Всичко за 175 ОДЗ

  • 25 078
  • 148
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Привет на всички, понеже не намирам никаква информация, за 175 ОДЗ, а вече се записахме там, реших да направя темата, в която да споделяме какво знаем, какво сме получили като информация от директорката и др. т.
Ако някой е ходил към самата градина, може и да пусне снимки Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 533
Привет,
ние твърде късно разбрахме за обявените места в системата и сега сме на 1во място в листата на чакащите, но днес е последния ден за записване а са се записали само 3 деца от 50!!!!! (випуск 2010). Защо така има ли някаква причина? Е то това може само да ме радва щото ние ще влезем със сигурност, ама все пак, да питам де
Иначе вчера ходих да видя градината - сградата е като космически кораб - чисто нова е, утра модерна, вчера имаше работници които правеха двора - двора е доста голям, имаше изляти бетонни плочи на няколко места (предполагам там ще са площадките), работниците насипваха пръст явно за озеленяването напролет. Това което не ми харесва е че няма басейн (повечето нови ДГ имат).
Иначе градината ще изглежда така:

# 2
  • София
  • Мнения: 533

sunlight* сподели моля те каквато информация имаш от директорката, всичко би ми било интересно

# 3
  • Мнения: 34
Здравейте, това което знам аз е, че се очаква да заработи около март месец.

# 4
  • Мнения: 3
Привет на всички, понеже не намирам никаква информация, за 175 ОДЗ, а вече се записахме там, реших да направя темата, в която да споделяме какво знаем, какво сме получили като информация от директорката и др. т.
Ако някой е ходил към самата градина, може и да пусне снимки Simple Smile
Не знам, за кога е пусковият срок, но си мисля, до приемателна комисия може да се стигне, чак когато се реши проблема с плана на квартал Витоша. (виж предаването на В. Ахчиева). А не съм много сигурна, дали и недоволните съседи не са завели дело. Тогава има да си чакаме. Ти сигурна ли си, че само три деца са записани? Защото днес има ново класиране и там са посочени само 10 свободни места.

# 5
  • София
  • Мнения: 533
Привет,
f_baba не зная за какво става въпрос, какъв проблем има с предавателната комисия, не съм гледала и предаването на В.Ахчиева? Четох интервю с Й.Фандъкова, че заради проблеми със съседите сега ще строят нова улица някъде около градината, за да отпушат трафика.
Иначе относно класирането - в петък сутринта имаше само 3 записани деца, в петък вечерта вече имаше 40 записани и 10 свободни (за випуска 2010), бяха заключили системата и в събота сутринта вече беше обявено класирането и нас ни приеха Simple Smile
Иначе вчера с ММ ходихме да видим градината - изглежда огромна и много просторна, сградата е много хубаво построена, но вътре е още на шпакловка и замазка, отвън имаше някакви работници правеха двора но те не можаха да ни кажат нищо за градината отвътре, казаха че нямали ключ и не са влизали вътре изобщо.

# 6
  • Мнения: 261
Моля. кажете ми къде се намира тази детска градина. На бгмапс, ми дава адрес в Симеоново  chef

# 7
  • Мнения: 10
На мен единствената ми информация от директорката е, че до няколко месеца ще започнат приема, но кога точно не знам, а и тя не ми отговори.

На сайта на район Лозенец намерих това: http://lozenets-sofia.org/?cat=7
След като разгледах документа видях, че крайната дата за подаване на офертите за обзавеждане на ОДЗ-то е началото на януари. Т.е. Действително най-рано от края на февруари, март няма как да тръгнат дечицата ни Sad

Адресът e до Симеоновско шосе, много близо до зоопарка - ул. Тодор Ф. Чипев 1.

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 01:35 от sunlight*

# 8
  • Мнения: 34
Здравейте, адресът е кв.Витоша, ВЕЦ Симеоново,а не е в квартал Симеоново - http://www.bgmaps.com/link/7AF2CC04AD82376276A94D924AB03AE1

# 9
  • Мнения: 450
Близо е до входа на зоопарка откъм Симеоновско шосе.

# 10
  • Мнения: 261
Благодаря на всички за отговора Hug Вече ми е ясно къде е Peace

# 11
  • Мнения: 122
Здраввейте!
И моето дете е прието в първа ясла. Когато го записах, беше на 1г. и 1 мес. и си мислех колко рано всъщност е приет Grinning Но сега като ви чета, стигам до извода, че тъкмо навреме е приет, щом ще има такова "чакане" за отварянето на ОДЗ-то. Чудя се само какъв е тоя зор толкова рано да пускат местата newsm78 newsm78 newsm78 А за информационното затъмнение относно пусковия срок- нямам думи  #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 63
Запис  Peace

# 13
  • Мнения: 34
Здравейте, вчера минах покрай градината и вече имат монтирани катерушки и пейки с маси. За всяка група отделна. Има и бебешки и за по-големи деца. Изглеждат много добре!

# 14
  • Мнения: 24
Здравейте, моето дете е прието в първа ясла там. Днес говорих по телефона с представител на ОДЗ-то и ми казаха, че до края на март със сигурност няма да започнат децата да посещават. В момента се изчаква срока за възражения относно конкурса за обзавеждане. След това започва самото обзавеждане и разрешителните.
Аз искам да попитам, някой има ли идея от Хладилника към детската освен с кола как може да се стигне?

Общи условия

Активация на акаунт