"Системата минус 60"- тема №41

  • 32 174
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Niya_Petrova Благодаря  Hug Напълно наясно съм , че няма да стане бързо свалянето ми на кг.. затова съм се въоръжила с много търпение ,а вие ще сте ми най-голямата упора макар и виртуално.
За утре менюто ми е пълна мъгла. Ще го напиша сутринта когато стане ясно

Желая Ви лека вечер и много минуси  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро!
Аз току що излапах една голяма купа с мюсли, мляко и стевия, защото нямах медец вкъщи, плюс 2 филийки с масло. Не беше зле. Simple Smile

Е, пак е понеделник и трябва да се ходи на работа. Пожелавам ви една много системна и щастлива седмица!

# 32
  • Видин
  • Мнения: 685
Мламбева, яйце може за вечеря, но само яйце или с месо, но ограничаваш количествата. Виж 6 вариант Peace Дано объркването да не ти е докарало плюс Hug
Николова, тук сме и помагаме с каквото можеме bowuu
Днес кантара отчете - 1,200кг. за седмица, което си е перфектно, имайки предвид прегрешението ми в петък вечерта, съботното закуска в 12ч и закуските ми, които са калорични Rolling Eyes Embarassed
Менюто все още се обмисля, но за закуска сега ще хапна малко торта и една меденка с кафе. Я ми кажете не е много редно да пия кафе с мляко през деня нали newsm78? Аз сутрин си правя една млечна чаша кафе и си го пия цял ден, а вчера си бях сложила малко мляко, но май сгреших Thinking

# 33
  • Мнения: 494
здравейте,

записвам се да ви следя, защото от всички диети до сега тази най ми допада като идея.

аз обичам да спортувам, занимавам се с плуване (амантьорски но компенсирам с ентусиазъм) и много мразя да се ограничавам в храната - когато нещо ми се яде, просто трябва да го ям Sad 

като гледам тази диета добре отговаря на моят характер : )

# 34
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета Simple Smile Аз нямам нищо за отчета  Confusedнали чистя плюсове от почивката, а и съм пред цикъл Sad
Mlambeva, ако омлета ти е бил предимно от яйца и с много малко колбас, според мен е системен Peace
Niya, поздравления за хубавия минус  bouquet
З-филии с лютеница и суджук,малко шоколад
О-пиле със зеле и салата
В-ще я мился

# 35
  • Мнения: 3
И при мен няма минус... Cry Какъв е този застой... Rolling Eyes  Габи  Peace
sisitons, добре дошла  Hug Надявам се си добре...
з-гоолямо парче Гараш торта, кафе;
о-пиле с ориз и зеленчуци;
в-диня със сирене.
Прекрасна седмица ви желая! Hug

# 36
  • Мнения: 0
Привет от мен Hug Благодаря за новата тема и бързам да се разпиша:)))))
В момента задържам килцата, но нищо, важното е да няма нагоре:)))))Закусих солидно с баничка и кренвиршка, сега се отправям на разходка, за да почват да се горят калорийките...Вечерта се надявам да стигна до тай чито, въпреки жегата, която се очертава днес:))))
А утре ще се отправя към водната аеробика, към която отдавна искам да се завърна и да стана редовна, щото досега ходех чат-пат.
Сега си правя домашно кисело мляко, което се надявам да стане до вечерта и да го хапна на таратор или с праскови:))))На обяд ще е диня със сиренце....вече съм я сложила в хладилника да се изстудява:)))))

Лек, успешен, ползотворен, наситен с прекрасни емоции ден, ви желая, дружки Hug

П.С. Ако има някоя, която е свободна в дообедите и обича разходки и няма компания, да се обади. Аз се разхождам сама, тъй като повечето хора по това време са на работа, за разлика от мен,но винаги с компания е по-забавно.Simple Smile))Маам гащи по софийските улици и хвърлям око на магазини:))))) Хайде, тръгвам и до скоро:)))))

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте, мацки  Simple Smile Пак съм аз  Laughing
Габи  ,изглеждаш страхотно! Поздравления  за свалените килограми!
мери2 , аз съм пила известно време джинджифилов чай и го приготвях по рецепта от интернет: завира се водата(500мл),слагат се няколко тънки резена джинджифил и се запарва за около 15 минути. Така става много приятен,леко лют , но внимавай, че в по-големи количества запича  Sick
На системата съм едва от няколко дни, не забелязвам разлика в кантара, но си го обяснявам от факта, че тренирам малко  и сигурно организмът ми се ошашавил  #Crazy , а и не бързам за никъде  Grinning
Менюто днес:
З: Bake rolls  и един банан
О: Ще е картофена салата
В: може би салата домати с извара

# 38
  • Мнения: 4 393
Откакто отказах цигарите, трупнах едни 5 кг. които ми е ужасно трудно да сваля.
Преди ставаха по-лесно нещата с отслабването, но ето...закучиха се при мен и това си е.
Реших да не се фокусирам много-много върху килограмите ми и да мина на доживотен режим, без да си поставям срокове кога ще ги сваля тези, които са ми в повече /е, все пак се надявам за Коледа да съм с диеална фигура  Wink /.
Ще минавам с отчет тук за мотивация и съвети дали случайно не греша някъде.

Днес съм запланувала:
З - шоколадово мюсли с прясно мляко и 1/2 филийка с катък, останала от детето
О - планувам да е пилешка пържола на скара със салата от домати и краставици и таратор
В - сухари с катък и прясно мляко

Как ви се струва като меню?

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета  Hug
Днес е много задушно и абсолютно нищо не ми се яде.
з праскова + кафе / пия го от години чисто без захар и мляко /
о от вчера остана наденица та това ще е + зелева салата
в мисля да е по -лека в тази жега вероятно ще е диня

Водата я докарвам към 2л. , че и повече понякога. Но спортуването никак не ми се отдава.. Вие тренирате ли нещо.. за по-добри резултати ?

Габи прекрасна си.. за колко време успя да свалиш килограмите ? Само с тази диета ли ги постигна ?

# 40
  • Мнения: 22
Здравейте!   bouquet

Най-после успявам да се разпиша. Събота и неделя не можах да спазя "вечерния час", но пък храненията ми бяха системни.
Относно закуските и аз за себе си реших, да не са много обилни. Поне за момента. Мисля, че зимата като се затворим по-дълго вкъщи ще имам повече изкушения и тогава ще си правя "царски" закуски.  Laughing А и в момента най-голямата мъка ми е корема, който не спада, каквото и да правя. След второто раждане направо адски се е отпуснало това шкембе, но и аз спомогнах много зимата... Embarassed
Тези дни гледах "Мис България". Жени Калканджиева каза, че корема се сваля най-трудно и вече се убедих в това!

Хубав /горещ/ днес от мен!  Hug

# 41
  • Видин
  • Мнения: 685
Николова, и аз не тренирам, освен с едногодишното си дете, което иска да прохожда Heart Eyes Попринцип не съм по тренировките, но определено ако правиш упражнения, по бързо ще свалиш килцата и ще си по-стегната Peace
Инсп. Гаджет, менюто е много добре Peace
Аз си доизмислих менюто: за обяд ще хапна картофи огретен, домат, краставица и сирене, а за вечеря диня със сирене Mr. Green

# 42
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Здравейте  wavey
Добро утро, момичета Simple Smile Аз нямам нищо за отчета  Confusedнали чистя плюсове от почивката, а и съм пред цикъл Sad
Mlambeva, ако омлета ти е бил предимно от яйца и с много малко колбас, според мен е системен Peace
И аз не мога да се отчета,защото нямам кантар и не знам нагоре ли съм или надолу.
Силве, нямаше колбас,мила, омлет със сирене и шопска салата ядох снощи. ooooh!
А днес: З - мляко с кафе и фунийка сладолед
О - зрял боб  Thinking Не ми се смейте,нямаше нищо друго подходящо в менюто за днес. От предния ден ни дават примерно меню за следващия ден /така е само за обедите/. В него има три вида салати,три супи,две месни и две постни ястия.
За вечеря още не знам какво ще е , но като имам предвид как овапцах нещата снощи май ще ям или риба или само салата.

# 43
  • Мнения: 21
Днес на закуска си хапнах овесени трици с кисело мляко-ЗА ПРЪВ ПЪТ!И ми харесаха..долу горе..Малко ми напомнят на фураж за животни и Милото днес ме бъзикаше,но нека да е здравословно  Mr. Green За обяд : кюфтета  в доматен сос Вечеря: Салата
 

Днес си спомних за един много брутален мой опит за отслабване.3 дни на кафе и вода ....При това правих и упражнения.То,че се сваля ,сваля се  и то доста.Но не е здравословно.Вие правили ли сте някакви подобни брутални опити за отслабване и какви?  Whistling

# 44
  • Варна
  • Мнения: 34
Привет!
И аз нямам минус тази седмица. Какво става, нали луната намалява и по-лесно се свалят килограмите  newsm78. Но поне само двеста грама отгоре, което не е страшно.

Общи условия

Активация на акаунт