Фетална Морфология

  • 38 674
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 436
Момичета , имам час записан при доц. Томова за фетала морфология в 21 г.с. , но забравих да питам каква е цената за прегледа. Моля, някой ако е ходил скоро при нея да ми пише за каква сума става въпрос .

Здравей прегледа беше 100 лв., но после ти дават и диск със снимки и клипчета от прегледа на бебо. Ние бяхме доволни жената всичко си обясни- къде, какво и как Simple Smile

# 91
  • перник
  • Мнения: 67
Аз ходих на ранната фетална при др.Чавеева от клиниката на Щерев,беше много внимателна и всичко обясняваше и показваше.Много приятен и внимателен лекар,аз съм доволна и сега ще ходя за втората фетална пак при нея.Цената е 90лв за първата и сигурно пак ще бъде толкова.
Ходила съм и при доц.Томова 2010г. и бях доволна и от нея.

# 92
  • Мнения: 384
Здравейте! Някой правил ли е ФМ при д-р Богданова? Не и знам първото име. Сега прави ФМ в МБАЛ Надежда в събота и неделя.
Ако някой знае нещо  повече за тази лекарка нека сподели.
В МБАЛ Надежда даже първото име на докторката не можеха да ми кажат newsm78

# 93
  • Мнения: 1 266
Здравейте! Някой правил ли е ФМ при д-р Богданова? Не и знам първото име. Сега прави ФМ в МБАЛ Надежда в събота и неделя.
Ако някой знае нещо  повече за тази лекарка нека сподели.
В МБАЛ Надежда даже първото име на докторката не можеха да ми кажат newsm78

Ан/н/а Богданова ако е случайно, младичка, е ученичка на д-р Стратиева, мога да препоръчам.

# 94
  • София
  • Мнения: 770
аз пък платих 40лв  Mr. Green
ама беше преди няколко месеца и при лекарка , която не е от петте.
сега май е 70лв там.
Бамба, би ли споделила при кого прави фм? Ослушвам се за добър специалист за фм+бхс, който няма да ме натиска безпричинно за амнио или пренатест поради фактор възраст.

# 95
  • София
  • Мнения: 23 165
д-р Михова.

# 96
  • София
  • Мнения: 770
Благодаря! Обмислях и към нея да се насоча, съвсем се обърках от имена.

# 97
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
И аз съм на твоите години, възрастта ми не е била повод и дума да се издума за амнио, вярно, че е второ дете, но все пак  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 770
И аз имам син, но на 16 години.  Simple Smile А след месец даже ще прибавя още една година.

# 99
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Не мисля, че ще има проблеми, направи си ФМ и БХС, ще обсъдите с лекаря, ако има основания за амнио, но без такива - няма смисъл да се рискува излишно, както и от сега да се тревожиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт