Сватба, превод или заявления, 30-та ГРЪЦКА чета дарена е с умения:)

  • 33 558
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 334
Маркизата, имам чувството, че някои фирми ползват кризата за претекст, за да намаляват заплати и привилегии. И на мен бяха ми дали αύξηση, а после не знам какви чудеса бяха творили при облагането, та в края на годината εφορία ми взе колкото повишението, ако не и повече Crossing Arms

Зори, голям смях с този Кашкавал. Дано кучето не ти създава проблеми, то може и направо да е щастливо, че се е отървало от господаря си hahaha В Атина ми правеше впечатление колко много кучета има по терасите и колко малко разхождат по улиците. Това значи, че животинките си вършат нуждите вътре  Sick

# 736
  • Мнения: 4 292
Момичета, да ви питам, че се учудих днес. Ходихме за ваксина и ни направиха проба за Манту. Малкият е на 1.2 г. и се зачудих не е ли рано и защо? Моля мамита да споделят на вашите деца правили ли са толкова рано?

# 737
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
На моите не са.

# 738
  • Мнения: 158
Днес имах дъъъълъг ден. Първо ходих 6 км за ревитя (уж био),  hahaha Кучето после го изпуснах без каишка, влезе в спалнята - отъркаля се в кревата, после слезе долу в салона, повлече ми кабела на лаптопа, той се изтряска на земята ( на мазилка) на мен ми стана лошо, защото ми е работния комп и всички програми за работа са ми на него, отделно и всичко свършено ми е там.......... изобщо имам толкова информация ценна, че ми идеше да  го утрепя  с точилката. После той пак се качи горе и опика банята, върна се долу, въртя се кат улав, лае, квичи, хапе ми ръцете......откачена работа. И аз си рекох, ми счупеното- счупено, ся няма за един лаптоп да получа удар, па ако ще и целия ми живот да е вътре, майната му. Значи мога и без него. Той пък взе, че тръгна и си бачка........здрава машина. Имам го 8 години вече и само е преинсталиран и леко ъпгрейдван. Но аз си пазя всички неща. И си викам, да взема да му отворя  на Орион външната врата и да се направя на разсеяна, па може и да не се прибере, но ми стана гузно, щот добитъка не е виновен. После мазах с гипс дупки от пирони. Кашкавала е облицовал стените с червени чаршафи и за целта ги е забивал с пирони в  ooooh! мазилката. Върху матрака намерихме постлан найлон, нямам идея за какво е служил ( едва ли се напикава все още, ама знае ли се), всички лампи и лампиони с червени крушки, стената зад пердето мухлясала с 2 пръста плесен..............и човека ходи на психолог, щот имал проблеми....... 4 часа не мож изчистим стаята дет е спал  Sick Аз си имам моя лична квалификация за психологични проблеми : ако яде камъни, ако хвърля  парите в коша и ако не знае какво да прави с оная си работа, тогава наистина има нужда от помощ. Щом не прави нито едно от трите, значи всичко си му е наред  Mr. Green

И до преди малко  бяхме на театър в наше село, имаме си театрална група. Смяхме се до сълзи.

Маркизата, кризата е само претекст. Както в Бг поддържат изкуствено ниски заплати, така и тук използват намалението и намалят. Аз нали ги слушам. По между си се хвалят колко са изкарали, а на всеослушание ревтунят.

# 739
  • Мнения: 2 925
я вижте нещо интересно.Simple Smile
http://tsirka.gr/index.php/anergoi-programme

Програмата започва от април , кандидатите трябва да имат карта за безработни и да са от 18 до 29 годишни.

# 740
  • Атина
  • Мнения: 352
Зои,детето ми е на 3г,7м.,но е родено в Бг,там са ни и първите ваксини.Съгласно БГ имунизационния календар на 7мия месец се прави проверка за белег след БЦЖ имунизация. На децата без белег се прави проба Манту.Нашият педиатър-тук вече в Гърция,направи същото-провери за белегче.Ако нямаше-би трябвало да се имунизира.

# 741
  • Мнения: 334
Момичета, по случай двойния празник: на Гърция и Благовещение, както и предвид лекото затишие в темата, реших да приключа гласуването и да обявя новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=772862.new#new

Пожелавам й бързичко да я изпишем, преди лятото да е дошло!

Общи условия

Активация на акаунт