в ШЕСТИ клас със замах!

  • 41 248
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 824
Дунди, точно това си мислех тия дни - как се оправят чужденците с нашата граматика Simple Smile

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Здравейте,може ли да ви помоля да ми дадете някакви тестове по математика на валчести тела,който вашите деца са правили  Hug

Нашите вчера правиха на ръбести тела, но нe вярвам да им го върнат скоро.
Ето това намерих, ако ти върши работа
http://bglog.net/ClientFiles/b54c1c76-1d29-49d9-9aa4-5f98a832b9c … L4ESTI%20TELA.pdf

# 707
  • на майната си
  • Мнения: 425
Да се похваля най-накрая и аз. 4.25 на теста за валчести тела - за мен е огромен пробив след всички двойки.
10 задачи дадени, 8 е решила, за последните две не и е стигнало времето. Само на 8-ма има техническа грешка и не и е дала точката, решена е правилно - накрая при изчислението има малка изчислителна грешка.
Милата за първи път е разочарована, защото се надяваше на 5-ца Simple Smile. Аз съм наясно, че няма как от 2-ка да скочи на 5 и съм доволна. Дано потръгнат нещата.
По БЕЛ има 5 на причастия, но по разказвателните не знам какво се случва.
Тази седмица мисля да отида до у-ще за да проверя как стоят нещата според учителите.

michi34, ако не ти е късно мога утре да го снимам и пратя. Пиши на ЛС.

Последна редакция: пт, 14 мар 2014, 21:16 от parsy

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
parsy,  newsm10

време беше да види, че усилията й могат да бъдат възнаградени.

да допълня - миналата седмица имаха тест по история и по ЧП.
тази приключват с пропорциите по МАТ, следва контролна.
По БЕЛ има 5,50 на сбит преразказ на "Славеят на китайския император"  newsm44, трябва много да внимава със запетайките и пълен и кратък член. Знае правилото, но неизвестно защо забравя да прави проверка.

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 09:09 от dundi73

# 709
  • София
  • Мнения: 3 824
parsy, поздравления!
Няма от какво да е разочарована по математика. Трябва да е много горда Simple Smile Браво!
И за причастията - страхотен резултат Simple Smile

# 710
  • Мнения: 558
Да се отчетем с Хималая гел за измиване на лице - страхотен ефект. Сега трябва да измисля и ексфолиант за тяло, да оправим и там нещата.
Момичета,търся да закупя такъв костюм Срещали ли сте?

# 711
  • Мнения: X
Vague, в английския амазон има. За каква възраст ти трябва?

http://www.amazon.co.uk/Fantastic-Fox-Kids-Costume-years/dp/B008 … +costume+for+kids

# 712
  • Мнения: X
Днес бях на родителска, моята щерка доста я похвалиха, напълно се е вписала в класа, все едно винаги е била там, така каза психоложката. Това ни беше най-голямото притеснение, защото я преместихме в ново училище в 6 клас.

Тя пък иска да тренира волейбол, прозвънях сума ти школи, никъде няма тренировки след 17.30 ч., или събота и неделя. Всички тренировки са ранни и приключват към 17 ч., явно не са предвидени децата от частните училища, които се връщат в 17.30 вкъщи.
Моля ви, ако някой знае някъде да има съботно-неделни тренировки по волейбол, или вечерни, след 17.30 ч., да даде координати!  Praynig

# 713
  • Мнения: 148
Моля за малко информация, какъв брой точки са необходими за преминаване в областен кръг на олимпиадата по мат.  newsm78, тъй като в у-щето, където учи дъщеря ми е била информирана, че е с 18 точки и се класира, но сега не я виждам в списъка с допуснатите деца #Crazy , а тя милата с такъв ентусиазъм се стяга за поредния кръг newsm61

# 714
  • Мнения: X
Моля за малко информация, какъв брой точки са необходими за преминаване в областен кръг на олимпиадата по мат.  newsm78, тъй като в у-щето, където учи дъщеря ми е била информирана, че е с 18 точки и се класира, но сега не я виждам в списъка с допуснатите деца #Crazy , а тя милата с такъв ентусиазъм се стяга за поредния кръг newsm61
За шести клас - 16 и повече точки.

# 715
  • Мнения: 148
Благодаря, предполагам е нужно да се свържа с училището и впоследствие с РИО? Във  въпросното училище са толкова безотговорни, че на никого не му пука - например за днешното кенгуру ни изпратиха сами да се регистрираме, тъй като не са достигнали необходимите 20 деца за регистрация, но ме учуди, че информацията ни беше предоставена 2 дни преди крайният срок, а от РИО е спусната на 07,03,2014! Рядко се информират деца за предстоящи състезания и олимпиади, а когато са установили, че дъщеря ми преминава във пореден кръг е започнало едно вайкане и чудене сега какво следва, тъй като не са имали такъв случай до сега!!!

# 716
  • Мнения: X
но сега не я виждам в списъка с допуснатите деца #Crazy , а тя милата с такъв ентусиазъм се стяга за поредния кръг newsm61

Еее, как може такова нещо! Дано да е някаква грешка, защо не попитате учителката ви по математика?
А къде са тези списъци?

Моята дъщеря също ще се явява на областен, днес е на Евр.кенгуру.

# 717
  • Мнения: 148
Да чакам да стане поне 10 ч. и ще позвъня на учителката и, но не зная след това към кого да се обърна- може би самото училище не е предоставило информация или ....Объркана съм smile3506 Списъците са публикувани в сайта на РИО а аз съвсем случайно ги открих, интересувайки се от времетраенето на днешното кенгуру.

# 718
  • Мнения: 148
Жасмин, успех на дъщеря ти!!! newsm10

# 719
  • Мнения: X
Благодаря много! Каза, че било много трудно днес, не е сигурна и в половината си отговори, ще видим какво е омазала. Но после е нарисувала много готин пейзаж на урока си по рисуване, та не й се карах.

Общи условия

Активация на акаунт