MICHAEL FASSBENDER и поколението на 30-годишните "и красиви, и талантливи"

  • 34 539
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ей, най-накрая някоя да се доближава до моя цвят  Joy че все прекалено тъмни гаджосваше  Mr. Green

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Между другото, моделката е много красива. Гледала съм и интервю и въобще няма този измуцено-мамунски вид като по папарашки снимки.

Мацки, ще удържим ли до понеделник за нова тема? Моля Praynig.

# 707
  • Мнения: 1 992
А ти започна ли новата тема? Grinning



The Drop и Child 44 са с дати за есента чак: септември и октомври.

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А ти започна ли новата тема? Grinning
Помотвам се с филмите, че не ми се гледа детски Джейк при опция да гледам сегашен Макконъхи Embarassed Rolling Eyes. Мяч обеща, че ще удари рамо с гледането на филм-два от ранните, ама и при тази опция срок до понеделник ще ни дойде добре. Ей на, работният план ми куца- довечера имам излизане, после евентуално ако се приспя с филм, ще е "Крадецът на книги", утре сме на "Вълк", въобще сложноооо Joy.

Много красиво блатнозелено око вади Том, отвореното Mr. Green. Те май постоянно си менят цвета неговите, и сиви, и сини, и зелени съм ги виждала по снимки.

# 709
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
най-накрая да видим нещо за този филм "Франк" , първо клипче :

http://www.themoviebit.com/2014/01/first-clip-from-frank-with-michael.html

# 710
  • Мнения: 2 040
Доволно откачалски изглежда.  Laughing

# 711
  • Мнения: 1 992
най-накрая да видим нещо за този филм "Франк" , първо клипче :

http://www.themoviebit.com/2014/01/first-clip-from-frank-with-michael.html

Не ми беше в списъка за гледане, обаче не мога да устоя на новата ми рижава слабост Domhnall Gleeson.

# 712
  • Мнения: 2 040
Днес нося подаръци за Мурето



и Крис






И още един от две части за Джо.


Joseph Gordon-Levitt on Jimmy Kimmel Live PART 1
Joseph Gordon-Levitt on Jimmy Kimmel Live PART 2

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 13:03 от Злата с метлата

# 713
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
най-накрая да видим нещо за този филм "Франк" , първо клипче :

http://www.themoviebit.com/2014/01/first-clip-from-frank-with-michael.html

Не ми беше в списъка за гледане, обаче не мога да устоя на новата ми рижава слабост Domhnall Gleeson.

Ха-хааа, дойдохте на мойто пак.  Grinning

# 714
  • Мнения: 1 992
Злате, мерси. Взимам и суичъра(така ли се пише на бг?), и тениската, но най-вече гърба. Laughing

Мяч, много ме грабна неговия Левин, от там го залюбих. Grinning

# 715
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
An the Oscar goes to ... 12 years a Slave Heart Eyes Определено завърших моя цикъл Фасбендър и това е филмът, за който ще гласувам. Всичко ми хареса тук в него - и емоциите, и интерпретацията, и видът му - смазан от угризения и пиянство, и злобата когато наказваше Патси... И веселите моменти в борбата му за надмощие над Соломон... Всичко, нямам забележка. Този път сътрудничеството между двамата се е получило перфектно - без досадни сцени, без натиск, без нищонеслучване... Не знам защо, но от това, което видях, Фасбендър ми е определено някакъв ренесансов тип, мъж, който да ходи с шалчета, редингот, на фона на южняшко имение или богата фамилна къща, не го възприемам като робот, като нещастен секс маниак. Тук имаш етолкова живот в ролята му, че все едно не е същия актьор Embarassed Определено е една от най-добрите му роли!

# 716
  • Мнения: 1 992
Ревютата за Locke от Сънданс продължават да са все така добри:

This is really a one-man-show, and Tom Hardy nails it.

For a film that's all about a guy driving on the M6 (with very little traffic as he often points out), LOCKE looks beautiful, with great nighttime visuals. While the setting is static, the film never looks flat and is always interesting visually.

Hardy is perfect as the calm center of this brewing maelstrom, and his every word comes out like it’s gripping a ledge.  He is meticulous to the point where the emphasis on every syllable feels carefully chosen, and it makes for absolutely wonderful line delivery.  Hardy not only taps into the character’s personality without missing a beat, but he also has the monumental task of holding the entire picture without having another actor in the same physical space, nor can he even stand-up.  He’s behind the wheel of the car, and that’s all the body movement he’s allowed.  From there, it’s gestures and facial expressions.

# 717
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде на Сънданс Grinning:
Джоузеф естествено Heart Eyes


може би визуализира овалите на Скарлет Mr. Green


интелектуалната поза


"ще слушате какво ви казвам" Crazy


"ахх, уморих се от интервюта" Joy

# 718
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 504
Снощи гледах снимки от Сънданс и аз - на премиерата на "Франк" за жалост беше само Маги. Майкъл и Домнал ги нямаше.  ooooh!

# 719
  • Мнения: 2 040
Кариран колкото си иска.  Grinning


Аз всеки ден чакам да се появят снимки на Джеймс от "Франкеншайн", но не би.
Ще компенсирам с едни стари, които не бях виждала от "Еленор Ригби".












Днес четох за световната мистерия "Къде е Фасбендър". Всички си мислеха, че е отказал гостуването при Греъм Нортън заради Сънданс и като не се появи и на фестивала хвърли  феновете в голяма чуденка.


И още един Том за Крис.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт