Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 896
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • БГ
  • Мнения: 78
Поовършах   Joyмалко на "бойното" работно поле и се връщам да разкажа за 4-я сезон
Днес при мен е малко като дискотека с ел.захранването - ту има ,ту няма - дано си завърша поста,този път Tired
Скрит текст:
117 серия завърши с прострелването на Зюмруд `анм,като не стана ясно точно кой я свърши тази работа Tired защото там бяха и Чани и Неджиб с прибавка Топрак.
И така - 118 серия от новия сезон започва с това,че в същност стрелецът е бил Неджиб.Прави това,за да не бъде обвинен Чънар в убийство и за да не лежи по затворите.Неджиб настоява Чънар и Топрак да се махнат от там преди да е дошла полицията и младите тръгват,но по пътя Чънар катастрофира много тежко.В същото време "влюбения Шекспир",демек Неджиб надвесен над Зюмруд усеща,че тя е още жива и започва една молба  ooooh! - "Дръж се Зюмруд,не ме изоставяй" - бла-бла.....Натоварва я в колата и я откарва в болницата.Зюмруд не разбира кой всъщност я е прострелял.
После дават след време кой къде е.Топрак е в тежко състояние ,в кома е и е в болницата.лекарите не дават надежда и искат да изключат животоподдържащите системи.Чънар не дава и беснее срещу тях.Почти живее в болницата.Умира и Икбал.
В сериалът вече ги няма и родителите на Топрак,ама какво се е случило с тях не разбрах.Рейхан ,синът й,ония от сладкарско-баничарския цех - Ахмед и сестра му,също вече не участват.Между другото на мен ми бяха много досадни тия екземпляри.Май само за да ревнува Чънар ги бяха сложи в сериала.
Та така- Икбал умря,Топрак в кома, а Зюмруд е в Лондон с Керем.
Не ме питайте защо - не разбрах! Crossing ArmsЯвно е свързано с лечението й.Ама нали си е безсмъртна - жива е,но в инвалидна количка.Обаче-е-е очаквам и на крака да се изправи.
Лелята на Топрак-Султан е в Истамбул, сякаш повикана,за да се грижи за нея,след смъртта на Икбал и отсъствието на родителите й.При нея са синът й и снаха й,но явно не се разбира със синът си.
Та Султан непрекъснато е в разправия с Чънар и Неджиб-явно ги обвинява да състоянието на Топрак,но има и нещо друго,защото получи някакви пари.
Цялото "кралско"войнство живее в къщата на Чънар.Ама то не е къща,а хан направо.Всеки влиза и излиза когато си иска.Ровят из къщата,подслушват и какво ли още не.
До тук ще публикувам да не ме изненада пак ЧЕЗ Mr. Green

# 46
  • БГ
  • Мнения: 78
Скрит текст:
В един момент от цялата сага топрак идва в съзнание.Чънар е на седмото небе от радост - целувки,прегръдки,обажда се на всички,но скоро радостта му секва.Оказва се ,че Топрак е загубила паметта си.Не помни нищо от живота си с Чънар.не помни ,че е родила второто си дете-Каан.Въприема чънар като непознат.Голяма трагедия.Чънар не може да повярва,че това му се случва.Лекарите препоръчват той да не я тревожи,защото тя изпада в депресия.
През това време Зюмруд не се е отказала от отмъщението си към Чънар и Топрак и заедно с керем се връща в Истамбул.Отново адвокати,планове и т.н.
Керем се е разделил с Азра,вероятно заради онази случка с детето й,което се оказа син на Ахмед баклаваджията,но не съм много сигурна в това.няма още цялостен превод на руски на третия сезон.Та Керем тъгува за Азра,набира я по телефона,но мълчи.А тя все още работи в холдинга на Чънар.Не е съгласен с войната на Зюмруд,но и не предприема мерки срещу нея.А Зюзи е самото зло - още по озлобена,още по-решена да разбере кой й е причинил това,което я докара до инвалидна количка.Та с други думи - нищо ново под слънцето за жените Ташкаран - все други са им виновни.
Неджиб има някакви сблъсъци със Султан/лелята/.Май и тя иска да се разбере кой е виновника за случващото се и тая баракуда е настроена много лошо срещу Чънар.Явно ще действа да го раздели с Топрак.Каква й е сметката от това обаче не ми е ясно.
И ето,че в един момент пристига пред врата на Чънар Зюмруд седнала тържествено в инвалидна количка.Това беше краят на 118 еп.
В 119 епизод се разказва за усилията,които Чънар полага ,за да върне спомените на Топрак.Тя пък започва лечение с психиатър.Султан търси оръжието / пистолета/,с който е стреляно,но не успява да го намери.Неджип се среща със Зюмруд и на тоя не му дойде акъл в главата,още е влюбен в нея,независимо,че тя най-безсрамно го вкара в затвора.Уж умираше болна от рак,ама е жива още и май ще ни трови и този сезон и то здраво.Та Зюмруд дава срок от два дни Чънар или неджип да признаят кой е стрелял срещу нея.Май ще почне дело срещу тях.Неджип отново е между чука и наковалнята.На чия страна да застане - на синът си или на жената,която обича.Тя обаче не проявява и капка чувство към него освен омраза и ненавист.
Не мога да обясня по какъв повод един ден тя,Шермин и един от носачите й останаха в къщата на Чънар и започна голям тараш - търсят пистолета.В същото време Чънар тайно и насила изведе топрак от болницата и я заведе в домът им да види децата.Лале се втурна към нея с думите -"мамо,мамо",ама нашата селска убавица не реагира.Гледаше децата с недоверие и тревога.Не вярва,че е живяла с тях,дори своето дете не позна. И... избяга от къщата като подивяла - по пижама хукна по улиците,Чънар я потърси и той хукна след нея.В това време Зюмруд откри сейфа,в който неджип сложи пистолета си и понеже е страхотна умница,налучка кода,отвори го и......ето ти на вратата прислужничката Мюрвет с тъпия си поглед,а Зюмруд гледаше свирепо и стискаше зъби.
Това беше краят на двете серии.
В трейлъра на 120 епизод дават,че Топрак се връща в родния си край.мисли ,че Съткъ е нейния мъж.А него коварната Султан надлежно го е осигурила за Топрак , която му се мята на шията.
С други думи ,момичета,всичко започва за Чънар не от нулата,а две нива под нея  Tired ooooh!
Дали ще се бори отново и отново за Топрак,дали ще му метнат на врата пак някоя хищница като Йешим не знам - ще чакаме и ще видим.
А забравих да спомена,че Керем се срещна с Азра и май искаше прошка,но какво му отговори тя - билмем newsm78 Вероятно няма да бъде лесно и тук сдобряването,особено като знаем,че Зюмруд дебни от всякъде и всеки.

# 47
# 48
# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 315
Диме,благодаря ти много за инфото и за положените усилия от твоя страна!!!

 smile3525

# 52
  • Мнения: 315
Значи познахме ,че Неджип ще стреля по Зюзи  bowuu bowuu bowuu bowuuСега остава да спретнем един сценарии за сезончето и готово!!!
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
-------------------------------------------------
Явно ще съберат Топрак със Съдка , а Чани в един момент ще се откаже да се бори за нея и ще го срещнат с поредното "лале"от неговия живот!!!
Дали ще се съберат в крайна сметка с Топрак ,или ще надделее новата любов на Чани ................. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazyще видим!!!!
Все ми се струва ,че ако следят линията на филма,трябва да покажат следващия любовен  сезон в живота на Чани т.е.как ще пеодолее любовта си към Топрак и ще се потопи в нова любовна история!!!
А пък другия вариант е накрая все пак да се съберат!!!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Не е истина какво сътвори отново Йешим....Идиотия след идиотия.

# 54
  • Мнения: 15
 wavey момичета!

Диме, сърдечно ТИ благодаря за преразказа на сериите от сезон 4  newsm51

Толкова добре се справяш  smile3501, че сигурно, ако ги бях гледала  newsm12 - нямаше да разбера толкова подробно за какво иде реч  newsm09

Ако имаш възможност и желание, разбира се - продължавай в същият дух  newsm17

Хиляди...хиляди...благодарности  newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 55
  • Мнения: 30
Диме, благодаря ! Това наистина нямаше да го издържа ... Laughing Простоооо .... няма начин.... Laughing

# 56
  • Мнения: 5 723
Изгледах 118 еп ..луда работа се задава  newsm78....утре здраве и живот 119 еп ,Димето 1:1 го е предала ..нямам забележки  Wink Joy/шегувам се /. Искам да разкрият произхода  на Зю или  съм пропуснала нещо / сякаш  имаше нещо конушма  с брат ѝ по този въпрос ,но ми е изчезнало /

# 57
  • Мнения: 5 723
Цитат

Все ми се струва ,че ако следят линията на филма,трябва да покажат следващия любовен  сезон в живота на Чани т.е.как ще пеодолее любовта си към Топрак и ще се потопи в нова любовна история!!!
А пък другия вариант е накрая все пак да се съберат!!!
===========================================================================
Дано ги съберат ,Чанар само сватби  и детски дом ли ще прави ?!?!?! Боже опази !!!!!

Не му пожелавам такава участ!

# 58
  • Мнения: 5 723
Брееееййййй , всемогъщата Ташкаран младша ще спре и раждането ..как само се изрепчи на лекаря от БП/ не искам да раждам ,спри го /но и доктора я усети за промилите  , а Зю не можела да ѝ помогне ,безсилна била ....а когато я подстрекаваше и се гордееше ,че е нейна дъщеря ..

Ето ,сега мразела всички , а Зю ще ги избие ,как гадно обвини и изгони Топрак ...., как ли ще скрият промилите ѝ  и гадния ѝ каприз , ако младежа умре..но той е бедняк ,отишъл на работа от нужда ..той не е Ташкаран ,кой го брои,че и притеснените му родители ...

Така е , никой не трябва да застава на пътя на капризите ,прищевките на така наречените Ташкаран.....

# 59
  • Мнения: 5 723
Айде , "джандарма" я набара за промилите....

Тази приятелка на Джансел да не я тази ,която Йешим усмиваше за външния ѝ вид...

Общи условия

Активация на акаунт