Зимна приказка ни предстои,с желаните ни две черти-тема 45

  • 25 856
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 282
Еха , супер момченце  Hug

Аз се събудих днес с ечемик  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 366
Добро утро от мен. Пак благодаря за страхотните пожелания. Прекрасни сте   bouquet

Мен майка ми страшно ме притесни вчера - да не би този цикъл които мина да не бил спонтанен аборт щом тя не е видяла сака в петък и щом имам зацапване. Според вас може ли да е вярно.

Иначе съм добре, но ако постоя малко права или направя усилие адски ме боли и дори вчера още веднъж имах малко зацапване - изпуснах си дистанционното и да го извадя и дръпнах канапето което е на колелца но то нещо запъна и всъщност се оказа по-голямо от очакваното от мен усилие.- нямам търпение да идва понеделник и да ми кажат какво става има ли няма ли бебе и ако трябва да пия и още нещо освен този но шпа, защото това зацапване не е нормално според мен . Вчера след случката с канапето ( беше към 23:00) се обадих на ММ на вилата и му казах сутринта като стане да си ида веднага и много се ядосах защото той ми каза че пък ремонтирал вчера нещо колата и няма да успее да я сглоби преди 12:00 и сега го чакам.

Ох незнам как ще е да даде бог да съм бременна, но ако трябва да лежа кои ще се грижи за сина ми - майка ми живее с племеницата ми защото сестра ми се наложи да замине и не мога да разчитам на нея. Родителите на мъжа ми са страшно възрастни и едва за себе си се грижат та камо ли на нас да помагат не че нямат желания. На баща ми не може да се разчита въобще.( те са разведени с майка ми и той си има друго семейство ). И направо съм в ужас. Но нека да даде бога да имаме бебче ще се справим някак си. Ще му е трудно на малкия, но той е добър и се надявам колкото и да му е неприятно да свикне.
Ох нещо ме напъва да ходя до тоалетна, но вчера като отидох и се напънах и излезе едно кафеникаво - първото зацапване ( тогава още незнаех за двете черти ) и сега не смея да отида - както съм и сама с малкия и да стане нещо нищо не мога да направя.Чудя се дали да не си взема дуфалак.
Уф извинявайте,че ви досаждам с моите неща, но няма с кои да споделя и да ме разбере така както вие.

Теya да расте здраво малкото мъжле в корема

# 17
  • Мнения: 714
В началото понякога не се виждя сак, най-бързо ше разбереш като изследваш ЧХГ през 48ч. Ако се удвоява, няма как да е аборт. Гледай максимално да лежиш.

Да, по последни данни чакаме  stork-boy. Първоначално беше 80%, но докато обяснявах как има 20% вероятност да е мома, реши да се покаже и съвсем да ми попари надеждата за мини рокли и панделки.

# 18
  • Мнения: 64
 Мама санчо, мен преди да ме види лекарката че  няма бебе, ми препоръча да  не мърдам от кревата и ако болката се зясили веднага да тичам в някоя болница където има дежурни лекари.  Надявам се да не ти се налага.  Hug Гледай да не се натоварваш.

# 19
  • Мнения: 366
И аз се надявам да не се налага - че покрай проблемите с първата бременност със сина ми лежах и в Майчин дом и после раждах по спешност в Шейното - няма такива идиоти - благодаря всеки ден на бога че въпреки тях и пълното им безхаберие с малкия сме живи. Все бях чувала неща за тези болници но се оказа по-лошо и това казах и сега на ММ като ми звънна да каже че на обед е вкъщи - ако знаех че със сигурност има бебе да съм отишла, но като знам какви са изроди ако успея ще стискам до утре да ме види моята лекарка и да ми каже какво ще е тук нататък.

# 20
  • Мнения: 609
Добро утро, момичета!
Записвам се и аз в новата тема, с пожелания за много положителни емоции и + тестчета!  Mr. Green
Утре си си чакам резултатите от биохимичния скрининг, а във вторник трябва да вляза за няколко дена в болница фиктивно, заради болнични. Изобщо не ми се ходи, но няма друг начин!
Хайде да ви наръся с моя прашец!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 21
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро!

Първо да събера малко прашец newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

Mama_suncho, стискам палци утре на  прегледа всичко да е ок. Дотогава си почивай максимално.

Аз от вчера следобед съм с много гадно главоболие, чак ми се гадеше. Хапчето не помогна и затова не съм и пила повече. Надявах се като се наспя да мине – да ама не, продължава. Снощи спах от 20:15 до21:30 на дивана и после от 22:40 чак до сутринта в 9:50. Иде ми да си отрежа главата  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 003
Добро утро!
Да ни е честита новата темичка и пълна с много  EFP EFP и да благодарим на Миленка!
Радвам се и за всички наши мами - коя с мъжко, коя с женско, позволете да си вземе от всяка Simple Smile  newsm79 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79 newsm75 newsm28 newsm28 newsm79 newsm75

Желая ви хубава неделя!

# 23
  • Мнения: 2 965
Добро утро! Записвам се и аз в новата тема, дано ни е много на късмет и има много  EFP EFP.
Миленче, благодаря за старанието да направиш пак темата!  bouquet
Теа, браво на момъка, но има малка надежда и да е мома. Нека всичко да е наред, другото са подробности.  Hug
Мама Сънчо, почивай повече, без да правиш рязки движения и да вдигаш тежко.  Peace
Люба, мерси и от твоя прашец. Знае ли се какъв е за сега? Simple Smile
Успешен ден на всички и  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover за нуждаещите се!

# 24
  • Мнения: 21 282
Момичета , аз утре ще ходя до моята ЛЛ за направление за окото и викам да си взема и едно за гинеколог да си направя цитонамазка

# 25
  • Мнения: 609
Дани, още не се знае пола, ще разберем към 20-ти ноември, тогава съм на преглед. Мечтая си за момиченце, но в крайна сметка каквото дойде!  Mr. Green Важното е всичко да е наред!

# 26
  • София
  • Мнения: 716
И аз да посъбера малко прашец. newsm79 newsm28

Ние вече трябваше да почваме с опитите, но цикъла така и не ми дойде. newsm78 За първи път ми се случва, не знам дали е възможно да има общо, но бях в едномесечна командировка в Канада, доста път видях...трябваше на 29-30.10, малко след като върнах, да ми дойде... Thinking

# 27
  • Мнения: 2 965
Права си Люба, каквото дойде, важното е да е наред всичко.  Hug

Малка лисичка, дано се махне бързо ечемика, вземи си и за АГ направление-да.

# 28
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Момичета , аз утре ще ходя до моята ЛЛ за направление за окото и викам да си взема и едно за гинеколог да си направя цитонамазка

За ечемик едва ли ще ти даде направление.Капки или мехлем Тобрадекс ще излекуват ечемика.Най-щадящо е да мажеш клепача отгоре с мехлем Тобрадекс. или клепача от долу.Зависи къде е ечевика.За един ден ще имаш подобрение.Мажи 2 пъти на ден.Дават го без рецепта,въпреки че трябва да е с рецепта.Ако е в начална фаза,с натъркване на златен пръстен също може да мине.Също ЛЛ не може да ти даде две направления наведнъж.Сега ще вземеш едно и следващия месец другото

˙Веси˙ ,изключваш ли бременност като възможност за закъснението?

# 29
  • Мнения: 21 282
Права си Люба, каквото дойде, важното е да е наред всичко.  Hug

Малка лисичка, дано се махне бързо ечемика, вземи си и за АГ направление-да.

Благодаря ти , мила  bouquet
Момичета , аз утре ще ходя до моята ЛЛ за направление за окото и викам да си взема и едно за гинеколог да си направя цитонамазка

За ечемик едва ли ще ти даде направление.Капки или мехлем Тобрадекс ще излекуват ечемика.Най-щадящо е да мажеш клепача отгоре с мехлем Тобрадекс. или клепача от долу.Зависи къде е ечевика.За един ден ще имаш подобрение.Мажи 2 пъти на ден.Дават го без рецепта,въпреки че трябва да е с рецепта.Ако е в начална фаза,с натъркване на златен пръстен също може да мине.Също ЛЛ не може да ти даде две направления наведнъж.Сега ще вземеш едно и следващия месец другото


Тя моята ЛЛ дава направления,ама няма да я затормозявам,утре цитонамазката да направя главно,другото бял кахър  Peace
Капки имам и тобрадекс и макситрол,че и на малката капя ама в нослето


Общи условия

Активация на акаунт