Отговори
# 495
  • Мнения: X
В Пловдив на ЦКБ има детски вече, даже ги изтеглих.

 Peace и аз!

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 729
Изобщо не се знае дали ще се случи детските да станат 50 лв, но все пак предстои обсъждане по въпроса :
http://btvnews.bg/video/video/news/detskite-nadbavki-da-stanat-5 … henie-na-bsp.html

Сега чух по новините,че е прието в бюджета за следващата година,но само за второ дете.Тези,които сме с по едно....

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Сега чух по новините,че е прието в бюджета за следващата година,но само за второ дете.Тези,които сме с по едно....

Демографска политика е това.Не е лошо.Факт е че и много роми ще се облажат,но няма как.
Като мислите,че няма да вземете повече детски,мислете,че някои хора не взимат изобщо.Не защото са милионери,а защото минават прага с 2 лв
И все още не е прието.Предложение е

# 498
  • Мнения: 1 206
Вече ми е неудобно Blush, ама пак ще питам- Пловдив, ДСК, има ли превод?

# 499
  • Мнения: 455
Вече ми е неудобно Blush, ама пак ще питам- Пловдив, ДСК, има ли превод?
Има, току-що проверих! Simple Smile
Да са ни честити! Wink

# 500
# 501
  • Мнения: 1 384
това с бележките важи ли за 5 годишните деца?

# 502
  • у нас
  • Мнения: 5 743
това с бележките важи ли за 5 годишните деца?

да. Те са предучилищна група.

# 503
  • Мнения: 1 384
това с бележките важи ли за 5 годишните деца?

да. Те са предучилищна група.
Shocked от кога го измислиха пфууу на нашата родителска среща казаха че уж директорката ги подава тези бележки към социалните ама уви  , пак трябва да се занимаваме с бюрокрация

# 504
  • Мнения: 455
Момичета,имам и аз един въпрос.Ще се радвам да ми помогнете.
Понеже трябва да подавам документи за детски ,а за пръв път имам ученичка искам да попитам трябва ли да вземам бележка от училището и каква?Преди по-малко от месеца занесох в Д"СП" удостоверение,че е записана в 1 клас.

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Преди по-малко от месеца занесох в Д"СП" удостоверение,че е записана в 1 клас.

Направили сте необходимото.Другата година пак
За първокласниците срокът е до 30 ти септември.Дано да сте го спазили

# 506
  • Мнения: 455
Момичета,имам и аз един въпрос.Ще се радвам да ми помогнете.
Понеже трябва да подавам документи за детски ,а за пръв път имам ученичка искам да попитам трябва ли да вземам бележка от училището и каква?Преди по-малко от месеца занесох в Д"СП" удостоверение,че е записана в 1 клас.

Направили сте необходимото.Другата година пак
За първокласниците срокът е до 30 ти септември.Дано да сте го спазили
А сега,когато трябва да подавам документи за детски пак ли ми трябва някаква бележка от училището?

# 507
  • Мнения: 83
Момичета,имам и аз един въпрос.Ще се радвам да ми помогнете.
Понеже трябва да подавам документи за детски ,а за пръв път имам ученичка искам да попитам трябва ли да вземам бележка от училището и каква?Преди по-малко от месеца занесох в Д"СП" удостоверение,че е записана в 1 клас.

Направили сте необходимото.Другата година пак
За първокласниците срокът е до 30 ти септември.Дано да сте го спазили
А сега,когато трябва да подавам документи за детски пак ли ми трябва някаква бележка от училището?
Не нали си я занесла преди месец.Сега ще си носиш само другите необходими документи.

# 508
  • София
  • Мнения: 609
Здравейте,

От скоро получавам детски за двете ми деца. Разбрах, че трябва да представя бележка за това, че голямото дете ходи на предучилищна (той е на 5г.). Проблемът е там, че той ходи на частна градина, която чака лиценз всеки момент. За момента обаче, няма как да получа официална бележка от градината и очевидно изпускам срокът 31 октомври. Какво се случва след това? Ясно е, че ще ми спрат детските за голямото дете, но за колко време? Мога ли да представя бележка след този срок?

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Rouzi,попитай в социалните.Предполагам след занесеш бележката,ще ти възобновят детските.Дано да получи скоро лиценза ДГ,че в България това може да е цяла вечност  Wink

А сега,когато трябва да подавам документи за детски пак ли ми трябва някаква бележка от училището?

септември/Октомври 2014 пак

В нашата ДГ има огромно съобщение,че подготвителните групи трябва да носят бележка в социалните до 31 ви октомври.Дано на повече места да го направят така.Определено подсеща родителите

Общи условия

Активация на акаунт