Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да се справя с често срещани здравословни проблеми по време на бременност?
Кога обикновено се вижда полът на бебето по време на бременност?
Какви са разликите между 3D и 4D ултразвук по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да се справя с често срещани здравословни проблеми по време на бременност?
За да се справите със запъка по време на бременност, можете да опитате с топли вани на празен стомах, консумация на киви, круши, синьо грозде, топла вода с малко мед или приемане на прясно мляко. Освен това се препоръчва Дуфалак или глицеринови свещички за справяне с този проблем. За да се справите с настинка по време на бременност е важно да пиете много течности, да почивате достатъчно, да се консултирате с лекар за безопасни лекарства и избягвайте контакт със заразени хора.
-
Кога обикновено се вижда полът на бебето по време на бременност?
-
Какви са разликите между 3D и 4D ултразвук по време на бременност?
-
Какви са цените на различните видове ехографии по време на бременност?
-
Как мога да се запиша за прегледи и да споделя снимки във форума?
А до сега михме, пълнихме и запечатвахме шишета за сватбата! Егати лудата работа 
Знам, че всеки има такива моменти по време на семейния си живот, просто понякога ми идва в повече... надявам се с времето да се науча да не обръщам внимание!
А му казва: "Айде, да ти мине това със сватбата, и да дойдеш да оправиш двора, че искаме висока ограда да се направи, трева да се засади и т.н.", е откачам !!!
А той ремонтира и поддържа тоя апартамент от години! Че и за тяхната къща се грижи! Не е честно... яд ме е! Къде сте видели крава да суче от теле!?!


До преди малко го стисках, гушках, че даже го целунах... няма такъв сладур!!! Ще стане доста тихо и спокойно у нас, а аз не обичам така... добре, че си имам сватба на главата, та ме държи в напрежение
Иначе, съм на преглед и най-сетне ще се запиша за ЖК! Хубав ден на всички
Оказа се,че е била мартенска мама и сме щяли да бутаме двете количките,ама сега. Казах й за мен и се радвахме, но знам че й е много трудно и кофти. Дано скоро се оправи и разликата в децата ни е няколко месеца.
, радвам се че си вече ок и имаш настроение.
. Каза ми че е от преумора и на нервна почва, като се опита да ме разведри максимално и макар че пробема ми не е за пренебрегване излязох ухилена до уши от кабинета му. Та така имам ниска плацента и кървенето било нормално можело да се предизвика най-често от движенията на детето. Цитирам Д-ра ' Тука е разбойническа работа"
опита се да каже пол, предпположи че е момиче
. Сега гушвам котето, лаптопа и буркана със сладко и започвам да си почивам. Някой нещо за тая ниска плацента знае ли?
а не искам и през ум да ми мминава такова нещо