Всякакви въпроси относно съдомиялните - 12

  • 53 624
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46 510
Разликата в цените е доста голяма, взимай по-евтината  Mr. Green и двете ще ти свършат еднаква работа. Иначе и ние избрахме фурна със скрити бутони заради детето, но то ги извади още преди да успеем да я включим за 1 път, така че...  Mr. Green

wa_wa, много добре изглежда Горението, и цената е перфектна, нямам лични наблюдения за миялните им, но и аз харесвам марката  Peace а каква беше старата ти? Моята е на същите години и още я имам за нова  Crazy

# 721
  • Мнения: 8 242
Нашата миялна не е за вграждане, но е в шкафа под мивката Simple Smile
Хем е свободностояща, хем е допълнително изолирана (за шума), хем децата нямат достъп, защото изобщо не се вижда Simple Smile

# 722
  • Мнения: 7 987
На мен пък заключването на фурната ми е супер много полезно. Съдомиялната ми е вградена и копчетата не се виждат.

# 723
  • Враца
  • Мнения: 5 201


wa_wa, много добре изглежда Горението, и цената е перфектна, нямам лични наблюдения за миялните им, но и аз харесвам марката  Peace а каква беше старата ти? Моята е на същите години и още я имам за нова  Crazy
Blomberg е. Немска марка, сглобявана в Турция. Много добра работа ми вършеше, но направо започна да се разпада. Освен, че и падна перката, от времето и препаратите и темепературата и падна и капачето на отделението за прах, както и това за гланц. Това вече си е направо непоправимо.

Все още мисля, ходих да гледам и ми препоръчаха и тази Аристон, а има и една Candy, която много ми хареса, дори е за 15  Simple Smile комплекта.
Вече съвсем не мога да взема решение, не трябва да имам голям избор  Crazy.
За Goreneje ми казаха, че до сега не са правил свободно стоящи, а само за вграждане и нямат оплаквания, сглобявана е в Китай. Хареса ми, че долу пръчките се сгъват, за да стане равна повърхност.
Някой ако има отзиви за Аристона и Кандито моля помагайте  Hug

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Аз на твое място бих си измислила някакъв допълнителен фактор (в допълнение на тези, които вече имам) Simple Smile примерно аз бих решила, че искам чекмедже за прибори, не кошница Simple Smile И така лесно ще отсея миялните Simple Smile

# 725
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Аз на твое място бих си измислила някакъв допълнителен фактор (в допълнение на тези, които вече имам) Simple Smile примерно аз бих решила, че искам чекмедже за прибори, не кошница Simple Smile И така лесно ще отсея миялните Simple Smile

Хахаха, недей  Peace, ще има да си мия на ръце и да се забавлявам търсейки идеалната.
Избирах пералня 1 месец, но тогава имах друга и ми беше все тая.

Ей така си харесах сега и една AEG, но я няма във Враца да я видя. Ще взема накрая нея да си купя онлайн и после като я отворя и ще съм изненадана  Laughing Laughing Laughing

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Ей така си харесах сега и една AEG, но я няма във Враца да я видя. Ще взема накрая нея да си купя онлайн и после като я отворя и ще съм изненадана  Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=0S6-N1AoTtU

# 727
  • Мнения: 46 510
Аз съм с Candy (друг модел е, от по-малките, 45 см.), не съм чела много отизиви за нея, но съм доволна от марката, 2007 я купувахме.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт