Падат есенни листа,искаме тестове с втора черта-тема 43

  • 20 445
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 295
Благодаря за хубавата тема! Не пиша често, но ви чета и се вълнувам за всяка от вас.  Hug Дано новата тема се напълни с много положителни тестове и положителни емоции.  Laughing

# 16
  • Мнения: 517
Цоп и аз в хубавата темичка,съжалявам момичета но аз не си тръгвам лесно и да ме гоните пак ще съм тук Heart Eyes

А сега да ви наръся за късмет  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 17
  • Мнения: 78
запис и  от мен

# 18
  • Мнения: 1 899
Добро утро от мен  момичета Simple Smile

dikssi89  Hug Hug Как си ? Как върви бременеенето Simple Smile Бързам да си събера от прашеца ти  Laughing  newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28  Аз съм в чакане на О този месец , че да си пусна отново Прогестерон . Каня се уж към 1-ви д ходя на лекар за да видим дали има доминантен фоликул ,  но дано да не ми се развалят плановете .
Хубав и успешен ден ви пожелавам и скоро да имаме още много   EFP

# 19
  • Мнения: 4 954
Добро да е. Аз днес съм със запушен нос и зверски уморена, евентуално тепература. Ще видим как ще се развият нещата, но аз не искам да работя днес. Абсурд. Толкова ми е уморено.... Заспивам права просто. БТ продължава да се качва.
10 дни до МЦ

П.С съжалявам за телеграфния стил, наистина съм уморена

# 20
  • Мнения: 370
Добро утро и от мен!  Hug   food010
Niana благодаря за обичливото кафенце  Mr. Green

Миленка, благодаря за прекрасната темичка  hug Пожелавам на всички ни да влезем в списъчето на успелите  Mr. Green

И аз да си събера от прашеца на dikssi89  newsm75 newsm79 newsm79 newsm28

Буци, стискам палци резултатите от СГ да перфектни!  Praynig

Прекрасен есенен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 131
Добро да е. Аз днес съм със запушен нос и зверски уморена, евентуално тепература. Ще видим как ще се развият нещата, но аз не искам да работя днес. Абсурд. Толкова ми е уморено.... Заспивам права просто. БТ продължава да се качва.
10 дни до МЦ

П.С съжалявам за телеграфния стил, наистина съм уморена
Добре утро Simple Smile Това звъчи като симптоми Simple Smile Ще стискам палци

# 22
  • Мнения: 609
Добро утро!
Запис и от мен!
Мама на вики, честити две чертички! Лека бременност!

Хубав и усмихнат ден на всички!

# 23
  • Мнения: 78
Добро утро и от мен момичета!!! Забравих да честитя на Мама на вики. Лека бременност и пухкав финал.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 056
Добро утро и от мен, страхотна темичка иии аз няма да се махам скоро ако и да ви досаждам и вече да не съм за нея, но ви мисля всички и докато не се разкарате всички в отчетни няма да се отървете от мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Пожелевам новата темичка да е пълна само с положителни тестчета, мнощо стастие, радост и обич  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 517
Добро утро  Hug

Ниана добре съм ,вече почна да ми личи,в петък на ЖК  може доки да ми каже пол вече.Иначе бременеенето ми върви съвсем нормално с изключение на смяната на настроението  Peace

Оуууу завравих да честитя на мама на вики и на всички видели положителни тестчета  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро  Hug
Честита нова темичка, да ни бъде изпълнена само с плюсчета   bouquet

Аз с такова нетърпение си чакам О, пък тя този месец май ще се забави Sad Т още не ми е паднала, дано поне днешния тест за О да е по-наситен от вчера.

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Честита нова темичка;)
И аз се записвам тук!
Има ли момичета от Варна,които могат да ми препоръчат добър гинеколог,който има опит и с по-специфични случаи,като моя.Имам 2 спонтанни аборта един след друг,но за жалост на моя док това не му прави впечатление.Било случайност.Май ми се иска да се консултирам с още един лекар! newsm78

# 28
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро

alaskan summer ,при тази ситуация не ти трябва какъв да е АГ,а специалист по репродуктивни проблеми.Нямате ли такава клиника във Варна?Той ще те насочи от къде да започнете:имунологични,генетични и т.н

Буци,може да отидете с готова СГ в Надежда,ако има град около Бургас с репродуктивна клиника.Пак се сещам за Варна.Така ще започне да се работи по вашия случай веднага.Защото е ясно,че без СГ нищо не могат да кажат.Носете и епикризата от операцията половинката

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Milena___,доц.Конова от клиниката в Плевен прави консултации във Варна.Вече я посетих.Пуснах имунологични изследвания,тъй като тя смята,че щом имаме едно дете,на което всичко му е наред и искам да имам дете от същият мъж,генетични изследвания не се налагат.
Имунологичните ми са що-годе добре.Нямам риск от тромбофилия,но за всеки случай до 12 г.с. трябва да съм на фраксипарин.Излязаха ми много занижени нк-клетки и Витамин Д.Доц.Конова разчете резултатите ми и каза,че съм със сринат имунитет и затова в момента съм на 5 месечна имуностимулираща терапия.В момента съм в 3-ият месец от нея.Конова каза,че можем да започнем с бебеправенето след 90-ия ден от терапията,но ми препоръча да си пусна пак нк-клетки.Честно казано мисля да не го правя,тъй като дори и да са ниски,пак смятаме да пробваме.....

Общи условия

Активация на акаунт