Фетална Морфология

  • 38 743
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 266
останалите две кои са?
и все жени, някой мъж няма ли за цвят  Mr. Green
и само на едно място ли може да се завърши?

Честно ме мързи да проверявам, на сайта, дето съм го дала по-горе, може да се провери. Всичките са жени, в момента една е в обучение още.
Само в Лондон може да се завърши, да.
Аз не казвам, че всички останали са лоши, но поради обширен и злощастен опит мога да кажа, че от тези, които познавам (Марков, Димитрова, Томова и един куп "прости" АГ-та), само Стратиева работи на ниво, на каквото аз очаквам от колегите си да работят:

http://novanews.bg/news/view/2013/09/10/57535/%D0%BE%D0%BF%D0%B5 … 0%B0%D1%86%D0%B8/

Последна редакция: вт, 10 сеп 2013, 23:04 от Котката Марта

# 76
  • Мнения: 42
Т.е. се интересувам от някой, който взима 70 да кажем.
Здравейте!Аз правих фетална морфология преди седмица при д-р Цолова-МЦ"Фемина".Мога да дам впечатлението си за нея,първо да кажа,че прегледа струваше 80лв.Много мила и внимателна лекарка,обясняваше всичко подробно,преглеждаше всичко обстойно,като през цялото време не спираше да се усмихва и да се радва-все още не мога да си го обясня newsm78.
Единственото нещо което не ми хареса,беше че отгоре на издадения документ,беше написала като влюбена девойка името на моя доктор,т.е До д-р Еди кой си.Не знам това редовна практика ли е,в смисъл пише ли се името на проследяващия лекар-на ръка със завъртулки?Да кажа,че двамата са добри приятели и ми се струва,че има нещо повече(не че ми пука)ама ме е страх да не са в комбина и да крият нещо.Моят лекар,като му отнесох документите,нещо му стана изведъж-изнерви се,дръпна се някак си-а не е такъв.Моля,ако някой има документ със закачливи завъртулки,нека пише,че да се успокоя.Иначе д-р Цолова е прекрасна,изпрати ме до вратата,пожела ми лека бременност,пожела да нямаме следващи срещи и всичко да върви добре.Много хубав човек!Едно въпросче-преглеждат ли ви картоните на феталната морфология?Хубава вечер и леко бременУване   bouquet

Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 23:34 от Lianka :)

# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
имат такава практика там .... при всеки преглед  Peace са го писали, аз не съм имала проблем  Peace

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Аз също съм с две ръце за д-р Стратиева.Много усмихната,любезна и докато гледа бебо всичко обяснява и показва..изключително приятен човек и професионалист.И само за информация,че някой беше питал за цени,аз вчера бях при нея в Тина Киркова(тя е там сряда и четвъртък от 8:30-13:30,но се иска предварително записване на час),цената е 60 лв.

# 79
  • Мнения: 17
Да се впиша и аз  Peace Онзи ден бях при др. Марков - доволна съм. Обясни ми подробно всичко за бебка и понеже много упоритствах да разбера пола малко ме поизмъчи като ме понатупа по коремчето за да я размърда, но накрая се видя, че е мома. Прегледа струваше 80лв. само където отпред на сградата нямаше никаква табела и малко се пообъркахме, но с питане го намерихме  Peace

# 80
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ама не става ли въпрос за ФМ 19-24 седм.  newsm78 ,на мен тя ми струва 60лв,иначе първата с БХС беше 80лв.

# 81
  • Мнения: 17
Аз говоря за първата  Party 80лв. но без БХС защото така решихме в последния момент, че няма смисъл да я правя. Той ми показа, че при сърчицето на бебето всичко е наред (нещо по-особено каза, но не помня какво) и каза, че автоматично ми отпада риска на Даун.
А другата навсякъде ли е 60лв.?  newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 4 035
На мен и двете ми бяха 80лв без БХС, сестра ми прави и фетална ехокардиография, май и тя беше толкова.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 289
Навсякъде цените са различни, аз за първи път чувам цена от 60 лева. Аз плащах по 80.

# 84
  • София
  • Мнения: 23 178
аз пък платих 40лв  Mr. Green
ама беше преди няколко месеца и при лекарка , която не е от петте.
сега май е 70лв там.

# 85
  • Мнения: 13
Здравейте,

искам да попитам следното: т.к. аз съм пропуснала ранната морфология, заради дълъг престой в болницата, сега нямам търпение да си направя втората. Възможно ли е това да стане в 19та седмица (тоест 18+...). Чета, че най-добре било в 20та, но направо не ми се чака до тогава:)
Мерси за отговорите предварително.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 289
Можеш да я направиш, но защо все пак не се чуеш с лекаря и той ще съобрази в коя седмица си и кога да отидеш.

# 87
  • Мнения: 436
Здравей,
аз ходих на фетална морфология при д-р Томова в АГ "Надежда". В сравнение с нормалния УЗД при феталната найстина имаше малко по-голям натиск, но както и момичета казват по-горе и според мен е с цел да се огледа много добре бебето и да не се пропусне нещо. Не знам теб как са те натискали и бутали, но щом си се притеснила според мен си е било в повечко и за следващия път, за да си по- спокойна иди при друг специалист.  В крайна сметка никой с нищо не може да те задъжи  и е важно ти да се чувстваш ОК. Simple Smile Simple Smile

# 88
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Здравейте,

искам да попитам следното: т.к. аз съм пропуснала ранната морфология, заради дълъг престой в болницата, сега нямам търпение да си направя втората. Възможно ли е това да стане в 19та седмица (тоест 18+...). Чета, че най-добре било в 20та, но направо не ми се чака до тогава:)
Мерси за отговорите предварително.


По-добре е да се направи по-късно,към 20-21г.с.На тази ФМ се оглеждат органите на бебо и следователно разбираш,защо е в твоя полза да почакаш още 10 дни.За това малко време,много неща се променят и малкото ти човече е доста по-развито и доста по-обстойно и обективно може да се видят органите.Да не казвам и за многото случаи ,когато бебето не е достатъчно пораснало и връщат за след седмица две  Peace

# 89
  • Мнения: 200
Момичета , имам час записан при доц. Томова за фетала морфология в 21 г.с. , но забравих да питам каква е цената за прегледа. Моля, някой ако е ходил скоро при нея да ми пише за каква сума става въпрос .

Общи условия

Активация на акаунт