КГБ = Клуб на Готините Баби - 138.

  • 41 900
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 177
Макавели , и за мен е удоволствие,че те виждам  Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 7 391
                     Добро утро и от мен!
                     Айша,Фури,аз чета още няколко теми,но там рядко пиша и за това реших,че има нещо ново.Хич не зацепих за порасналите деца. Embarassed Между другото се сетих и от къде Танчето има информация за ВТ срещата та няма нужда да ми се обяснява. Laughing Албанският реотан загря!  Mr. Green
                     С една дума каквото било било ЛЕК И СПОКОЕН ДЕН!

# 692
  • Мнения: 15
Добро утро пожелавам  на всички !
Влязох в темата за да напиша за последно само това -приятелството е взаимност  нали ?Всеки сам избира кои да са му приятели ,поне аз така го правя  Никога не се сърдя ,а просто се оттеглям когато разбера че не съм приета в някои среди Важното е да се усетиш навреме  е казал народа ,за да не станеш за смях Е ,мисля че се усетих отдавна ,но пак в името на приятелството  към помолилите ме се върнах Този път обаче окончателно скъсвам с този  форум Останаха ми  и добри неща -запознанство с момичета ,които оставят в сърцето ми и с тях приятелството ми продължава но на друг терен !
Защо пиша по тази тема ли ?Защото не мисля че мога хей така да махна с ръка ,както тук  се дават съвети  ,все едно че нищо не се е случило Та ето точно това е лицемерие от което се пазя като дявол от тамян Пиша и  заради друго -да подкрепя Роси ,която е толкова  благороден и възпитан човек  и не бива да и се" зашлевява шамар"по такъв невъзпитан начин  Пиша и заради варненските момичета /впрочем сме 5 нападнатите/ защото  никоя от нас не си е помислила дори че сме "нещо повече" от това което сме  и от останалите ..Но искам и да добавя  че всяка една от нас  си е цяла вселена  и всяка една от нас си има лице така както и останалите от вас
Върнах се да пиша защото не ми се иска да се измъкна по "терлици "без да кажа довиждане като възпитан човек
Няма и не бива да давам оценки за поведение ,но както писа Маринка не ми е по вкуса да ми размахват менторски  пръст или да ме наставляват Не съм нито малолетното внуче ,което може да  се шляпне по дупето,нито снахата или дъщерята на която да се затръшне вратата
Фури ,права си  ,че когато   си без вина виновна много боли !

И накрая  мисля че е  хубаво да си припомним че светът не започва  и не свършва с нас !
За онези , в чието съзнание съм оставила приятна следа ,надявам се ще остана приятел ,а за онези които се дразнят от  присъствието ми във виртуалния им свят  по добре е да не се срещаме ..
Луси,ще бъда на срещата,но не  под абривиатурата на КГБ, а като твой гост и за да  осъществя личен контакт с момичета на които държа и искам да се запознаем Надявам се мястото не е откупено все още от КГБ ? Joy
Останете си със здраве !

# 693
  • Мнения: 2 099
Добрутро!
Ама оти са кОсите - като ке ви мине?!? Не разбирам.
Но забелязвам резултата от напрежението около конвейрния консервпром: преименуване на клуба ог КГБ на КНБ /не били временно готини, а временно нервни/
Я дишайте дълбоко и не го вземайте вътрешно! Отивам по градинки с Йойо. Кандидат за компания?
 smile3502 ич да не ви пука!

За разтуха един Йойовизъм:

Мамо, аз ако пия газ, ще фръкна ли?  newsm49
Горкото, така му се ходи на море, има и прекрасни възможности, но майка му не го пуска без нея.
И умната с пиенето на газ  Naughty 

# 694
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Айша,Честит Рожден ден на Ани!. Да те радва,да е щастлива и много успехи в професията!  bouquet  bouquet  bouquet
Здравче,приятна разходка. Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 0
НАЙ -ДОБРИЯ НАЧИН ДА РАЗВАЛИШ ОТНОШЕНИЯТА Е КАТО ЗАПОЧНеШ ДА ГИ ИЗЯСНЯВАШ.
У.ЧЪРЧИЛ.
Нека всеки си тълкува сам мисълта на този велик човек !!
РОСИ  Hugще дойда ,защото варненските момичета ,ме приемат и се харесахме дори само от две срещи. HugОх как му се каня на Пловдив  Joy Joy :35

Аиша честит рожден ден на детенце!!  Нека е здрава и много щастлива! По това което пишеш усещам ,че тя е всичко за теб!! Късмет мила!!  bouquet  bouquet  bouquet

Усмивката дами!! Laughing Laughing Laughing

Сега се сещам да ви питам --кои хора не могат да се извиняват ??? Не визирам никого от тук.извинете не крещя ,пусто натиснах едрия шрифт уж само за Чърчил

# 696
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
Момичета, добър ден! Помните ли ме още Simple Smile
От днес вече съм на линия. Изпратих внучето и щерката и сега ми е едно такова пусто и празно. А като прочетох и какви страсти се вихрят тук - стана ми още по-тъпо. Нещо не мога да ви разбера - какво толкова делите, от какво толкова се обиждате  newsm78 Малко на детска градина ми прилича - дай си ми куклите, на си ти парцалките. Какво толкова е станало, че някой не го били забелязали, че друг не го били споменали, че пропуснал една-две-три срещи. Ами че и аз не успявам да отида на всички срещи, които се организират. И какво - може би трябва да търся виновни за това!?! Когато мога - мога, когато не става - ами има и следващ път. Важното е, че винаги ми е било приятно да съм с вас - с ВСИЧКИ, без изключение!!! И не ми стана ясно защо Търновската среща не се е харесала на някой - какво не й беше наред? Видяхме се, наговорихме се, посмяхме се, разходихме се - какво повече трябваше да се случи, за да ни хареса. Май някой наистина "търси под вола теле". Изказах се и аз, да не съм по-назад Simple Smile
Луси  Hug, за малко да забравя - за Пловдив ме пиши и мен, само за ресторанта. Така съм се затъжила да ви видя отново, а и да се запознаем и с останалите момичета.
Маринче  Hug, и на мен ми допаднаха думите на Шекспир  Peace
Целувки и прегръдки за всички от мен! Обещавам вече да съм по-редовна Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 2 099
НАЙ -ДОБРИЯ НАЧИН ДА РАЗВАЛИШ ОТНОШЕНИЯТА Е КАТО ЗАПОЧНеШ ДА ГИ ИЗЯСНЯВАШ.
У.ЧЪРЧИЛ.


Съвършено точно! Браво, Белдос, че се сети за Чърчил.
 newsm51

# 698
  • Мнения: 1 250
Честит рождрн ден на Ани на Айша.Да си жива ,здрава,чаровната ти усмивка винаги да озарява лицето ти, все така да напредваш професионално и да жънеш успехи както в работата, така и в живота Hug



Макавели, радвам се че се появи след толкова дълго отсъствие Hug
Мамси,хубаво изкараните дни с Алекс ще те греят за дълго ,до следващата среща Simple Smile

За останалото  Peace Шекспир, Чърчъл са прави, а Фридрих Ницше пък добавя Simple Smile Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Хубав ден на всички,където и да сте,каквото и да правите,само здраве да е Peace



# 699
  • София
  • Мнения: 4 177
Честит рожден ден Ани! С пожелание да постигаш целите си, да получаваш това което желаеш и нека са около теб най-любимите ти хора, тези които правят живота ти така забавен и интересен, за да те подкрепят когато имаш нужда!




Айша, за теб

# 700
  • София
  • Мнения: 16 036
Благодаря на всички за поздравите и пожеланята към Ани.
Почерпката ще бъде скомна, но от сърце   party023 Wine Glass smile3510 cook cheers  food002

# 701
  • Мнения: 7 391
                  Айша,да ти е жива и здрава Ани!Много успехи във всичко , с което се захване.Да е обичана,щастлива и чаровна!
                  За двечките:

# 702
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 434
                                            ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
                                         Бъди здрава и щастлива, Ани!
                                  Пожелавам ти всичко, което правиш ,
                         да ти носи огромно удоволетворение и много успехи!


                           

                Айша, честито и на теб!
                Наздраве и весел празник !

                За теб

     

# 703
  • Мнения: 4
  tiptoe

Минавам по терлички и без никакво зъзбъз бръмчене ...

Айша, да ти е жива, здрава и щастлива дъщерята!  Малко на патерички го пиша, ама от сърце.
Макиавели, мислила съм си къде се загуби!  Hug

Някои постове много ми харесаха. И написаните мъдростите.  Peace

 Flowers Four Leaf Clover 55 от мен (още не знам в що съм се превърнала ...)

ПП Друго не ми се пише, че имам тревога и чакам новини. Не е за моето семейство, но за близък човек.
Животът наистина е подарък, понякога оценен късно.

# 704
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 434
НАЙ -ДОБРИЯ НАЧИН ДА РАЗВАЛИШ ОТНОШЕНИЯТА Е КАТО ЗАПОЧНеШ ДА ГИ ИЗЯСНЯВАШ.
У.ЧЪРЧИЛ.

Размишлявах върху  мисълта на У.Чърчил.....

А  когато си от другата страна......на незаслужено обидения......той как ли се чувства
newsm78

Желая ви приятна вечер    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт