КГБ = Клуб на Готините Баби - 138.

  • 41 868
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 250
Алоооооооо има ли някой наоколо?

# 721
  • Мнения: 7 362
               Кариии,само гости и скрити! Mr. Green Аз май ги изплаших,че никой не е писал след мен! Wink

# 722
  • София
  • Мнения: 4 176
Ето ме. Кари, Дидиа  Hug Hug Hug 
Прибрах се, хапнах и се залепих на компа. Сега май ще лягам, че иначе не знам колко цигери ще изпуша и няма да имам за сутрешното кафе  Laughing. Утре смятам да посетя доктора, надявам се, че като е платен преглед ще мина. Но първо ще звъня по тел. от работата и после ще му правя сметката.

# 723
  • София
  • Мнения: 15 910
Алоооооооо има ли някой наоколо?
Има, има, ама вас ви няма.  newsm12
Тук съм, но досега домакинствах, да не повярваш. Междувременно  проведох разговор с касиерката на блока. Дъщеря и е в 10 кл. и тръгва на там, от където ние с Ани се връщаме. Та я утешавах и наливах полезни съвети за преживяване на възрастта. Че иначе щух да съм свидетел на скок от 12 ет на една от двете. За мене не е проблем, че детето е с ярко червен лак, нали е здраво и не се прехласва по по-страшни неща.
Та така разбирам Дидиа като ме утешава за изцепките на Аненце.  Laughing

# 724
  • Мнения: 1 250
И мен ми се спи та две не виждам.
То къща ли, манджи ли. василки ли или болно дете да гледаш. Горкото ,цял ден само го наливам с вода, че поне пет пъти повърна. Сега майка му го заведе на лекар, както предполагахме-вирус Sad.Утре пак трябва да си стои в къщи, пък аз имам неотложна работа при зъболекар в съседен град,та да видим как ще се оправяме newsm78
Айша,верно е няма по ценно познаване на нещата от собствен  опит.А как Аненце си празнува рождения ден?
Дидиа, видях във фейса че си почнала да постваш съвети от рускините.Тук и аз преди няколко годинисе бях запалила покрай наш познат да си купувам едни мънички книжки от рода на баба знае,които излизаха всяка седмица на руски и изчезваха за нула време. Бях събрала доста, но някъде ги затрих newsm78, а действително имаше много интересни неща.
Руми,на какви прегледи си.Дано да са леки,бързи и най важното всико да е наред.

На всички девойки,писали и неписали ,лека приятна вечер Hug

# 725
  • Мнения: 1 250
Ох сетих се  исках да ви покажа един страхотен диригент Simple SmileПриятно гледане и слушане

# 726
  • София
  • Мнения: 15 910
Каролин, празнуването на Ани ще е в петък вечер. В някакъв апартамент, собственика е от компанията и, също е рожденник, кооперират се.  Имам списък какво да и купя утре.

# 727
  • Мнения: 2 099
  love001 smile3507 newsm46
Хубав ден. Ама и гадничък.

# 728
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=737936.new#new

Общи условия

Активация на акаунт