Великобритания - тема 48 Есенно-Зимна

  • 52 104
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • London
  • Мнения: 612
Пуснах едно оплакване до Чайлд Сървисес в общината. Предколедно!

Малката така буха тази вечер, дано не повторим пневмонията от преди 2 зими.  Sad

# 721
  • Мнения: 12
Ха ,това с якетата ми хареса!Аз си мислех ,че моето дете (нали не знае езика)нещо не е разбрало.Няколко пъти ми казва вече че не й дават да си облича якето.Аз не вярвах. За краткия престой тук едно разбрах-нямат рецептори за студено тези хора  Laughing И още нещо искам да ви споделя-онзи ден отидох по-рано да я взема и всички бяха на двора и сякъш ми се стори че се молеха.Питах я какво са правили ама тя не можа да ми обясни -казвали стихотворение според нея ама тя не го знаела  Joy Знаете ли нещо по въпроса? newsm78

# 722
  • Мнения: 1 959
tzvetak защо не се огледаш за нова застрахователна компания. Ние сме към CIGNA и никога сме нямали проблем с тях. Отидох при нашето GP казах че ми трябва направление за ортопед и след има няма две седмици имах вече час.
Училищата няма да коментирам защото за сега при нас всичко е ок и нямам оплаквания, може би помага и това че съм и към PTFA групата може и да помага  Peace

# 723
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 108
 krissanka всички начални училища са задължени, или както казва мъжа ми е традиция, асемблито да завършва с молитва и амин накрая. В повечето училища и деня завършва с молитва, пак традиция. Няма значение какво е училището, католическо, чърч оф Ингланд или местно квартално, и частните също.

Аз училищата няма да коментирам, чакам още мами да минат на моя страна.

# 724
  • Мнения: 12
Ясно,нямам нищо против ,просто ми беше интересно.Аз също засега не мога да се оплача от училището ,на нас ни е трудно ,защото е ново за нас и езиковата бариера също си казва думата.Но ще видим занапред живот и здраве как ще бъде.

# 725
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Линцеровите сладки и аз много ги обичам, рецептата е от форума. В неделя, не ме домързя и напълних една кутия. Много им се усладиха на колегите Wink
Те тук на студ издържат много. Аз отначало много рипах, да е облечен сина, бос да не ходи, на студения под да не седи... И от храната се оплаквах, как може без супички и манджички Simple Smile Но 12 години синът ходи на училище тук, щерката 5, вече впечатление не ми прави. Страна ничия не вземам, но и генерални заключения се опитвам да не правя Wink
И ние сме към БУПА. Отиваш при личния, казваш че искаш специалист и имаш частна застраховка, веднага ти дават писмо. Проблем ми е, че ме ограничават кои болници да ползвам, при NHSа предлагат сякаш прегледи в по-добри болници.
ПП Утре е Никулден. Какво сте планирали да готвите?

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 23:29 от Merry

# 726
  • Мнения: 948
На мен ми писаха от училището, че Антон ходел без яке, да си го носел Simple Smile Моето е тренирано калено англичанче; през уикенда аз се обличам, те ходят голи, явно е както свикнат.

Евала за сладките и плетенето (аз съм изллючила подписи и аватари, не виждам кой какво си е закачил, не е лично). Не пека хич, веднъж на два месеца някое чудо, и после ми забраняват да влизам в кухнята. Аз вярвам в core competencies, просто ме бива за други неща...

# 727

Общи условия

Активация на акаунт