Добре дошли, ЮЛСКИ мами 2014!

  • 36 411
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 613
mimeto_87: Наистина, каква докторка ! На твое място бих я сменила незабавно  Naughty естествено, че е още рано за пулс. И за какви вируси и глупости изобщо ти говори и те плаши. Думи нямам.

Alek_stz:  Оправяйте се, дано мине бързо. Добре, че детето поне може да пие нещо и да му мине по-бързо.

# 706
  • Мнения: 392
Здравейте мамчета, аз четох, четох и след като вчера ми мина прегледа реших да се престраша да пиша:) та втора бременност ин-витро и приятната и шокираща изненада е че са две сакчета и в двете вчера видяхме пулсации, на 28.11 живот и здраве ще чуеме и сърчицата!
Успех и късмет на всички в следващите 9месеца, до щастливия финал!

# 707
  • Мнения: 770
mimeto_87, хич не я отразявай тази докторица, потърси друг лекар!
katring, честито! Добре дошла!

# 708
  • Мнения: 256
Здравейте мамчета, аз четох, четох и след като вчера ми мина прегледа реших да се престраша да пиша:) та втора бременност ин-витро и приятната и шокираща изненада е че са две сакчета и в двете вчера видяхме пулсации, на 28.11 живот и здраве ще чуеме и сърчицата!
Успех и късмет на всички в следващите 9месеца, до щастливия финал!
добре дошла  Hug ти май си ни втората мама с близнаци, много хубава новина! Лека бременност!

# 709
  • Мнения: 58
Добро уро и от мен
.Алек,бързо да се оправяте с малката.
Дайте линк към групата във Фейсбук,който иска да се включва.
Аз утре съм на преглед,да видим какво ще види лекарката.Вече нямам търпение,че много съм се притеснила.Имам леки болки ниско долу,но поне нямам кървене.Стискайте палци  Praynig Praynig Praynig
Чъки, аз също съм на преглед утре, в момента имам също симптоми, като ПМС, обаче тази сутрин си пусках уринен тест и тестовата линия беше по-тъмна от контролата  Shocked. Вероятно сме от жените дето ще си ги мъчи корема... Стискам ти палци за утре, всичко трябва да е наред  Big Ups

# 710
  • Варна
  • Мнения: 483
Мен също доста ме мъчи корема, при това с най-разнообразни болки - менструални, тъпи , остри, режещи.., но стискам зъби - нормално било. Пия но-шпа и номер 7 от Шуслеровите соли, които са с магнезий.

Искам да ви попитам дали знаете нещо за копривата, особено тези, които и преди са били бременни. Много ми се е прияла супа от коприва, но на много места чета, че копривата като билка не се препоръчва, защото предизвиква контракции и може да доведе до спонтанен аборт. Знаете ли нещо по въпроса? Яли ли сте такава супа в начална бременност?

# 711
  • Мнения: 168
за копривата - да аз в момента ям такава супа, дори чай от сушена коприва пия , защото ми е много ниско желязото. Мисля, че няма проблем или поне аз не съм получавала контракции засега

# 712
  • Мнения: 58
Момичета, попаднах на една много полезна статия за страховете на бременните, в която се посочва и колко е малък % вероятност страховете да се сбъднат. Ще я постна, защото виждам, че всички тук сме малко или много "в джаза" /особено първескините/  smile3547
http://www.fitpregnancy.com/pregnancy/pregnancy-health/stress-less

# 713
  • Мнения: 11
Привет и от мен! И аз съм в клуба на юлските майки. Лека бременност на всички.

# 714
  • Мнения: 0
Привет и от мен! И аз съм в клуба на юлските майки. Лека бременност на всички.
Добре дошла и лека бременност

# 715
  • Мнения: 505
Мен ме няма на началната страница на новата тема. Мислех , че след като сме писали веднъж не е необходимо втори път. Ще може ли да ме добавите. Термин 5 юли. Втора бременност. На 31 г. от Сливен, но от 7 години живея в Испания. Имам син на 5г.

# 716
  • Ispania
  • Мнения: 4 484
Кьде е новата тема?
Сигурно и мен ме няма там на пьрва страница Laughing.

Добре дошли нан новите моми4ета. Лека бременност!

# 717
  • Мнения: 58
Мен ме няма на началната страница на новата тема. Мислех , че след като сме писали веднъж не е необходимо втори път. Ще може ли да ме добавите. Термин 5 юли. Втора бременност. На 31 г. от Сливен, но от 7 години живея в Испания. Имам син на 5г.
Аз също не съм подала данни, какво трябва да направя, за да се впиша?  Confused Аз съм на 32 години, от София,първа бременност от инвитро, термин 21 юли. Благодаря предварително!

# 718
  • Мнения: 256
Ехе момичета вие не чакате да пусна новата тема

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=749969.msg26713540#msg26713540

Не съм добавяла никой който си е написал данните в самата тема, всички които съм добавила са от ЛС! Не мога да следя постоянно кой какво точно публикува, за което извинете  Hug

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 15:46 от Мимето14

# 719
  • Мнения: 17
Здравейте, пиша тук след най-тежката нощ в живота ми. Моята история е следната. От няколко месеца правим опити за бебче. Преди 6 години претърпях операция, заради спукана киста на яйчника и бях ужасно притеснена, заради опасността да са се образували сраствания. Но.. в петък 15.11 видях втората чертичка!!! Не можех да повярвам EFP !! Бяхме толкова щастливи. Обадих се на моя гинеколог, за да му кажа добрата новина. И той ми каза да отида на преглед в понеделник... 18.11....?!? Само 3 дни след закъснението ми. Питах го "не е ли рано?" .. той ми каза да отида.. еее.. отидох!!! И о.... ужас..... прегледа ме с ехографа, не видя нищо... само много малка точица в матката, но била толкова малка, че не я приема за сакче! За сметка на това му се стори че на единия ми яйчник има сянка... ииии... предположи че може да е извънматочна!!! Ето така ми го каза.. все едно е най-нормалното нещо на света! Да не съм се притеснявала, а да пия чаша вино и да изчакам, за да видим!!! Цяла нощ не мигнах! Днес успях да отида на друг лекар.. Той също видя точицата! Обясни ми, че е рано да се прогнозира, че трябва да се види дали ще расте и тогава, да решаваме, ще търсим ли сак из тръбите или не!!? И въпреки, че сега съм малко по-спокойна... сърцето ми е свито. Снощи получих и болки, ниско долу, дори и в момента ме боли кръста. Направо, не мога да повярвам, че ми се случва всичко това!!! Утре съм на още един преглед, за да чуя и трето мнение.. Бързам ли много. По мои изчисления, тъкмо днес влизам в 5 г.с Нормално ли е да имам само малка точица?! Моля, за вашето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт