Да се оплачем...

  • 7 442 935
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 13 290
  • Мнения: 18 980
Оплаквам се, че сайтът на Търговския регистър днес ме докара почти да колабирам от бяс. Ега ти тромавото нещо, два часа ми отне работа, която нормално се върши за 10 мин.

Нормално, последни дни  Mr. Green България все пак, всеки чака до последно

# 13 291
  • Варна
  • Мнения: 38 528
Аз по принцип съм от хората, които даже твърде рано подават всичко, но този път имаше голям фал с компютъра, на който са инсталирани сертификатите и подписа и го оправиха едва вчера. За съжаление отнесох негативите от това.

# 13 292
  • Мнения: X
Който е измислил сутиените, особено тези с банелите, е мазохист, или садист, зависи дали е жена или мъж.      #2gunfire
Дано се пържи в деветия кръг на ада во веки веков!     Twisted Evil
Недей така. Някои от нас, с по-малки бюстове, го благославят  Party
Оф, ако бях благословена с малък бюст и възможността да го разхождам без сутиен,  такъв  никога нямаше да влезе у дома.Просто щях да забравя за съществуването на този  артикул на пазара.
Ама не би!     Mr. Green

# 13 293
  • София
  • Мнения: 45 048
Не съм спала особено, а днес ми е последен ден на курса и трябва да довърша сума неща.
Освен това цялата менажерия в нас ме дразни.
Освен това ми се въртят някакви мухи в главата, сънувам някакви сънища... Embarassed

# 13 294
  • Мнения: 6 528
Оплаквам се, че сайтът на Търговския регистър днес ме докара почти да колабирам от бяс. Ега ти тромавото нещо, два часа ми отне работа, която нормално се върши за 10 мин.
Сутрин рано и след 16,30 върви като по вода, аз изчаквам и тогава влизам, за да не си късам нервите.

# 13 295
  • Мнения: 1 675
Оплаквам се че от сутринта в 4:30 ч та до сега не е спирала силната музика (с нюанс на цигански ритми) от някоя къща около блока ни.

Оплаквам се и от редовно неправилно изказваните изречение в "Съдби на кръстопът" (примерно: Благодаря, за което! ), както и от специфичния им начин на обяснение в предаването (пример: тая майка ми, тоя баща ми, ...). Хващам се, че почвам и аз да говоря не правилно.

# 13 296
  • София
  • Мнения: 9 850
Това е лесно поправимо - спираш да гледаш въпросното предаване.
Аз се оплаквам от повсеместната неграмотност - кеф ти форум, кеф ти новинарски сайт, кеф ти филм със субтитри по ТВ... Освен да спра да чета съвсем...

# 13 297
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Почивката свършва. Мрън..
Същевременно искам да се прибирам вече. Няма такова плюююююскане  Tired

# 13 298
  • София
  • Мнения: 12 374
Почивката свършва. Мрън..
Същевременно искам да се прибирам вече. Няма такова плюююююскане  Tired
Ако ще се оплакваме от плюскане, аз съм шампион: на обяд опатках пържола с размерите на средно голяма кърпа за плаж.

Подрани ми, по дяволите. Последните 5 дни от почивката ще зяпам морето от шезлонга  Tired

# 13 299
  • Мнения: 4 742
Много ми беше неуспешен този месец. Половината го изкарах болна, пих и антибиотик, нещо което не ми се беше налагало от близо 9-10 години. Сега пък две-три сутрини се събуждам около 5 и 30 от давеща кашлица, вероятно алергична, понеже и преди ми се е случвало и утре ще посетя личната. Отделно си търся и ортодонт, защото забелязах, че един зъб започва да се закривява. Това пък е проблем, който въобще не съм очаквала да ми дойде до главата, винаги съм имала добри зъби. Толкова съм незапозната с тази тема, но се надявам да има възможност за апаратчета, които не са постоянни като брекетите. Confused
Много неприятно, че всичко едно след друго и все пак не искам да се изнервям, та се успокоявам, че са дребни и обратими проблеми.  Simple Smile

# 13 300
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 733
Оплаквам се от глупостта си. Винаги има и накъде още да изглупея  Wink За съжаление не се уча от грешките си.

# 13 301
  • Мнения: 3 743
ММ навил алармата на единия си телефон за 5.30ч сутринта и той не знае защо, a аз я чух от другата стая Tired

# 13 302
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
ММ навил алармата на единия си телефон за 5.30ч сутринта и той не знае защо, a аз я чух от другата стая Tired
При мен проблемът е друг. Моята аларма е навита за 5.30 ч. всеки ден и незнайно защо аз често не я чувам, въпреки че е до главата ми. Laughing Добре че все пак крета едва-едва биологичният ми часовник и се включва, когато проспа алармата. hahaha

# 13 303
  • Мнения: 4 292
Привет и от мен! Горещо ми е, уморено, малкия е с гнойна ангина! Спирам го за лятото от градина, ще щуреем вкъщи!
 Ама пък си намерих занимавка докато се гледаме с бебето и съм доволна.
 Ходи ми се на морее! Ходихме 2-3 пъти и само ги гледам как се плацикат доволни.
 Педиатърът ми каза нещо интересно, по принцип тук хомеопатията не я отразяват, не такава истерия като при нас, но миналата седмица са имали конференция на педиатричния съюз в Гърция, на който не е присъствал нито един хомеопат!

# 13 304
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 011
Моето диване пак се преби с колелото. Едва й зарасна раната на лявото коляно, тази вечер го очука пак. Кървища, сълзи, сополи и самосъжаление имаше на килограм.
Утре е рожденичка и ужасно страда, че ще е с ранено коляно.
Как ли не я убеждавах да купим наколенки, но категорично отказва  да носи.
Дано сега да премисли Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт