо е, но се свиква. Ама сега гладна ли си жадна ли си пък  и дъщеря и е бременна, остави  ooooh! Ще има сравнения, коя как си гледа детето, ама сестра му на моя е добре чак в Англия, но свеки и свекъра се карат кой да отиде да помага за бебето луда работа. Снощи се прибрах хапнах и си легнах в 8 часа и чувам ама тя сега няма ли да седне с нас да вечеря. Сякаш съм длъжна  #Crazy Пък и съм казала, че аз не мога да ги чакам да се наработят и семейно да седнем на масата. ГЛАДНА СЪМ БЕ ХОРА  Naughty

# 556
  • Мнения: 226
Момичета, колко хубаво беше да сме си гаджета само  ... да си излизаме, да се радваме на времето, в което се виждахме... на вечерите, когато оставахме да спим заедно... на разходките, на купоните и закачливите погледи... на секса на различни места и по всяко време, а сега се ядосваме на свекърви, подуваме се, хормоните бушуват и взаимно ще се изтрепем ... Мали, кой измисли семействата  Joy

# 557
  • Мнения: 25
Ех момичета много се смях с клуб Анти-свекс Laughing Моята е далеч, не се меси за нищо, помага, ако и се каже и това е!

За скандалите с половинките-сега хормоните говорят, даже крещят. Ще има доста спречквания и изблици, но да знаете, че и на мъжете не им е лесно. До известна степен и те бременееят с нас. Да ви кажа, ако сега мислите, че се карате много, да ви споделя, че след раждането на бебоците картинката става...меко казано размазана:)))) Хаха като се сетя с моя човек как се деряхме в началото Shocked

Сетих се да ви споделя, че има една много готина книжка " Помощ, забремених жена си" от Рей Клуун. С първата си бременност съм се смяла с глас, ако имате желание и време може да я погледнете:)

Аз си мислех, че тази бременност нещата с гаденето ще са по-поносими, но уви-днес вече усещам "тръпката" Grinning

# 558
  • Мнения: 16
Момичета, колко хубаво беше да сме си гаджета само  ... да си излизаме, да се радваме на времето, в което се виждахме... на вечерите, когато оставахме да спим заедно... на разходките, на купоните и закачливите погледи... на секса на различни места и по всяко време, а сега се ядосваме на свекърви, подуваме се, хормоните бушуват и взаимно ще се изтрепем ... Мали, кой измисли семействата  Joy
То всичкото хубаво, ама нямаше да се радваш на едно красиво ангелче, което да озарява деня ти и да те прави истински щастлива. Тези моменти от живота отминават и остават само хубавите спомени, за които си е струвало всяко едно мъчение Simple Smile

# 559
  • Мнения: 226
Сигурно си права, Гери... ама още не съм видяла, разбрала и почувствала ... дано и това да стане Simple Smile
BlackFire , книжката има чудно заглавие! Във всяка книжарница ли мога да я намеря, че ми стана интересно? А относно това, че ще се караме много повече, когато се роди бебето.... е, сега ме успокои  Joy
Намерих книгата в интернет и си я поръчах току що Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 15:40 от Yoana1989

# 560
  • Мнения: 29
Момичета как се справяте с желанието  Sick Цял ден се тъпча със соленки и газирана вода с лимон, е не ми помага. За главоболието изпих един айран и един парацетамол и няма ефект Crazy
Май се разболявам

# 561
  • Мнения: 140
she-moto  Не е трудно да кърмиш толкова време, ако имам кърма пак толкова време бих посветила на детето си. Ползите са безкрайни (няма да ги изреждам, всеки ги знае), а и удоволствието че само ти можеш да направиш нещо толкова специално за детето си, е неописуемо.

Аз както казах смятам да раждам в болница Лозенец, в София. Раждането излиза на разумна цена, условията са супер, а и не бих раждала в държавна болница с още 20 майки около мен.

Гледам сте подхванали любимата ми тема - за свеки.... Моята още от едно време (12 години стана вече) не ме долюбва, защото никога не си мълча и не съм подмазвачка. Моето свеки обича да е обгрижвано, да му се чува думата (нищо че на моменти говори глупости) и да не му се противоречи.
Колко ме ядеше едно време когато категорично отказвах да захраня кърмения си син преди да е навършил 8 месеца. "Няма ли най-сетне да му даваш човешка храна?!?". На третия път не издържах и отвърнах :" Ми от тая по-човешка няма, от циците ми излиза, не виждаш ли?"
Още колко подобни глупости съм чула, само аз си знам - добре че е на 500 км. от мен, та да не ме дразни. Лошото е че лятото ходим при свекъра и свекървата задължително и само си представете колко си почивам...

Yoana1989 Хич не искам  да сме си само гаджета с моята половинка. Откакто сме женени и ден не мога да преживея без него, а когато е на работа се чуваме честичко, да не се забравиме. И той самият ми е казвал, че ако е знаел колко хубаво сме щели да си живеем, щял да ме краде още непълнолетна.  Laughing

Забелязвам, че на всички им е гадно и уморено... май е от жегата, не само от бременността. От вчера едва се влача и само ми се повдига, писна ми вече.

# 562
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 291
Аз си мислех, че тази бременност нещата с гаденето ще са по-поносими, но уви-днес вече усещам "тръпката" Grinning

Препоръчвам и аз, особено за бъдещи татковци. Peace

Както са казали и други, трябва компромис и на мъжете не им е лесно. Не може да им се натяква, че не те са бременните, но пък представете си колко им е гадно като не могат да усещат как рита бебето. Всяко нещо си има плюсове и минуси. Премисляйте, сдържайте се понякога, всичко минава с времето, после с детето идват други караници, особено за методите на възпитание Simple Smile

# 563
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 858
Майко мила незнам ама тези свекърви са опасни , аз нямам и никога не съм имала .
Йоанче какво точно коментира твоя мъж на тези снимки , не му казвай че знаеш защото така само ще засилил неговото желание. Не смятам , че нещо лошо е направил на този етап.
Много бързате да раждате бе хора , чакайте да минем 12 седмица поне. Иначе съм за раждане в Селена , аз там родих Алекс тъкмо беше отворила клиниката дори си спомням 168 бебе е синът ми  Joy  
За корема имам чувството че ви бия всички и се плаша вече  , имам доста голям корем и немога да си го обясня . Преди да забременея нямах никакъв , винаги съм била плоска . Незнам  , но си мисля от Дуфастона ми е така подут и вече немога да крия от никой то си личи много при мен .

# 564
# 565
  • Мнения: 29
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4209 Това е много полезна статия  Naughty

# 566
  • Мнения: 9
четох подобна статия сутринта ставаше въпрос за същата книга само че за въпросната епизиотомия и смятам да прочета книгата ако ми остане време и я намеря някъде из нета. Изглежда ми доста полезна  и леко фантастична в същия момент, но сякаш няма да е лощо четиво

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Момичета, искрено се развеселявам четейки Ви, май всички си имаме домашните проблеми и сърдения, както с мъжо,така й с майка му  Joy

Иначе и аз съм с подут корем, незнам от лекарствата ли от какво, но трябва да се поприкривам,защото не искам все още да знаят околните за състоянието ми.

# 568
  • Мнения: 208
Миранда, аз ище кърмя, но моето дава сигнали за отбиване. Та ще видим. Просто се радвам на майки, които са го правили толкова дълго, нали знаеш някои как решават, че им тежи и бързат да приключат.
Dungeon, ла лече лига е винаги на среща. Има майки с опит в кърменето на близнаци и ллл ще те свържат с тях. Начин има, щом има и желание.
Гери, това ангелче не винаги ще ти се вижда ангелче. Поне не и когато реве от колики, когато те буди нощем, когато мрънка, че му се спи, а не може да заспи, когато се тръшка за нещо. Ама айде да не ви убивам съвсем розовите представи.
Йо, хващаш мъжо и сядате да говорите на 4 очи. Всички карти на масата. Обясняваш му ти така и така за бременността и как се чувстваш. Щом и той е искал това дете да се стегне и да прояви малко разбиране и загриженост, а не да се държи като тийнейджър.

# 569
  • Варна
  • Мнения: 4
Хо-хо, така се успокоявам че не съм сама  Grinning И моят много ме ядосва, хем не си е вкъщи, но по телефона все ще намерим за какво да се сдърпаме. Иначе е много добър, допитва се до мен и общо взето все става на моята (аз за това и го взех  hahaha), но понякога като му прикипи и става оле мале! Всичко е от хормоните, напоследък ми идва само да крещя, всичко и всички ме дразнят, изнервям се и покрай детето, че все иска да си играем, да го занимавам, а на мен ми е зле и откачам. Майки ми вчера ми вика: <Ти с първата бременност имаше едно благородно излъчване, все беше усмихната, с настроение, а сега си се озлобила, само намръщена ходиш, сякаш не го искаш това бебе>. Леле какви впечатления създавам...

Общи условия

Активация на акаунт