Бъдещи мамчета от ШУМЕН!!!!

  • 17 398
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Шумен
  • Мнения: 325
Да дрешки трябват за всеки ден,вече не ги повиват и козметика трябва,олио,сапун,крем,памперси...

Последна редакция: сб, 05 мар 2016, 16:25 от Мимчето7

# 136
  • Мнения: 33
Да дрешки трябват за всеки ден,вече не ги повиват и козметика трябва,олио,сапун,крем,памперси...

Благодаря  bouquet

# 137
  • Мнения: 18
Здравейте, мамчета и бъдещи такива  Hug Има ли в темата момичета, които все още чакат заветните 2 чертички? Ще ми бъде приятно да обсъждаме и споделяме трепетите си  Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 301
Колко гинеколожки Яневи има в Шумен? В интернет като напиша Янева и ми излизат различни имена... едната Желева, другата Попова...Стефанова... тази която работи в поликлиниката как се казва?

# 139
  • Мнения: 5
Здравейте мами от Шумен, на колко станаха бебоците ви вече?

# 140
  • Мнения: 173
Здравейте,бихте ли споделили мнението си за АГ Шумен? Никога не съм влизала в болницата и нямам никаква представа какво е положението там,а до пролетта трябва да се ориентирам,за да знам спокойно ли да отида там да раждам,или да търся алтернативи.

# 141
  • Мнения: 601
Здравей,незнам колкоще ти е от полза моето  мнение,но ще споделя..
Аг то в Шумен е нито мн добро нито пък мн лошо..родих в Аг то миналата година май месец.Приеха ме един следобяд в болницата с не толкова чести болки но с разкритие от 3-3.5см,т.е.че през ноща би трябвало да родя,да ама не....
Към 19ч.същия ден болките ми се засилиха  и казах на сестрата,която пък ми би една игла УЖ да ми минат болките-а аз станах по зле не мигнах цяла нощ(то не бе повръщане не бе чудо...)по коридорите се чуваха само хърканията на уж дежурните сестри-никой не ти обръща внимание....и такй до сутринта,когато дойде новата смяна и родих нормално без проблеми.Мен ме изражда д-Р Маринова,към коята съм признателна!И така родих малкия си син държаха ни 4 дена с него и ни изписаха.
Незнам до колко съм ти била полезна,но и аз в началото си мислех като теб за други алтернйтиви,но според мен няма смисъл..
Пожелавам ти така да се случи че да отидеш още от сутринто в болницата и да родиш без големи болки,защото ако ти се случи като при мен-да ти бият инжекция ,която според мен беше за задържане па плода(за да не раждам в тяхната смяна)е гадно...
Пожелавам ти леко раждане и не го мисли толкова -в Аг Шумен има мн добри специалисти!!(Айде че мн дълго стана Simple Smile )
Успех и поздрави!!

# 142
  • Шумен
  • Мнения: 325
Аз като цяло съм доволна и двете си деца родих там 2008 и 2014 година,като цяло не е нито лукс нито мизерно нещо средно,но достатъчно според мен,има добри специалисти и акушерки,така че мисля,че няма смисъл да търсиш други алтернативи   Simple Smile

# 143
  • Мнения: 173
Благодаря за отговорите!
Да ви кажа,изобщо не държа на лукса,по скоро на хигиената Laughing
С баткото(2008) раждах в Сливен но тогава живеех в Бургас и някак по-близо ми беше(или по-точно,пътя до там). Преди да родя реших да погледна бургаската болница,ами...детските ми спомени от това място изплуха веднага-мизерия,хлебарки,скъсани чаршафи и ужасни лекари и персонал като цяло.
Май ще си раждам тук,пък квото такова.

# 144
  • Мнения: 601
Хигиената в Аг Шумен си е горе долу добре-след като родиш те настаняват в стая с 2 или 3 легла и самостоятелен санитарен възел,но е хубаво да си носиш  от вкъщи-чаршафи и възглавница(да не ги ползваш техните,че...)ако мине всичко нормално след  раждането като те настанят в тази стая ти носят и бебока и се гледате взаимно през цялото време.Естествено че минават и сестри  мн често за да видят как сте що сте.Така че всичко ще  е наред,не се притеснявай!
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт