Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 7

  • 35 513
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 301
Здравейте и за много години и от мен! Аз почнах от 3 дена насам диетка подобна на Аткинс - само месо и зеленчуци. И така 1 месец, през който няма да се меря. Та да видим какво ще се получи.

# 661
  • Мнения: 559
Здравейте!Аз пак ще спирам цигарите,дано устискам повече от предната година-2 месеца:)Искам да споделя нещо друго,което приятелка ми каза е следствие от спирането им-забременях след почти година опити..е завърши със спонтанен аборт,но все пак е обнадеждаващо ,че въобще ми се случи.Така че,това е кауза ,за която наистина си струва:)

# 662
  • Мнения: 5
Успех и със спирането и с бебеправенето. Ще чакаме хубави новини! Hug

# 663
  • Мнения: 47 212
Успех и от мен! И в двете начинания Simple Smile
Не съм убедена, че има връзка... но при всички случаи е хубаво е да се спрат преди забременяването, че после е голяма мъка  Mr. Green

# 664
  • Мнения: 168
Успех и от мен и в двете начинания politam. По този повод да ти кажа, че аз пушех 20 години и като ги спрях през 2011, не заради забременяване де, взех че забременях с малкото ми детенце около година след това. А преди това правехме опити около 3 години. Може би е божа работа, но все пак се случи, дано това те окуражава  Praynig
Не се сърди, човече, писали сме заедно  Hug

# 665
  • Мнения: 5
Ами и според мен има някаква връзка. От личен опит не мога да кажа, тъй като нямам деца, но все си мисля, че цигарите много изтощават организма и в стремежа си да се бори с отровата, други функции работят на по-ниски обороти, дет' се вика! Дали е така не знам... аз така си го обяснявам.  newsm78

# 666
  • Мнения: 47 212
В тази работа със забременяването няма правила, за съжаление, хора, живеещи здравословно не могат, други, които буквално си скапват здравето прихващат и от въздуха...
Но това е без значение, при всички случаи е по-добре да не пуши човек, пък ако дойде някоя екстра, добре дошла  Simple Smile
Скрит текст:
Аз забременях от един единствен опит, като м/у нас казано тайно се надявах да не стане  Embarassed пушех по кутия и нагоре на ден, за пиенето няма да отварям дума.

# 667
  • София
  • Мнения: 295
Честита нова година на всички! Дано 2014-та е успешна година и да се множат успелите непушачи!
Не съм влизала отдавна, но все пак искам да кажа добре дошли на новите попълнения, успех и не се предавайте!   bouquet

politam, стискам палци и за двете неща!  Hug Аз спрях цигарите през май, защото искахме бебе, няколко месеца по-късно забременях. Може да няма никаква връзка, но може и да е спомогнало, кой знае. Наистина е много индивидуално, но както каза Човечето - при всички случаи е по-добре да не пушиш, пък другото ще си дойде на мястото.

# 668
  • Мнения: 64
Успех на всички нови и така хубави начинания!!!
 Аз от днес съм на ДИЕТА Twisted Evil Много се радвам, че не пуших по празниците, ама мен все после ме втриса- миналата вечер и снощи получих няколко сериозни пристъпа, чак се чудя откъде ми идва, при положение, че буквално не мисля за цигари вече....
За връзката на отказването и забременяването- всичко е възможно, в живота няма случайни неща. Имаме едни приятели-години наред опитваха за бебе, къде ли не ходиха, бяха се отчаяли...накрая мъжът случайно смени работата- работеше в бензиностанция- на колонките, след 2 месеца бебето стана и никой не може да ме убеди, че няма връзка Whistling

# 669
  • Мнения: 559
Благодаря ви за милите думи  Hug,аз наистина вярвам ,че има връзка и съветвам всички желаещи кандидат мами да започнат от това, в крайна сметка,само ще спечелим newsm51

# 670
  • Мнения: 1 004
Аз пък съм от 10 дни със световъртеж и главоболие..от както спрях цигарите май все здравословни проблеми ме гонят. Сега започвам изследвания, дано не е нищо страшно...

# 671
  • Мнения: 64
от както спрях цигарите май все здравословни проблеми ме гонят
zayo, ти си един от стожерите на този форум, поне за мен, недей така. Дори да си права, което ще е съвпадение, изказването ти ми звучи като едно от моите оправдания пред себе си, за да пропуша пак. И сигурна съм, че не е нещо сериозно, ще пишеш. Навярно нещо следпразнично-препиване, преяждане + следпразнична депресия Peace опитвам се да разведря атмосферата, защото аз самата снощи изгубих кураж... Tired Излизах с приятелка, пийнах и така ми се допуши, така силно, че ако не ме беше срам от нея, ако не си беше изпушила кутията, щях да запаля. Не знам как не си купих цигари на връщане, бях го решила уж...е, не си купих, но се прибрах обезсърчена. От днес обявявам война и на алкохола и то май остава само едно нещо, което носи наслада, добре, че съм още млада. Ето, и на поезия ме избива, не е добре работата ooooh!

# 672
  • Мнения: 168
Кураж момичета, и това ще мине Simple Smile

# 673
  • Мнения: 47 212
zayo, успех с изследванията, дано всичко е наред  Hug

При мен, да чукам на глава, здравословно нещата са добре. За 1 г. и почти 1 месец само 1 много леко вирусче изкарах (детето зарази всички вкъщи Mr. Green).

дамскосърце, и аз така с алкохола се изкуших да запаля. Но това и други пъти сме го писали - като преминеш през всички ситуации и после вече не ги свързваш с пушенето  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 004
Не, аз не търся извинения да пропуша, не ми се пуши. Просто констатирам и се ядосвам...а би трябвало да е обратното...
Иначе бих пропушила само в 1 случай, ако знам, че надежда няма...ама дори и тогава не знам дали бих се зарадвала на цигарите...
Иначе аз по празници не преяждам..не съм фен на лапкането  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт