Рим - осма тема

  • 69 999
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Milano
  • Мнения: 3 692
Благодаря много. Смятам да е в края на август. А по въпроса с автобусите в Рим- има ли големи задръствания или се пътува нормално?
Хотелът, който съм си харесала е в непосредствена близост до автобусна спирка и на около 10-15 мин. от спирка на метро.

Според мен, август нямаш проблеми със задръствания, но да си почакаш повече автобуса - да.
Има лятно и лятно намалено разписание (3 седмици през август). Прим. вместо на 10мин, може да минават на 20.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 75
 zdraveite nqkoi chte patuva li na 22.10 za rim az sam mnogo nova vav foruma i s tezi stachki kakvo se sluchva

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 22:23 от Vivi

# 62
  • Мнения: 11
Почти стегнах багажа, приготвих чадъра и късите ръкави, когато чух по новините, че Рим е обхванат от стачка..Градският транспорт се движи с голямо закъснение. Дано да спрат стачките във вторник - имам закупен билет за Ватиканските музеи, а в сряда за вила Боргезе #Crazy Praynig

# 63
  • Milano
  • Мнения: 3 692
Няма страшно, стачките се планират. Вчера беше на държавните служители, организирана от базовите синдакати.
Днес има манифестация и се очакват големи безредици от анархични (ли се казват) групи.

За другата седмица няма нищо. Обикновено стачките са в петък.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 75
Няма страшно, стачките се планират. Вчера беше на държавните служители, организирана от базовите синдакати.
Днес има манифестация и се очакват големи безредици от анархични (ли се казват) групи.

За другата седмица няма нищо. Обикновено стачките са в петък.





[/b zdraveite nqkoi sluchaino da patuva za rim na 22.10 sas wizz air

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 75
Няма страшно, стачките се планират. Вчера беше на държавните служители, организирана от базовите синдакати.
Днес има манифестация и се очакват големи безредици от анархични (ли се казват) групи.

За другата седмица няма нищо. Обикновено стачките са в петък.



blagodarq.

[/b zdraveite nqkoi sluchaino da patuva za rim na 22.10 sas wizz air

# 66
  • Мнения: 11
О , много се радвам за стачките, е са планирани. Очаквам незабравимо пътуване до Рим за пръв път ще го посетя! Laughing

# 67
  • Мнения: 6 031
Ето ви сайт, където можете да видите кога/къде/кой ще прави стачка:
http://www.summerinitaly.com/planning/strike.asp

# 68
  • Мнения: X
Верно,че са в петък стачките ,защото и ние случихме на такъв петък. Peace
Вървяхме пеша,но имаше някои номера автобуси,които се движеха.

# 69
  • Milano
  • Мнения: 3 692
Не следя сайта за стачките, който е дала Мими, т.е. незнам дали пишат само за стачки на транспорта, какъвто и да е той.

Напр. на 31.10 ще има стачка и манифестация на работещите в сферата на туризма и общественото хранене (няма го в сайта) и съответна манифестация, която евентуално би могла да доведе до задръстване или забавяне на рейсовете в зоната, през която преминава.
Не запомних името на площада, Паоло някакъв си пред седалището на Конфкоммерчо.

пп. не е в петък, защото тогава (01.11) е празник. Laughing

# 70
  • Мнения: 2 907
Имам проблем с онлайн купуването на билет за Колизеума. Не мога да се справя с линка от първа страница  Sad

# 71
  • Мнения: 4 202
Имам проблем с онлайн купуването на билет за Колизеума. Не мога да се справя с линка от първа страница  Sad

Eto директен линк

Добавяш в кошницата нужното количество, после влизаш в кошницата и му даваш CONTINUE

За стачките, в петък сутринта, като пристигнахме на Термини и тръгнахме по една от по-големите улици и гледаме на 100 метра пред нас тълппа, полиция и червен дим, след 15-20 минути вече нямаше и помен от протести.

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 17:30 от red shoe

# 72
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

Включвам се и аз в новата тема. През август бяхме в Рим – наистина страхотен град! Lady Vengeance, моето преложение в началото на темата е да се добавят и маршрутите от предходната тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=706084.45 (http://meetlovevisit.com/bg/routes.php). Ние ги ползвахме и наистина се оказаха много полезни!

А за жегите в Рим през август – Iki70, наистина си е жегичка, но пък за тези, които не им пречат жегите (като на мен) това изобщо не е проблем. Навсякъде се продават едни много сладки чадърчета за слънце – ползвах си постоянно, а накрая ми остана и като страхотен спомен. А големият плюс на август и жегите е, че поради това, тогава в Рим се счита, че е ниският сезон и цените на хотелите са наистина по-евтини отколкото през пролетта и есента.

# 73
  • Мнения: 14 453
За маршрутите-подкрепям.Ползвах ги и благодаря!

# 74
  • Мнения: 1 182
Благодаря мили момичета.
Мисля да се възползваме в края на август и да отседнем в някой хотел с басейн. Имам много теми да чета и като възникнат въпросчета, ще ви питам.

Общи условия

Активация на акаунт