КГБ = Клуб на Готините Баби - 138.

  • 41 898
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , честит рожден ден на Ани!
Много здраве , любов , късмет и сбъднати мечти!

# 706
  • Мнения: 4 369
Честит рожден ден на Ани!
Нека има много здраве, щастие и светлина в живота й! Успехите винаги да са с нея!

# 707
  • Мнения: 1 563
Добър вечер момичета !  Hug

Айша Hug честит рожден ден на Аненце !!! Пожелавам й да е много здрава , весела и щастлива ! Късметът и успехите да са редом до нея ! Да бъде много обичана и много да обича ! Весел празник !


за  всеотдайната мама Айша  Наздраве !


Момичета ,благодаря ви за подкрепата !
Макавели Hug радвам се , че се появи ! много пъти  сутрин рано съм се сещала за теб, за твоите кафета.
Мамси Hugнарадва ли се на бабините розови краченца....,на малкото слънчице.... Сега ще те допълня в списъка.
Маринка  Hugи теб ще те пиша , а ти ще ми уточниш допълнително.
Нелка Hug места в хотела има за всеки ,който иска и може да дойде...
Тути Hug    Hug newsm78

За 19.10.2013-Пловдив -среща КГБ
  1. Люси                                само вечеря
  2. rimar
  3 .Дидиа +
  4. Драго
  5 Айшето
  6. Ивлин
  7 Белдос
  8 Рибка                                само вечеря
  9  Рут 54
10. Шпунц  +
11. дъщеря  й
12. Здравка                            само вечеря
13. Светалчо
14  Gabkata +
15. Павел
16. Яжка
17. Даниела                           само вечеря
18 .Катя Маева                      само вечеря
19. Зефира Добрева...от КГБ -ФБ   само вечеря
20. Марина Влади                   
21. Мамси                               само вечеря
22.
23.
24.
25.




Лека нощ !

# 708
  • Мнения: 2 099
Ура за Аненце, рожба мамина!
 newsm51 bg bdbaloni

# 709
  • Мнения: 11
Фури, rimar, Каролинка, Пчеличке, lusi60, БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug

Айша, да ти е живо и здраво девойчето и само радост и хубави неща да й се случват  newsm51 newsm51, а ти да й се радваш и помагаш   bouquet  bouquet  bouquet

Ще се опитам да съм по-редовна  Rolling Eyes

За срещата - съжалявам, но нямам възможност за пътуване. Графика ми е написан за много време напред и не мога ... Иначе за времето откакто чета и пиша тук вече почти опознах всички виртуално. Някои видях и реално миналата зима във Варна, а по снимките в албума - почти всички /това ми напомня, че нямам новата парола за албума - help моля  Wink/

Желая ви спокойна и хубава вечер и сладки сънища  newsm46 smile3524 Sleeping

# 710
  • София
  • Мнения: 16 036
Пак благодаря за поздравите и пожеланията към Ани.

# 711
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ето съм !
Айша,благодаря за почерпката !Наздраве,за здравето на Ани! cheers
Наработих се за днес и вече съм в удобна,отпочиваща поза в къщи. Прибрах се в добро настроение,защото имаше по вече работа и не усетих,кога мина времето.Има и друга причина за доброто ми настроение, а това е,защото  Светалчо ми се обади. Пристигнали са и остава сега аз да съм свободна,а тя да не е ангажирана и ще се чуем,уточним и видим.
Луси,дано последната цифра в списъка да чака мен. Praynig
Тутулина Hug,приятно ми е,че си тук.Който умее размишлява и прави изводи,но не е явно даденост на всеки.
Прелитаща Laughing,дано това,за което си притеснена се развие в най благоприятна посока и отпаднат притесненията ти.Поне така ми се иска на мен Praynig.
Мамси,Жабче,Дидиа.Мери попинс,Кари,Здравче,Римар,Макавели, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лека и спокойна нощ!/color]

# 712
  • Мнения: 11



http://www.youtube.com/watch?v=EfausbwGNFc

Добро утро Simple Smile

Време е за кафе   food010 Да го изпием с удоволствие и да започнем новия ден с усмивка   bouquet

Желая ви един чудесен есенно-летен ден

# 713
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро

makaweli  Hug Hug Hug

# 714
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
Макавели,доставяш ми голямо удоволствие,да пиша на фона на музикалния поздрав. Heart Eyes
Днес имам натоварен ден,ще хайманосвам по задачки и сигурно от там направо ще отида на работа.

Ето какво може да направи една жена с 25 мъже и какво става,когато мъжът е един а жените 25 Laughing

Провежда се експеримент. На два съседни острова са настанени хора. На единият остров 25 мъже и една жена, а на другият 25 жени и един мъж. След една година отиват да проверяват резултатите. Първо отиват на острова с 25 мъже и една жена. Гледат целият остров подреден, всичко изчистено, палмите подрязани, пътечките посипани с пясък. Седи жената на трон и крещи:
- Пешо, аз на теб, с какъв пясък ти казах да посипеш пътечките?
- С червен...
- А ти, с какъв ги посипа?
- С жълт.
- Ти кой беше в списъка? Пети? Вече си двадесет и пети...
Отиват след това на острова с 25 жени и един мъж. Гледат, всичко мръсно, палмите изпочупени, пълен хаос. На върха на една палма се е качил мъжът, а жените са я обсадили и крещят:
- Гошоооо, слизай вече, пет минути минаха...

Римар,  Heart Eyes

Приятен и усмихнат ден!

# 715
  • Мнения: 7 391
                 Добро утро!
                 Макавели,чудесно е да видиш твоето кафенце и поздрав !Определено липсваше ведрото настроение,което създаваш! Hug
                 Фури,уби ме с вица  Joy Joy Joy още се смея!
                  Римарче  Heart Eyes!
                  Лек и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 716
  • София
  • Мнения: 1 740
    Честит рожден ден,Ани! Нека да си здрава,все така хубава и млада през целия си живот! Нека пламъчето в очите ти да свети, все така закачливо и безгрижно!Сбъдвай мечтите си!


     Макавели! Добре завърнала се,липсваше ми!
     Фури, вица е трепач!
     Дидиа,от кога си на работа?Имам ходене в поликлиниката до ДГ,мога да отложа до петък.
     Римарче и ти си в региона и за теб се отнася поканата.Дано. не си на работа.Да се срещнем в Лимончето.
     Момичета,вече оправих лаптопа.Да не обяснявам причината,за да си спестя срама....Бабешка ми работа.
     Хубав ден!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 529

Нека купона никога не свършва за Ани.Честит рожден ден на патерица.

# 718
  • Мнения: 1 250
Ехей,хубаво начало на деня и музика хубава и кафе и вицове. Hug newsm10
Ха така да е и целия ден Praynig
Днес сме василкин ден,но след пръскането на цялата къща и двор и ходене по вестници и тотален балаган ,довечера вече ще е празник за очите.А пък машините на какви обороти работиха горките,добре че не се оплакват.Всичкото чисто спално бельо,наред с ежедневните една две перални,сушилнята,простора,всички чисти сервизи наред с ползваните, абе да не ви разправям...На всичко отгоре днес средния се събуди с разстройство и повръщане. ShockedОтначало се панирах да не е от пръскането, но се оказа че девойчето което седи до него в класа вчера е имала същите неща, явно е вирус.
Това почнах да пиша преди 2 часа,но трябваше да прекъсна, да видим дали ще публикува.Имах да пиша нещо ,но излетя .... newsm78
Хубав слънчев ползотворен ден на всички ви мили момичета Hug

# 719
  • Мнения: 7 391
                 Яжка,на работа съм в петък от 12.30 ч - ако имаш ходене може да се срещнем преди този час когато ти е удобно или след това.Деца почти няма,а и аз не съм предвидена да се върна  Mr. Green та не съм и с деца та няма проблем за среща.

Общи условия

Активация на акаунт