Зимна приказка ни предстои,с желаните ни две черти-тема 45

  • 25 854
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 8 670
При мен е трудно да се каже кога е датата. Но май беше доста по-рано.Моят цикъл е минимум 40 дни, но усетих нещо като овулация рано и поработихме.Броих 2 седмици и реших ей така да си направя тест.Днес ми дойде доста по-рано, отколкото го очаквах.Някъде 30 ден ми е, а трябваше да има още 10 дни. Но реших уж нашега да си направя...то взе че и дойде.

# 721
  • Мнения: 1 185
то и при сънчо уж бе дошло, дали е сигурно че е МЦ  Hug липсваше ни  Hug

# 722
  • Мнения: 366
да така беше - въобще и не очаквах бременност - още повече че аз правих тест преди цикъла и беше отрицателен. Така че ако имаш положителен тест - според мен може и да сте успели нищо не се знае - пробвай според мен с още един тест нищо не се знае.

# 723
  • Мнения: 1 185
сънчо, по-добре ли си  Hug
аз прекарах един приятен ден и се подготвям за следващите гаднички дни (на работа  ooooh!)

хубава вечер   bouquet  bouquet  bouquet

# 724
  • Мнения: 1 346
Здравейте мили момичета,
МамаСанчо това, което разказа силно ме развълнува, много пъти съм се питала  как ще си възпитавам децата след като знам, че тук често ще си патят от моите нравоучения. Дори съм повдигала въпроса в друга тема и там майчетата ме успокояваха, че има и добри хора и т.н, но не знам защо моето мнение е че обществото ни е много грубо и знам , че и аз ще изпадам в ситуация като твоята след време. От споделеното от другите момичета мога само да кажа, че много се радвам, че са толкова добронамерени и че има, въпреки всичко, и такива хора.
Erienne сигурна ли си, че цикъла ти както обикновено, може да само зацапване? Дано има шанс!
Малка лисичке много сладка картина и пожелание, благодаря!
Приятна вечер и от мен момичета! Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 366
сънчо, по-добре ли си  Hug
аз прекарах един приятен ден и се подготвям за следващите гаднички дни (на работа  ooooh!)

хубава вечер   bouquet  bouquet  bouquet

Ми да ти кажа до преди малко още се ядосвах и още съм потресена че е възможно такова отношение - но........ Мъж ми  ми звънна от вилата и ме поразсмя и да ти кажа веднага спря да ме дърпа и боли ( цял следобед ме мъчи бях се притеснила чак - нервите са голяма работа )- а него го бива в това отношение - това е човека които винаги може да ме накара да се разсмея- както казва моя приятелка не случайно той е твоя мъж.

Благодаря на всички момичета които за сетен път ме подкрепихте и ме успокоихте, а и ме убедихте че не аз съм лудата в случая че бях почнала да се замислям  #Crazy-  добре че сте вие че без вас съм наникъде  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 726
  • Мнения: 1 185
Аз пак ти казвам, как може за секунда да помислиш че в теб е вината или нещо има, аз също съм се отчаяла от всичко тук ... на моменти съм се чудела и за това дали бих подложила на това детето си, но няма как ... ти се пази, браво на твоя мъж, така трябва да е, има мн хубави неща в живота и трябва за това да мислиш, още малко до понеделника  Hug Hug пък нервите че са голямо нещо го знам много добре  ooooh!  Tired

# 727
  • Мнения: 4 696
Здравейте момичета! Аз днес релаксирам след снощния купон! Crazy
Erriene, направи си още един тест, непременно! Praynig
Мама сънчо, съгласна съм с теб и на твое място и аз бих била бясна! Да и аз чувам, постоянно от колежките си как съветват децата си, щом някой ги удари и те да отвърнат със същото! Shocked
Аз не съм била възпитавана така!
Ниана, къде се загуби?

# 728
  • Мнения: 366
Azira  Hug Hug Hug    bouquet  bouquet  bouquet

Мерси Рости   bouquet

Спокойно Дива - не е лесно,но ще се справиш- много агресия и простотия има в децата и в обществото напоследък. По наше време не беше така, но има и свестни хора - просто трябва при възпитанието на децата си да се постараем да съхраним доброто у тях , но и да не им даваме да бъдат изтривалка на простаците, да се научат въпреки че са добри и интелигентни хора да пазят своето достойнство и правата си като личности каквито са от мига в които се родят - трудно е и аз не винаги съм сигурна че постъпвам правилно , но ще продължа да се старая.

Извинявам се че се повтарям ,но понеже незнам дали Erienne  знае моята одисея хи-хи искам да и кажа :- при мен "цикъла "почна със кафяво зацапване, после след  12 часа почна да си тече нормално и беше с нормална горе долу продължителност и ако нямах напрегнати гърди накрая и не бях видяла секрет нямаше и да разбера че съм бременна още месец - така че моя съвет е ако имаш и най-малко съмнение направи още един тест.

Последна редакция: сб, 16 ное 2013, 21:20 от mama_sancho

# 729
  • София
  • Мнения: 8 670
Преди теста правихме секс и имаше странни прокървяване, та затова всъщност си направих, а и ме ръчкаше дали е станало нещо от последните пъти. И вчера нещо много бледо розово, сутринтя вече с пълна сила си дойде.Не е по-различно-цвят, сила, боли си ме и корема нормално.
Днес, както се бях омърлушила и бях в центъра, съвсем случайно срещнах гинеколога си по Пиротска  hahaha И тъкмо щях да му изстрелям всичко и той ми направи знак да му звънна, не сега.  Утре, въпреки че е неделя ще му звънна, мисля и в болница Люлин да видя дали имат спешен кабинет... Но си мисля, че и да е имало нещо, вече го няма. Сега като не ми е чиста урината дали тестът ще е правилен newsm78.

# 730
  • Мнения: 1 185
мисля че ще е правилен  Peace
рости, сега гледах коледната реклама на кока кола и се сетих за теб  Mr. Green Heart Eyes вече се усеща коледното настроение  Grinning

Оф тия дни много на шоколад налитам  Tired  Blush трябва да се спра.

# 731
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Erienne силно ти стискам палци  Praynig Praynig Praynig Направи си тест и чакаме да кажеш какво е станало.Ако искаш и кръвен пусни и след ден два го повтори

# 732
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Erienne,загуби се ти.Не се натъжавай,че чертичката е изчезнала.Това е хубав знак:тръбите проходими,имаш си О и материала на половинката си е ОК.Пак ще стане  Hug

Заповядайте в новата тема,мили,момичета.Нека да е изпълнена с положителни тестчета

Последна редакция: нд, 17 ное 2013, 00:38 от Milena___

# 733
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Milenka отваря ми старата тема.....пробвай пак с линка
Аз да се оплача, нещо тоя месец не ме кефи М вече съм 5 ден...предните месеци вече ми беше спряло или най мн да зацапа, а сега като гледам ще си ме държи 7 дена.Преди ми беше така, но от както бебеправим ми се скъси на 3 4 дни.Сега защо пак се удължи.... newsm78

# 734
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Фло,оправих го.Бях объркала линка

Общи условия

Активация на акаунт