Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 9, Коледна

  • 55 302
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Браво! Поздравления и все повече успехи!
И двете ми деца обожават първата книжка (засега имаме само нея) - всеки ден ме карат да я четем и играем! Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 866
Поздравления!

Ние все още нямаме книжките, но са в списъка ни със задължителни четива  Wink, така че смятам да се възползвам от промоцията:)

Имам следния проблем обаче. Ще бъда в България на 27 юли и едва тогава ще мога да взема книжките от офис на Еконт. Мога ли сега да ги поръчам, а да ги взема след 3 седмици  newsm78

Предварително благодаря за вниманието

# 707
  • Мнения: 3 379
Никола, поздравления за прекрасната награда и все в този дух!

# 708
  • Мнения: 49
Поздравления!

Ние все още нямаме книжките, но са в списъка ни със задължителни четива  Wink, така че смятам да се възползвам от промоцията:)

Имам следния проблем обаче. Ще бъда в България на 27 юли и едва тогава ще мога да взема книжките от офис на Еконт. Мога ли сега да ги поръчам, а да ги взема след 3 седмици  newsm78

Предварително благодаря за вниманието
Разбира се, няма проблем. Само го споменете в полето за автограф.

# 709
  • Мнения: 1 866
Много благодаря за вниманието   bouquet
Отивам да поръчвам:) Обожавам да купувам книги  Crazy

# 710
  • Мнения: 351
Препоръчаха ми да купя за сина си/ще бъде във втори клас/книжките на Майкъл Морпурго.Имате ли някакви впечатления,лични отзиви?

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Препоръчаха ми да купя за сина си/ще бъде във втори клас/книжките на Майкъл Морпурго.Имате ли някакви впечатления,лични отзиви?

Синът ми много ги харесва. Изчита ги за 2-3 дни и пита за следваща Simple Smile . "Боен кон" препоръчвам да го оставите когато детето стане на 9-10 години. Моят младеж я хареса, но книгата е доста тежка(заради това препоръчвам да се чете в по-късна възраст) и по-обемна.

# 712
  • Мнения: 1 364
Приключенията та Лукчо

# 713
  • Мнения: 5 259
Тази тема до кога ще е Коледна  Laughing

Последно купих серията "SOS животни", дъщеря ми много харесва такива.
Започнахме да четем от списъка за лятото и доста трудни ѝ идват още. Намерих тук във форума темата за поредиците на издателство "Фют" и видях, че са много подходящи - по-кратки изречения, по-прост изказ, по-малко завоалиран смисъл. Като литература може да нямат особено висока стойност, но се явяват много добро междинно стъпало, точно каквото ни трябва.

# 714
  • Мнения: 3 379
Последно от днес, но мисля, че са показвани в темата:



Приятно изненадана бях в книжарницата като разгърнах Приказките на Джани Родари - има цветни картинки към всяка приказка, което ще улесни четенето им на малкия. Преди няколко седмици опитах да му чета от Приказки по телефона, но поради липсата на картинки и вероятно по-специфичния стил на Родари, след няколко приказки ми ги отказа.

# 715
  • Мнения: 351
Solar Wind   bouquet  bouquet  bouquet

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 21 743
Тъкмо поръчах:

клик за ревю.

и

клик за инфо за авторката


Чакам ги с нетърпение.  Grinning

# 717
  • Мнения: 2 156
Здравейте отново. Искам да се обърна с питане към тези, които са си поръчвали от book-bg и са от провинцията: бави ли ви се доставката и имахте ли проблеми с нея? Защото ние чакаме вече седмица, след като платихме

# 718
  • у дома
  • Мнения: 7 182
Аз пък да кажа,че направих поръчка преди повече от месец от тук http://www.knigabg.eu/ и ни вест,ни кост от тогава,имам си номер на поръчка в изпратен имейл,всичко,само където нищо не ми е изпратено ... Добре че пуснах поръчката да е с наложен платеж при донасяне от куриер,а не платих,та поне да се не ядосвам за парите...

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
  Щерката си избра   Загубенячката 5 книга и Как да си направиш дневник. За синът ми Малкият Никола  за начинаещи читатели 3-та и 4-та книга.

Общи условия

Активация на акаунт