Подсъзнанието може всичко 58 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 77 043
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
mijjjka заповядай Simple Smile може пък и да ти хареса ....
http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0% … %D0%BD%D0%B0.html

# 736
  • Мнения: 10 752

Може, кой знае?  Simple Smile
Отивам да чета. Благодаря ти  Hug


П.П. Прочетох го. Нищо ново под слънцето  Laughing Преписвала девойката, лошо нЕма  Mr. Green
Защо да Я чета Нея да ми преразказва Джо Витале или Хикс, след като директно мога техните книги да прочета? Нещо не схващам идеята на подобни бг "автори" да компилират чужди теории и да преписват оттук-оттам сякаш хората са малоумни и никой никога не е чувал за Хоопонопоно или за Абрахам .........  Crazy

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 13:40 от mijjjka

# 737
  • Мнения: 1 064
Мона дава индикаторът, начина да разбираш какво ти минава през главата в момента и дали то е вредно за теб, дали то ти привлича неприятности в бъдеще. Става дума за емоциите.

Е?! Хайде малко подробности  Grinning

Ще ви пусна едно интервю с нея, когато го качат в нета. Аз не мога да преразкажа книгата. Не съм прочела и всички други книги, с които я сравняват, освен Закон за привличането от семейство Хикс. Ако трябва да сравнявам само тези двете книги - да, основната е една и съща, но при българката има доработване в частта как практически да се подходи към негативните мисли, как да ги хванем (нали в съзнанието и подсъзнателно през главите ни минават много неща).

Сега някак излезе, че прокламирам книгата, а всъщност се включих с критични бележки към нея.  Laughing

# 738
  • Мнения: 79
Не съм чела книгата, само интервюто. Мисля си, че е добре да има книги от такива български автори. Не само заради идеите, които предлагат, а и заради начина по който са стигнали до прилагането им в българската действителност.  Дори да са познати техники, май доста от нас си оставаме само с теорията, която сме прочели... Може би от 3-4 години съм запозната с тях, а чак преди няколко месеца  ги приех сериозно и ги използвам. През останалото време знаех, че има някакви там неща, които могат да са ми полезни, използвах ги понякога, но незнайно тогава защо, нямаха никакъв ефект. Чак когато осъзнах, че нещата се получават с натрупване и трябва да работя със себеси нон стоп, нещата запознаха да се променят. Естествено, не веднага се оказах в приказка, както ми се искаше... Все още продължавам да се уча, да чета, да прилагам, да правя изводи, но знам, че това е начинът...

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 16:01 от Lily Rose

# 739
  • Мнения: 15 619
 Lily Rose, аз не разбирам твърде какво точно означава да прилагаш похвати, начини или нещо друго  в българската действителност, исках само да вметна, че и ти я твориш. С годините, през които на теб  са ти били нужни, за да узрееш за нещо ново, нещо различно. Не знаеш на другия колко повече време или колко по-малко му е отнело, за да достигне до някои си идеи и да ги претвори  за себе си. Simple Smile
Добре е, че споделяте за книгите, които ви помагат. Дали са преписани или авторът сам е достигнал до идеята, все тая, стига да е успял да претвори идеите в реалността си. Все е нечий начин.
 Hug

# 740
  • Мнения: 79
Lily Rose, аз не разбирам твърде какво точно означава да прилагаш похвати, начини или нещо друго  в българската действителност, исках само да вметна, че и ти я твориш. С годините, през които на теб  са ти били нужни, за да узрееш за нещо ново, нещо различно. Не знаеш на другия колко повече време или колко по-малко му е отнело, за да достигне до някои си идеи и да ги претвори  за себе си. Simple Smile
Добре е, че споделяте за книгите, които ви помагат. Дали са преписани или авторът сам е достигнал до идеята, все тая, стига да е успял да претвори идеите в реалността си. Все е нечий начин.
 Hug

Имах предвид мисловните нагласи, които са в нас от малки, които малко или много сме придобили в нашата си действителност. Несъмнено, времето на осъзнаване и осъществяване на всеки, независимо къде живее е различно. Но според мен приоритетите тук са по-различни и понякога предложените техники не сработват така лесно, заради скептицизма, който сами си налагаме.

# 741
  • Мнения: 15 619
Аз мисля различно.  Никой отвън не е в състояние да ми наложи мисловни нагласи и приоритети. Те се прокарват вътрешно само.

# 742
  • Мнения: 716
Чак когато осъзнах, че нещата се получават с натрупване и трябва да работя със себе си нон стоп, нещата запознаха да се променят.
+1

А аз просто имах предвид, че освен нашето мощно съзнание има и факти - обективна реалност, която няма как да променим (като човеци). Не зная доколко книгата ще се съгласи с мен, тъй като се колебая дали ще я прочета. Рекламната й кампания продължи и днес в "Преди обед" по btv, между другото, което е окей.

Дървото беше само пример.

# 743
  • Мнения: 1 064
Благодаря ти, че ми каза. Ето видеото, ако и друг се интересува:

http://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/video/716622520-Zashto_ne_osashtestvyavame_mechtiti_si.html

Не е рекламна кампания, просто появата на книгата предизвика лавинообразен интерес. Аз от няколко дни го следя, защото след като прочетох в сп. Осем, тръгнах да търся инфо в мрежата и все още нямаше почти нищо.

# 744
  • Мнения: X
точно обратното е - рекламната кампания предизвиква интереса, а мен точно много рекламираните неща ме отблъскват. Подсъзнателно  Simple Smile Изглежда ми, че като се плаща толкова много за реклама, стоката е прекалено "евтина".

# 745
  • Мнения: 514
Да ви  споделя и аз за една хубавка книжка, всъщност за две:


И двете книги ви ги препоръчвам, мисля че има над какво да се замислим четейки ги. Simple Smile Втората е пълна с притчи, тъй като авторът, който е и герой в книгата търси своята лична легенда. Той всъщност е син на един много известен автор Идриз Шах, който пише за мистиците суфи.

# 746
  • Мнения: 79
Аз мисля различно.  Никой отвън не е в състояние да ми наложи мисловни нагласи и приоритети.
Чудесно Peace

# 747
# 748
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Много кофти впечатление ми направи тази мацка , скролнах и прочетох това  Sunglasses


- Да, в археологическия музей и получаваше мизерните 150 лв. Спомням си как ходех в гимназията и им завиждах, че ядяха сухи пасти – много ми се ядяха тези сухи пасти, бяха ми станали фикс идея.
Всичките си години в гимназията прекарах по болници. Ставах сутринта в 4 ч и се нареждах на опашки... Помня как лекарите си пиеха кафенца по коридорите, а болните се въргаляха по пода... Разправях се постоянно – търсех връзки, какви ли не схеми, за да доставя някакви лекарства, които струваха толкова много пари, че въобще не можеха да се покрият със заплати.




Имам други впечатления за докторите тогава , помагат , правят всичко възможно въпреки кьопавата амортизирана  апаратура .
И да пият кафета и те са хора  Grinning

# 749
  • Мнения: 10 752
Деска,

Скрит текст:
Тежка енергия ми се стори мацката по мое мнение, няма какво да я коментираме повече...  Stop
Хайде, нека си остане в старата тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт