Пишем тука трима, не петима, ний сме майската дружина!

  • 43 367
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 328
Ох много е страховито. На мен са ми слагали нещо подобно, пак разчеквачка за уста за избелването. Не знаех изобщо, че за деца ползват такива уреди за инквизиция.
На Митко нищо не са му слагали, само трябваше да си държи сам устата отворена и това беше. 

# 121
  • Мнения: 660
Леле, наистина изглежда страшно... Sad При такова чудо и моите няма да искат да стоят. На Рая ѝ направиха кариесчето без никакъв проблем и с 3 врътвания на машинката. На Нико се наложи повече почистване, защото кареса беше по-голям, но и при него не са използвали подобно нещо... Вероятно го използват, защото с него детето не може да си затвори устата, ама изглежда зловещо, вярно. Sad

Последна редакция: пн, 05 яну 2015, 22:26 от Tony_st

# 122
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Побуууууууууууут , дет се вика  Mr. Green


Добър ден, запитване имам  Blush

Искам мозайка да взема на дребното, от бг, ама каква newsm78

Затуй и вАпросът, ако се намират из вас да препоръчате, или пък да НЕпрепоръчвате, ще сте ми от полза с коментари. Нямам идея как си го вкарах точно това, но сега искам мозйка, имам подозрение, че ще бъде разпилявана , настъпвана и т.н, но не пречи да пробваме.

И да се оплача, Моника няма никакъв интерес към оцветявцане, рисуване, драскане , пробвах с маркери, пастели, с книжки с дъски, не и не,почти винаги захватът на молива е неправилен, не мога да я науча, а ми се струва че отдавна е време да има интерес към оцветяване/поне Соник беше така/. Подозирам че ще има проблем додгодина когато започнат да пишат буквички и думи. Иначе мъниста нижем, с ножица изрязва, лови бобчета с пинсета, но писането/оцветяването Confused

# 123
  • Мнения: 3 459
Холааааа  Simple Smile

Нанди, в Хиполенд, а също така и в Джъмбо има огромен избор на мозайки. Аз от мерак купих още преди година и кусур, но се оказа голяма грешка  Joy
Едно че взех с 500 мъниста, друго че грам не се ползва по предназначение. Главно се пилее по пода, та на два пъти за малко да бъда с гипсирани крака  ooooh!

Относно оцветяването - Виктория няма никакъв интерес. Има всичко - дъска, моливи, пастели, боички но само маже по листа. Тя също не може да държи молив/химикал правилно, но пък има голямо желание аз да и правя букви по контур и тя да ги повтаря.
Сега с това се занимаваме учим букви и цифри. Една значителна част е научила Simple Smile
Ние с мъжа ми и направихме карти по наш си дизайн и много се зарибява с тях Simple Smile

С ножичка по-скоро кълца, не бих казала рязане, особено пък някаква форма  Mr. Green
С лепило маже обилно  Joy

# 124
  • Варна
  • Мнения: 302
Валентин също не проявява интерес към оцветяването. Ама не го отчитам като някакъв недостатък, иначе правилно държи молив, химикал и т.н., но в повечето случаи си драска нещо, ако се хване да оцветява много бързо губи интерес - иска да не излиза от очертанията и като види, че не се справя, се отказва. То при него с всичко е така, включително и с говоренето, докато не започна да изговаря всички звуци, не направи опит да говори.

Ние имаме ето тази мозайка: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9TUOK_1lZ … 00AGc2taNCObIdnEc Хубава е, качествено направена, беше ни подарък. Много рядко я ползва по предназначение. Ползва я за следното: 1. За да пълни кошовете на боклукчийския си камион. 2. За да "готви" супа.  3. С баща му да му я наредим като места за паркиране и да си паркира колите върху дъската Laughing. Когато все пак реши да я ползва по предназначение, ме кара аз да му наредя някоя картинка от книжката, сам не се захваща.

# 125
  • Мнения: 2
Да се разпиша малко и аз . Тази седмица пък и предишната е някаква лудница , заради Хелоуин е всичкото това.
Костюми се мерят, банбонки и дрънкулки се купувата, украсявахме къщата. В събота бяхе на две "партита" по тоя случай, в църквата до нас иаше игри за децата, като им даваха и бонбонки, надуваеми замъци, возене с трактор, пък после в пожарната пак бонбонки и игри, имаше и хаунтед хаус(страшна къща, май е най подходящо да го кажа на бг). Пожарникарите всяка година го правят , обграждат пожарната отвън, отвътре правят страхотии и плашат народа, за което плашене се образува километрична опашка.
Отделно Соник в училище имат всеки ден различна идейка, един ден са с крейзи чорапи, след това бяха със смешни шапки и очила, после крейзи прически, после с блуза на любиия отбор, после  облечени само в червено и т.н. Моник пък днес беше принцеса, утре ще е фермерско животно newsm78, как ги измислят не  ми е ясно, в петък е пижама ден+ ще идват кончета и пони да яздят, картинката деца по пижами върху понита ще бъде прелестна Joy. Допреди малко гласих торбичките с лакомства за съучениците на М-10бр, и за приятелите на С, още 10 бр.
Утре пък е Хелоуин и ще обикаляме за бАнбонки, но пък ММ е на рбота и ще съм сама с двете, което значи, че трябва да гледам ей така  Shocked, за да не изгубя Соник

Тони  bouquet Hug

********************************************************

Скрит текст:

# 126
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
 HugЧестито Рождество Христово!!! Hug



Този последният пост нямам идея как се озовал тук, но е от миналата година Thinking


Джей, браво за ентусиазма с картите, ние сме мързеливци, чакам в учлище да я научат на буквите, виж на драскането държа та ще се мъчим.

Мария, аз си знам че ще е така с мозайката, предишните опити с голямото го доказват, но  ... трябва и сага да пробвам Blush. Благодаря за идеята, ще се разтърся онлайн да поръчам, мама ще идва насам и да донесе Simple Smile. Преди на Соник като сме купували си спомням че имаше едни които не можеха да се напъхват в дупчиците, голяма мъка беше, затова сега искам съвети какво да взема или какво не Hug

# 127
  • Мнения: 451
ХА,ЧЕСТИТА ВИ НОВА ГОДИНА!

Пожелавам много здраве,щастие и късмет на вас и на близките ви Hug

Нандьо,нашата мозайка е такава - от преди 30 години,трудничко се вкарват пущините,ама пък от време на време проявява заинтересованост,предимно обаче някой да му я реди по примерите в книжката Mr. Green Новите идея си нямам какви са,така че не мога да ти препоръчам...абе сега като се замисля то ти вече сигурно си взела и отдавна я редите  Joy

Рисуване,оцветяване,писане - пълна скръб Crossing Arms От неговите набори в градината има някои доста кадърни,но моят не е от тях - дет се вика не го влече и това е! Хваща се от време на време да понарисува нещо - чушките са му фейвърит(тва откъде му дойде не знам Shocked) и те така  Wink

Абе Нандьо,я кажи каква я свършихте вие със зъбите?Все ще влизам да питам,но все в някакъв друг филм се вкарвам и не ми остава време Whistling Докъде стигнахте,имате ли направени вече?А вие предни зъби имате ли развалени?Моят сега се оплаква от кучешкият,че го наболява,но то как няма като той е почти разрушен от кариес ooooh! Пиши как е при вас,че ние тези дни пак подновяваме ходенето на зъболекар...

Ами това е от мен...засега Mr. Green

# 128
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мозайка нямаме заради Калина. За другата Коледа може и да получат.  Joy
Рисуване - любимо занимание. Рисува ни всички вкъщи и според мен ѝ се отдава. Рисува хора предимно. Онзи ден нарисува сестра си с пъпките. Научила се е и патета да рисува. Иначе имах и портрет (много сложно се пишела тази дума) до една ракета. Само не разбрах защо ме праща в космоса. Simple Smile
За нас - изкараха шарката вече. Нямам търпение да дойде понеделник, че почти месец си е вкъщи и все затворени. Полудя и тя вече.

# 129
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
За много години  Hug

Луси, правим зъбаците лека полека, във вторник пак имаме час. Всеки път се дере, не плаче, а се дере. според мен основно заради това че е овързана, исками се да я снимам за да ви покажа мъчението, но ѝ държа ръчичката и сърце не ми дава да я оставя. Направиха, изградиха предно зъбче, което беше счупено, винаги с по две упойки и по горе описаният начин-инквизиция Confused. Всъщност само веднъж ѝ направиха един без упойките, но то беше бръм с машинката буквално за 10 сек, явно е било съвсем повърхностно кариесче.

Мозайка купих Crazy, то сърце юнашко не трае, шегувам се, бях я планувала да взема онлайн и мама като пристигне април да ни я донесе като подарък, но случайно попаднах наей тази  в един магазин с намалени стоки и я грабнах на половин цена. Сега се загледах и е същата която Мария по горе препоръчва. В интерес на истината до сега не бях виждала по магазините тук мозайка, или не съм обръщала внимание или не е толкова разпространена игра. Моника естествено не е заинтересувана, по интересно ѝ е да играем на Не Се Сърди Човече, или на Matching game/мемори ли се казват на български, Соник също ги обичаше, но как се казваха  Embarassed/.

Иначе имах и портрет (много сложно се пишела тази дума) до една ракета. Само не разбрах защо ме праща в космоса. Simple Smile
, ми мисли за теб детето, да си починеш надалеч  Sunglasses

# 130
  • Мнения: 660
Много сте писали,  мацки!

Айде да ни е честита Новата година! Да сме здрави, пък другото дано се нареди Simple Smile

Мозайки имаме 2 и Нико вече се заиграва и реди, но до преди месец-два само ги разпръскваше и той. У нас сега много се играе на морски шах. Голяма е забава - играят си двамата и ме остава време да направя нещо без да играя с тях... Друго си е като поотраснат - вярно сами се гледат.

Оставям ви, че утре пак съм на изпит и започна купона отново.  #2gunfire

# 131
  • София
  • Мнения: 153
Да взема и аз да се запиша, че не съм влизала тук от 100 години Grinning
Е хайде-почва нашето време за празнуване-поздравите във фейса! Peace

# 132
  • Мнения: 3 459
Тая тема съвсем замрЕла  Joy

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Вярно бе Mr. Green
Боже навъртяха 4 години малките.... Twisted Evil

# 134
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Текат трескави подготовки за тежки празненства  ura

Общи условия

Активация на акаунт