Отговори
# 585
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сумата от ТЕЛК брои  ли се за доход при пресмятане на детски?
В Молба-декларацията си пише кои суми се броят и кои не. А именно:
В това число доходи от:
І. Брутни доходи на семейството, облагаеми по
Закона за облагане доходите на физическите лица
ІІ. Пенсии, без добавката за чужда помощ на инвалидите по чл.103 от
Кодекса за задължително обществено облагане
ІІІ. Обезщетения:
1. обезщетения за временна неработоспособност и трудоустрояване
2. обезщетения за майчинство
3. обезщетения за безработица
ІV. Помощи / с изключение на помощите, получени по Закона за семейни помощи за деца/
V. Стипендии / с изключение на стипендиите на учащите се до завършване на средно образование, но не повече от 20-годишна възраст/

# 586
  • Мнения: 1 384
по  кое време на месеца превеждат детските?

# 587
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
по  кое време на месеца превеждат детските?
Шегуваш ли се?
Малко ли теми има, в които 90% от постовете са Има ли, има, няма.

# 588
  • Мнения: 936
по  кое време на месеца превеждат детските?
при мен са в интервала 14-22

# 589
  • Мнения: 464
Аз се забудалях , работа , ДГ , постоянно хреми , болести и изключих въобще за бележката че посещава предучилищна . Детето ми е с ТЕЛК и получавам пари по чл.8.Трябва ли бележка за тези деца в крайна сметка ?Ще ме изненадат ли този месец  newsm78

# 590
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 613
Аз се забудалях , работа , ДГ , постоянно хреми , болести и изключих въобще за бележката че посещава предучилищна . Детето ми е с ТЕЛК и получавам пари по чл.8.Трябва ли бележка за тези деца в крайна сметка ?Ще ме изненадат ли този месец  newsm78

За деца с ТЕЛК не се изискват бележки от училище. Или поне не се изискваха преди, не съм чула да са го променили.

# 591
  • Мнения: 155
за деца с Телк не се изисква нито доход нито бележка от у-ще

# 592
  • Мнения: 9 767
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace

# 593
  • Мнения: 426
За дете с ТЕЛК ми искаха бележка  и то за предучилищна  Cry

# 594
  • Мнения: 1 384
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace
коя банка или не е от значение  newsm78

# 595
  • Мнения: 9 767
Днес няма да има детски. Инфото е от банката. Peace
коя банка или не е от значение  newsm78

Ако е толкова от значение- Пощенска банка.  Confused

# 596
  • Стара Загора
  • Мнения: 875
за Стара Загора- по телефона от СП ми казаха, че днес са ги пуснали по банков път.

# 597
  • Мнения: 8
stz ckb nqma zasega  #2gunfire

# 598
  • Мнения: 9 767
Аз не знам защо се надявате да ги пуснат днес Rolling Eyes

# 599
  • Мнения: 8
Ami minaliq mesec na 15ti giprevedoha pri nas

Общи условия

Активация на акаунт