2880лв накуп за майки-студентки - 12

  • 51 291
  • 799
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Здравейте исках да попитам дали има някой който учи в Пловдивският университет и да е получил помощта скоро.Колко време чакахте отговора от университета?

# 706
  • София
  • Мнения: 484
Здравейте исках да попитам дали има някой който учи в Пловдивският университет и да е получил помощта скоро.Колко време чакахте отговора от университета?

Помощта не се отпуска от университета , а от общината

# 707
  • Мнения: 758
Здравейте исках да попитам дали има някой който учи в Пловдивският университет и да е получил помощта скоро.Колко време чакахте отговора от университета?

Помощта не се отпуска от университета , а от общината
Да, но се чака отговор от университета за да ти отпуснат помоща. Аз чаках 2 месеца в СУ, Пловдивския може да са по-бързи, не знам.

# 708
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 331
На мен ми казаха месец и половина , като ги подадох документите и наистина след толкова ми ги и преведоха паричките .  Naughty

# 709
  • Мнения: 4
благодаря за отговорите, а знам от кой се отпускат парите въпросът е в това колко ще чакам отговора от университета,тъй като вече ми преведоха еднократната за раждане и  се чудех дали много ще ме мотаят от университета с отговора

# 710
  • Мнения: 1 096
Знаете ли дали има възрастово ограничение за помощта.Никъде не намерих такава информация. Една позната ми каза,че чула за възраст до 30 години newsm78

# 711
  • Мнения: 1 820
Никъде не съм чела и не съм чула за ограничение на възрастта  Tired

# 712
  • София
  • Мнения: 1 663
Няма такова ограничение.

# 713
  • Мнения: 6
а за еднократната помощ за раждане,документите след раждането и в сп ли пак се подават?  newsm78

# 714
  • Мнения: 46
а за еднократната помощ за раждане,документите след раждането и в сп ли пак се подават?  newsm78

Да, но да знаеш, че за тази помощ ти задържат акта за раждане на детето докато не ти се изплати или те уведомят да идеш да си го вземеш, т.е. около месец, та е хубаво да си направиш едно копие да си имаш ако нещо ти потрябва през това време.

# 715
  • София
  • Мнения: 276
във всеки клон на банката,която сме избрали ли можем да теглим или само в този клон ,който сме писали в декларацията?

# 716
  • София
  • Мнения: 1 663
Разбира се, че във всеки клон, на всеки банкомат...

# 717
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 922
И аз обмислям записване на магистратура есента. Няма да крия, че целта ми е точно еднократната помощ. Няма да се оправдавам, до скоро твърдо отказвах, но обстоятелствата ме принуждават да се боря за всяка стотинка.
Интересува ме къде мога да се запиша без изпит и евентуално да е с най-ниска такса? Предпочитам в Пловдив или евентуално в София. Благодаря!

# 718
  • Мнения: 5 140
Вярно ли е, че помощта вече ще се изплаща само на майки студентки, които са записали втори курс?

# 719
  • Мнения: 4 400
От къде го чу това?

Общи условия

Активация на акаунт