2880лв накуп за майки-студентки - 12

  • 47 392
  • 799
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 115
Сега кандидатствах  в един университет , и питах в момента на подаването дали в момента на записването ще ми издадат бележка че съм редовен студент. Момичето каза че няма проблем  и после каза , че ще й трябва копие от акта за раждане или копие  документ че съм бременна , за да ползвам някакви преференции ..................... то това е за самия процес за обучение нали , няма нищо общо с бележката. АЗ просто искам документ ще съм редовен студент? НАли правилно съм разбрала, на вас искали ли са ви такива документи?

Здравей, в кой университет има прием сега за втория семестър?

Ами то е летен семестър и започваш от първи семестър, не от втори   Simple Smile
Иначе в момента приемат документи във ВУАРР ( до  14.02 е срока  ) , както и във ВСУ - там крайният срок е 28.02.  Сигурно има на други места, но аз знам за тази 2-та университета Simple Smile

# 796
  • Мнения: 138
А за Пловдив някой знае ли, кой университет има пролетен прием за магистри редовно обучение? Благодаря.

# 797
  • Мнения: 4
А за Пловдив някой знае ли, кой университет има пролетен прием за магистри редовно обучение? Благодаря.
Да-Аграрния,приема на документи е от 04.03 до 10.03,записването до 21.03.Най-евтината магистратура е към 900 лв/семестър.

# 798
  • Мнения: 115
ВУАРР е в Пловдив!

# 799

Общи условия

Активация на акаунт