Отговори
# 45
  • Мнения: 8
p0lina  Полии, честит Рожден Ден!   bdbaloni  ura Бъди здрава, обичана и щастлива! От сърце ти желая леко, безпроблемно раждане и едно здраво бебче!  baby

# 46
  • Мнения: 159
radi1982, тапата не винаги пада предварително и може доста да си ходиш така. Тапата случайно я видях, моята беше чисто прозрачна, като силикон или желе. Може да е жълтеникава или кафеникава също.

Начини за предизвикване има, но не се знае колко работят...секс, повечко разходки, люто, рицинов коктейл някъде пишеше, има доста статии в интернет по въпроса.

Zazzy, благодаря Simple Smile

# 47
  • Мнения: 378
Хайде цоп и от мен!
И да не е спам, пожелавам много здрави бебчета в новата тема!
Аз още съм 2 в 1, Трети ден пренасям. Ще ходя на тонове днес, само мъжа ми да се върне....
  bouquet

# 48
  • Мнения: 378
Божа работа е всичко момичета! Моя позната клекове ли не прави, стълби ли не изкачва, тежести ли не вдига, ядеше и пиеше някакви неща.......накрая бебчо пак не излезе, че й предизвикаха раждането  Flutter
И ние напоследък доста секс, ама ........йок....

# 49
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Полина,желая ти здраве,щастие и многоо любов!



Злати не се притеснявай и аз бях така,бяха ми намалели водите,а малката спрямо техните скали и изисквания изоставаше с една седмица на кила.Доки ми даде да пия флибодия,защото и плацентата започвала да засъхва.Бях се ушашкала вече 3 седмица ги пия бях при доки и той каза,че всичко се нормализирало и вече расте ме,така че спокойно не се шашкай веднага,че бебчо усеща всяко твое вълнение.
Цяла нощ не съм спала малката много рита,ставам по 5-6 пати до тоалетна и снощи много ми се гадеше и ме болееше корема досега не се бях чувствала така.Утре съм при доки да видиме ко ще каже,трябва да ми даде документите за болницата.

# 50
  • София
  • Мнения: 401
здравейте,

Честито на всички родили мами Simple Smile

При нас ремонта тече с пълна сила и вече сме почти на финала, но каквото такова Simple Smile

Само се надявам бебка да издържи до секциото и да не реши да си излиза предсрочно.

# 51
  • пловдив
  • Мнения: 72
 Тва със секса няма как да стане-още третия месец ни го забраниха изрично ,но и преди това мъжо все едно се страхуваше че може нещо да стане на бебо...Та сега просто ще е невъзможно да го накарам да правим секс-след като сега го вижда и усеща как мърда-АБСУРД!!!!Дори и да  нямаше забрана....

# 52
  • София
  • Мнения: 7
Поли честита годишнина, желая ти здраве и много радост с бебчо на финала!
Аз вчера са завърнах от вилата в планината и сега се чудя какво да подхвана в къщи, другата седмица ММ излиза в отпуска, а от днес подхваща ремонта.
На мен с Леа нито тапата нито водите ми бяха изтекли преди раждането. Сряда съм на ЖК да си взема документите за раждането, а събота на доплер да видим колко е порастнал бебчо ... мама с 1,5 кг. за 1 седмица.

# 53
  • Мнения: 30
Честито на всички мами, които вече са гушнали бебчетата си!!! Много се радвам за вас!
Аз все още чакам, броени дни остават... Чакам и не знам какво чакам, чета разни статии и аз за изтичане на води, тапи, контракции, а нищо странно не усещам засега  Laughing
Нямам търпение скоро и аз да запиша бебка тук!  Praynig

# 54
  • Мнения: 14
Истината е, че е изцяло индивидуално как ще тръгне и как ще протече раждането. Остава ни само да чакаме и да наблюдаваме. И моят мъж вчера ме пита: ами като започнат контракциите, ти веднага ли ще ме викнеш ако съм на работа?
Знам ли и аз Simple Smile По-скоро не веднага. Нали трябва да станат регулярни. Само знам, че изтекат ли водите, веднага трябва да се ходи в болница да се следи бебчето Simple Smile

# 55
  • Мнения: 646
Хоп и аз в новата ни темичка  bouquet

Поли Честит Рожден Ден  Hug

Честито на всички обебили се вече мами Heart Eyes

Момичета искам да ви попитам,предварително се извинявам,защото скоро беше споменато ,но неуспях да го намеря.Как се казваха капките за колики от Германия?

# 56
  • Мнения: 76
Днес и аз имам рожден ден Simple Smile Понеже се случва често да се раждат бебета на или около рд-то на майката, малко съм в напрежение Simple Smile Имам 3 седмици до термин, надявам се да изчака още малко бебчо...В момента сме в процес на преместване, дано успеем, преди да се появи!

Честит рожден ден, Поли!

# 57
  • Мнения: 29
Записвам се и аз:)))

Честит рожден ден, Поли! Бъди здрава и ощастливена от наближаващото щастие:*

Честито на всички мами, които вече са изпитали голямото щастие! Бъдете усмихнати и се радвайте всеки ден на новия живот, даден от вас  Hug

Хайде дано и останалите да си родим здрави и хубави бебенца  newsm30    1stroller   и да им се радваме, че вечееееее много искам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 796

Момичета искам да ви попитам,предварително се извинявам,защото скоро беше споменато ,но неуспях да го намеря.Как се казваха капките за колики от Германия?

Лефакс

Честит рожден ден на Поли и Ви_та!!! Бъдете здрави и щастливи, най-прекрасните подаръчета ще получите скоро Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Таничка,и твоят час наближава, късмет!

Хаххахах, той моя час мина ама момата упорита и не иска да излиза Simple Smile Бях с термин на 26ти, смениха ми го на 24 че цикъла ми е по-къс от обикновеното и в крайна сметка днес е 29ти....от 24 до 29 преносвам вече колко дни....

Бях на тонове преди малко, супер са си Simple Smile Прегледа ме и лекаря, каза шийката е скъсена (ама тя от 20г.с. си е скъсена), но разкритие нямам абсолютно никакво Simple Smile Каза ако до сряда не родя, да ходя директно с багажа за приемане и предизвикване, че до сряда ще ме изчака Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт