КГБ = Клуб на Готините Баби - 138.

  • 41 897
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16 036
Добър вечер и честит празник!
Кой каквото празнува. Днес бил световен денна красотата.
Луси, благодаря за усилията за среща. Вече сме 2 сигурни кандидатки. Само да сме здрави.
Жабката, добре завърнала се след гостито. Ами съмнявай си се - на всички срещи двете пътуваме и спим заедно. Ама ако този път не ме искат ..... ще го мислим на място.  Laughing
Тук няма емоникон на дебела леля с ръцете на Ф, но си го представете.
Джили, радвай се на всичко там. На много интересно място си, разглеждай до последно.
Като си дойдеш, ако имаш време  викай за среща.
Яжке, това е положението с монополистите. Но ти все пак подаде ли писменна молба в офис на Соф. вода? Имаш ли застраховка на къщата? Проучи и този аспект, може да е полезно.
Каролин, Пламен от днес излиза да работи. Мъж с вирус = агония и ужас. Охка, пъшка, но не спря цигарите. А като се закашля и почват всички екстри.  Laughing
Любимката ти не съм я виждала от както си е дошла. Няма как да отдели малко време за среща с тази досадница - мамката. Тази нощ ни е обещала да ни удостои с внимание след 24.00 ч. А на плахия опит да и кажа, че ни се спи и ставаме в 6.30 за работа ми заяви - ако щете.  Cry
Реве ми се от това отношение, но няма да помогне.


# 676
  • Мнения: 7 390
               Лусииии  Hug Hug Hug
               Как две сигурни кандидатки,ами аз къде съм?  Mr. Green Като сте две каня ви при нас с ММ  в колата ,че да ни е по-удобно.То Римарчето нали си ми е удобна,само Айша да каже от къде да я вземем,че да не стои на околовръстното! Mr. Green
               Айша,така са младите и ние сме минали по тая пътечка,ама след това се променят нещата та потърпи малко !Е,от време на време има изпълнения като вчерашното например.Цвети тръгна с колата до Банско към 19 часа,че кумувете и не могли да си намерят транспорт до СФ.Питай ме как съм чакала  посред нощите да видя,че се връща.
               Яжке,така е с всичко в изтормозената ни държавица.Аз си попилях нервите,че магазина под нас се изнася.Това добре,ама така са изтъпкали градинката,че като видях побеснях.Само да ми паднат утре! #2gunfire Ако помниш ти купи цветя и ги делихме и още цъфтяха в градината,но след вандалското тъпкане се съмнявам,че ще ги видя вече.
               Още щях да пиша ,ама австриеца май е тук! Wink
               На ВСИЧКИ споменати и неспоменати ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!Аз се инсталирам да гледам Х-фактор,че малкия зет е режисьор на монтажа! Laughing

Последна редакция: пн, 09 сеп 2013, 21:04 от Didia

# 677
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
 Браво бе! Много хубаво! Оставете ме да пътувам сама!
Честно ли е това, а?
Значи новите кучета ги яли...

# 678
  • София
  • Мнения: 4 177
Браво бе! Много хубаво! Оставете ме да пътувам сама!
Честно ли е това, а?
Значи новите кучета ги яли...

Споко, ще  вземем влака-с пенсионерски билети  Laughing

# 679
  • Мнения: 77
ОК!

Последна редакция: вт, 10 сеп 2013, 07:59 от Tani-ta

# 680
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз, понеже съм пряма и безпристрастна...
Танче, изтрий си поста.
Явно си малко обидена. Успокой страстите, никой и никога не е искал да те обиди. Афектирана си, а този афект не води до нищо смислено.
Като страничен наблюдател смятам, че просто нищо не се е случило, което да доведе до това недоразумение.
Сега ще ме принудите да изкрещя - ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ПРАВИТЕ НА КИФЛИ - ТИЙНЕДЖЪРКИ.

# 681
  • София
  • Мнения: 1 740
    Момичета,нещо си направих на комп.Нямам нито Гугъл,нито любими...няма я цялата лента.Като пусна комп. след 2 мин,монитора става бял.Сега влязох от някакви  снимки от темата,но дори не разбрах как.
    Защо наново казвате кой ще ходи на среща,нали имаме списък?

# 682
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добра вечер!
Свърши ми работния ден newsm44,прибрах се,хапнах набързо и се залепих тук.От работа Ви четох,но нали съм инкогнито,само шпионирам.
Яжка,оправиха ли се при теб нещата?Дано си се успокоила.
Кари,със зимнината съм на финал.На туршиите не държим,защото само червено цвекло нагъваме цяла зима.Над 120 корена сеем и ни стига за зимата.Киселото зеле не го споменавам,защото то е дело на Фенчо.
Тирбушонке,чети си спокойно.Когато решиш-пропиши. Heart Eyes
Светалчо,скоро ще си ми на една ръка разстояние.
Дидиа,при теб и на работа и в къщи е май все същата стресова ситуация.
Роси,подкрепям те за изказаното в поста-НАПЪЛНО.Уважавам това с което се нагърби,знам колко е отговорно и бъди спокойна,преди мен са те подкрепили и другите-СРЕЩА ЩЕ ИМА.Нека се включат и други,не виждам нещо осъдително в това,че си ги поканила.Това само показва,колко си гостоприемна.Дали със мен,дали без мен,наистина си права-"Който дошъл-дошъл",такава е истината.Аз ще дам отговор в последния момент и все още съм на полу съединител.Парите за спане и нощувка съм осигурила,остават ми пътните и други разходи.
Римар,Айша,четох Ви с голяма усмивка. Joy
Жабче,приятно ми е да те срещам тук,ама във фейса Ви любя много с Дидиа,че сте ми подкрепа в игрите.Наслаждавах Ви се,като гледах снимките.Все така да сте и още по добре.
Танита,кой те напада?Опомни се откъде започна всичко?Не продължавай в същия дух и тон,защото на никой не помагаш така,дори и на себе си.Сама си казвала,че си много обидчива.А ако всички сме такива?А как ли се чувстват засегнатите,замисляш ли се за тези край теб?Щом сме събрани много хора,трябва да проявяваме толерантност и уважение.Пиша ти всичко това с нормален  приятелски тон,а как ще го приемеш оставам сама да решиш.
Хули,късно съм ти чула крясъка.Затова приеми bowuu извинение от Кифла Фуркова. Joy

# 683
  • София
  • Мнения: 16 036
Яжке, аз съм го правила този номер на лаптопа. Но нямам спомени как се оправи.
Ако можеш попитай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360412.40290
Помагали са и за моя лаптоп, и за на братовчеда.
Фурия,  Hug в другата ни тема има  компромати.  Laughing

# 684
  • София
  • Мнения: 2 672

Привет, привет!

Не знам дали ще ми повярвате, но пиша с голяма буца в гърлото си,  изпитвам физическа болка от това, което се случва тук.  Прочетох всичко писано, кое изцяло, кое поизтрито.
Не вземам отношение по разгорелите се спорове, не защото нямам собствено мнение, а  защото ненавиждам скандалите, разприте и обидни квалификации. Правя всичко, зависещо от мен да не участвам в подобни. Не одобрявам размахването на пръст и менторския тон в никаква форма!
Влизам да ви призова към толерантност!  Моля ви да запазим добрия тон и да се държим  зрели и разумни жени! Не съм присъствала на първото закриване на темата ни, но смятам че, ако продължим в този дух и тон това ще се случи отново!

Преди време във фейса пуснах неслучайно мъдри думи от Шекспир. Харесаха ми много, смятам да се придържам винаги към тях и затова си позволявам да ви ги препоръчвам.

"Животът е кратък.
Затова обичай живота,
бъди щастлив и винаги се усмихвай.
Живей в мир със себе си и запомни -
преди да говориш - слушай,
преди да пишеш - мисли,
преди да нараниш - чувствай,
преди да мразиш - обичай,
преди да се предадеш - опитай...
Просто: Живей!"


И аз като много от вас нямам желание да влизам и да споделям в темата и затова ще се въздържам поне за известно време. Колкото до срещата, моето мнение вече е споделено и непроменено. Ако е рекъл Господ, ще бъда там.

# 685
  • Мнения: 7 390
                 Чета и се чудя  newsm78 какво аджеба съм чела,че изобщо не съм в час!
                 Айша,в каква друга тема има компромати? Нещо не се сещам за друга тема,а пък за компромати за първи път чувам! Embarassed
                 Танче, писала си .../цитат - Не ме нападайте за Търновската среща за да си избивате комплексите, защото това което прочетох и чух как е минала срещата.........не е моя вината./ Моля те,обясни ми къде чете и къде чу КАК  е минала търновската  среща,защото аз нито съм чула,нита съм прочела!Явно съм спала , а бях на срещата и май не съм разбрала как е минала!
                 Извинете ме,но точно такива недомлъвки предизвикват поведението на "кифлите-тинейджърки" /Хули,хареса ми израза,ама и те май не се държат така както  ГОТИНИТЕ баби/.
                 Светалчо,ами поканих ДВЕТЕ СИГУРНИ КАНДИДАТКИ . Няма нови,няма стари просто имаше преди моя пост - СИГУРНИ. Laughing Както виждаш написала съм го в темата,а не някъде другаде или по телефона! Mr. Green Честно казано приех поста ти като шегичка относно новите и старите.Дано съм те разбрала правилно и не си се обидила! Hug
                 Лека нощ,че дедито отдавна ми мърка! Wink

                 ПП.Маринка,изпревари ме,ама.....няма да редактирам!Шекспир ми допада и на мен!

# 686
  • София
  • Мнения: 16 036
Дидиа, не е свързано с КГБ. Имаме тема на майките на пораснали деца - студенти и работещи. Фури, също се отбива там, аз я поканих.
Миналия вторник се срещнахме част от пишещите в кръчма/естествено/  Embarassed Поговорихме, обсъдихме децата и гаджетата им, хапнахме и пийнахме - тия неща. Та днес са качили част от снимките.
Това са компроматите - дебелото Айше на маса.

# 687
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Дидиа,няма конспирация,няма скрито-покрито. Айша ме покани  преди време в тази тема.Приета съм много добре,но все още съм като"гърмян заек".Сега чакам момент удобен на жива среща,за да ги опозная и да ми е по лесно.
Маринка, Hugлипсваш.

# 688
  • Мнения: 11



http://www.youtube.com/watch?v=yV5LJE2UFRY

Добро утро мили момичета  newsm51 newsm51 newsm51

Тук съм си - жива и здрава  Simple Smile
Благодаря ти Яжка  Hug Hug Hug

Чета ви редовно и съм в час за всичко случващо се, но трудничко се добирам до комп за писане  Rolling Eyes Около мен няма нищо ново - лятото свърши, а с него и отпуските. Изкарахме си го чудесно с много емоции и хубави преживявания  Two Hearts  grinning039  car003

Рибка, честито за хубавата новина и приятни приготовления  Hug И аз вече съм в очакване да ни зарадват - Дай Боже  Simple Smile

Добре дошли и на всички нови момичета  Hug Hug Hug

На всички желая хубав и спорен ден

# 689
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
Не за да Ви дразня слуха,а за да започнете деня с усмивка. Joy



Макавели  Heart Eyes,голяма изненада и удоволствие е за мен,че те виждам. Hug Hug Hug

Лек,приятен и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт