Падат есенни листа,искаме тестове с втора черта-тема 43

  • 20 442
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 056
Буци иначе то зависи за кога е записан часът ви в Надежда за консултация със специалист, но когато моят мъж си прави там СГ - единият резултат излезе за около 1-2 часа. След което от лабораторията виждайки, че резултата е лош му пуснаха допълнително изследване на същия материал, което отне още около 1. Та мисълта ми е, ако искате може рано сутринта мъжът ти там да пусне СГ, след което (то пак казвам не знам за колко часа си записала час де) - веднага с техния резултат да отиде на консултация  Hug Hug Hug.

# 31
  • Мнения: 1 512
Да се цопна и аз в новата темичка!
Милена благодаря за старанието. Темата е страхотна!
Дано да ни е на късмет
 newsm51

# 32
  • Мнения: 1 726
Добро утро и от мен....то към ден си е вече ама не съм смогнала до сега да ви навестя Simple Smile

А в Надежда трябва ли да се запазва час за СГ, или пак да се пробвам да се обадя и да питам...иначе Миленче, Бургас и Варна са ми къде къде по-далеч и от София...аз съм от Благоевград Simple Smile  Hugно благодаря за насоките Simple Smile часа ни е за 10:30 при д-р Маки...дали ще има време да се направи СГ и да излезе резултата  още в същия ден newsm78

Усмихнат дееееен Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 954
Мисля, че навсякъде се записва час, поне оят мъж трябваше да си запише. Обади се понеделник и най-ранният беше петък, но не беше в Надежда. Най-добре звънни по телефона.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 121
Момичета, сутринта ви споменах, че май О ще се забави, но сега съм малко озадачена.  Rolling Eyes

Преди малко си направих теста, правя го в 11:30, че ми е най-лесно спазването на непиенето/непишкането. Не мога да преценя дали е + или –.

Снощи пих малко уиски и вино, дали е възможно да е повлияло на БТ тази сутрин?

Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 1 056
Буцигном и за СГ в Надежда се записва час, моят мъж си записа около седмица предварително. Ако започват работа в 8 и има часове може до 10.30 да излязат резултатите. Ако пък те притеснява, можеш да се обадиш и да промените часът за малко по-късно с час два примерно - по-добре комбинирайте нещата, за да не се налага да се разхождате от Благоевград два пъти. Бях пропуснала, че нямате СГ - без нея ходенето при специалист андролог няма смисъл, ще ви вземе парите за прегледа, ще назначи СГ и ще ви каже пак да дойдете. Така, че или ги комбинирайте двете или я направете по-рано  Hug Hug Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 8 718
Да се запиша и аз.
Болна съм  Tired Племенникът ме зарази с вирус от яслата.  Цяла нощ не съм спала, защото нос ами е запушен, а гърлото ми става на ренде  Crossing Arms
И съм на работа за малко довечера, че шефката е на родителска среща.
Нещо ми е крив този ден.

# 37
  • Мнения: 1 726
Абе ние имаме един купен СГ....ама не са от клиники, а от лаборатории в Благоевград, даже следобед ще излезнат и резултатите от последната + микробиология...ей ще ми се пръсне тиквата от чуденки значи докато дойде този 03.10...току що се обадих в "Надежда" и момичето от рецепцията ме посъветва да отидем първо при доктора и като прецени той каква точно СГ да пускаме /разширена,  с SDI и т.н./ ще си запишем час и пак ще се разходим до София, то ми е ясно че с едно ходене няма да оправим всичко! А и без това каза, че СГ се правят след 14:00 часа! И те така....имаме някакъв напредък поне Simple Smile  Hug Благодаря ви, милички без вас съм за никъдето  Hug

Ели...снимката не се отваря...
а отвори се...на мене ми се чини положителен последният!!!

# 38
  • Мнения: 4 954
Девойки, аз съм труп и се разболявам сериозно. Да не говорим за нервите покрай всичко. Вчера си поревах едно хубаво. Ако не стане този месец съм в пълна безизходица и не знам какво да правя. Дали не се вкопчвам излишно в идеята за причината за хормоналните нарушения? И то едно единствено ФСХ (до момента). Ама проблеми с цикъла имам, да му се не знае. Дали тази стимулация с кломифен е оправдана, не се ли налага цветна сника преди това, дотолкова ли пък да не разбират докторите какво правят или аз изтрещявам?? Вчера майка ми ми каза да сменям клиниката (отново), да потърся четвърто мнение. Докога? Нямам сили да обикалям доктори и да им давам оценки по десетобалната за адекватност. Уморих се не от липсата на бременност, а от търсене на лекар. Искам да вярвам на моята, защото ме спечели на първи преглед, но нямам вяра, че не може да се разбере причината и че мога да пия кломифен без ЦС. Моля ви за съвет. Иска ми се даже на моменти да си зарежа работата, колкото и да ми е трудно да обясня на хората си, че нямам сили да работя и да се отдам на нещо коренно различно, да избягам от всичко. (Да, пропуснах да спомена, че от всички познати за основен виновник се сочи работата ми, тъй като се претоварвам)

# 39
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Estlar ,вътрешното ти чувство не те подвежда.От изчетенето разбирам,че с такова ФСХ едва ли настъпва спонтанна овулация.Да,пристъпват към стимулация,но защо без цветна снимка.Първо се прави СГ на партньора и ЦС на теб,и тогава стимулация.Защото знаеш,ако има и нещо другичко, теб ще те стимулират,но резултат йок.Лекарката ти е допаднала.Хубаво е,но си искай и ти разни неща.Като ЦС например.Не е редно да е така,но .... действителност
Кломифена е като клостилбелгита,нали?Форсира те да правиш фоликули

Буци,защо реших,че си от Бургас.А то пак било с Б,ама Благоевград

Ели,последният тест е положителен.Мятай се на коня  Laughing

Erienne ,бързо оздравяване  Hug

# 40
  • Мнения: 1 056
Estlar мила, напълно те разбирам как се чувстваш  Hug Hug Hug. Много сили и вяра трябва и те уверявам, че резултата си заслужава до последната капка пот и кръв  Hug Hug Hug.

Съгласна съм с Милена, че стимулация без ЦС е меко казано несериозно и може да доведе до сериозни вреди, така че говори с докторката си, ако не намерите общ език - знаеш моето мнение сменяй я, но не се отказвай.
Трудно е знам, да търсиш, да питаш, да опитваш и да чакаш - нооо няма друг начин, щом Господ е решил да ни подлага на това, то Той знае, че сме силни и можем да се справим. Ти си толкова борбена и силна, а моментите на слабост само показват, че си преди всичко нормален Човек и жена. Плачи, крещи, говори - прави това, от което имаш нужда, но не се отчайвай и предавай. Всичко това ще остане зад гърба ти и ще го забравиш и ще бъдеш още по-силна и уверена, че можеш да преместиш планини, за да сбъднеш мечтата си.
Ако имаш притеснения, че нещо хормонално не ти е наред - намери добър ендокринолог. Знаеш сама паралелната работа на различни специалисти може само да ти помогне. Твоята докторка е специалист по репродуктивни проблеми, но ендокринолог може да и помогне, като помогне за регулиране на твоите хормони - така, че за съжаление може да ти се наложи да сменяш и търсиш доктори, нооо няма да падаш духом. Докато не намериш твоя доктор и докато не сбъднете мечтата си, никакво отказване  Hug Hug Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 1 726
Естлар  Hug това което ти е казала Маги, е и моята гледна точка по този въпрос...сигурна съм, че ще ти мине както и предните пъти, когато си изпадала в подобна ситуация и че с нови сили ще продължиш напред и ще постигнеш целта си! Сигурна съм, че няма да се откажеш и дори с още по-големи сили ще продължиш да се бориш и ще постигнеш това, към което всички се стремим! Сега просто си освен всичко друго и болничка, но всичко ще се нареди!  Hug ако мислиш, че работата ти пречи и има как да се справите финансово и без нея я махай...аз съм се замислила сериозно по този въпрос, но за сега изчаквам! Пожелавам ти скорошно стабилизиране и те прегръщам!
Ериенне и на теб желая скорошно оздравяване и късмет  Hug

# 42
  • Мнения: 4 696
Здравейте и от мен! Hug
 Ели, теста ми се струва положителен!
Естлар, според мен лекарите спазват максимата до 1 година опити - няма проблем! И на мен ми казаха, че за ЦС можем да говорим след Нова година. Аз поне установих хормонални проблеми, на мен пък ЛХ ми е височко, което сочело поликистоза, въпреки че нямам нито един от симптомите, но не било задължително. И аз вече започвам да се съмнявам, че имам О. На тестовете за о., очевидно не мога да вярвам, а графиките ми са доста неубедителни!  Това е положението , но начини има и ако не успеем по традиционния начин , ще пробваме по нетрадиционния! Laughing

# 43
  • Мнения: 1 056
Аааа тази максима за 1-та година, аз лично я ненавиждам. При нас при все, че аз бях убедена, че всичко ми е наред и преди не съм имала проблеми и съм забременявала дет се вика от усмивки, като се закучиха нещата 6-7 или 8 месеца не помня, нооо толкова бях спечена, че не ми се чакаше да мине 1 година. И отидохме и то веднага се видя, всеки доктор ни питаше колко опитвате, а аз отговарях повече от година и половина. Хайде де, да не ми е светил доктора. То като има проблем е по-добре да се установи по-рано, а не да чакам аз да мине година-година и половина, той проблема освен да се задълбочи, друго няма да стане, а ще сме си изгубили времето и за хора като мен и ММ (дето възрастта хич не е на наша страна)-времето е враг, а не съюзник - така, чеее който има притеснения да не чака да мине година и повече, а да действа, а на този въпрос на докторите, наистина може да си позволите да поизлъжете  Outta Joint Whistling Outta Joint

# 44
  • Мнения: 1 726
Мене в началото като казвах 6-7 месеца никога не са ми казвали - рано е не се притеснявай, ама сега и няма опасност да ми кажат щото са вече година и 3-4 месеца, така че по техните изчисления могат да ни гледат на сериозно...въпреки че някой тук спомена, че някой казал и две години ама аз че съм търпелива търпелива съм, ама чак пък толкова...то е ясно, че щом толкова време не е станало едва ли е защото не сме уцелили момента, а и както казва Маги, те пък да не са ми светили от кога опитваме  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт