Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 9, Коледна

  • 55 307
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 379
Темата е позамряла, но аз да питам дали някой има отзиви за тази книга?

# 721
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 847

Много я харесва моята принцеса!  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 49
Темата е позамряла, но аз да питам дали някой има отзиви за тази книга?


Книгата е добра, но е за тийнейджъри, бих казал над 14-16 г. Би трябвало да особено интересна, ако имат интерес към историята. Ако имаш по-конкретни въпроси ще се радвам да отговоря.

# 723
  • Мнения: 3 379
nraykov, благодаря! Аз също като позачетох сайта на проекта и ми се стори, че е за по-големи деца с интереси в историята. Засега мн не е от тях, но е и малък. По-скоро я загледах, тъй като се води книга-игра, а той много обича такива и като вариант да се заинтригува от исторически разкази, но явно ще изчакам.

# 724
  • Мнения: 2 156
Книжките, които си поръчах на два пъти от book-bg - на 6-ти и 11-ти, все още не са доставени  Rolling Eyes Май за последен път си поръчам оттам

# 725
  • Мнения: 6 181
 Тези са от вчера , първата е преполовена Simple Smile

# 726
  • sofia
  • Мнения: 8 961
Книжките, които си поръчах на два пъти от book-bg - на 6-ти и 11-ти, все още не са доставени  Rolling Eyes Май за последен път си поръчам оттам
Звънни и питай.
Преди време бях поръчала (от друг сайт) 4-5 книжки и защото едната нещо не можели да я доставят (или намерят) ми бяха задържали всичките. Не се бяха сетили да ми се обадят. От други он-лайн книжарници са ми звънели в такива случаи

# 727
  • Мнения: 2 156
Аз не им се обадих, но им писах в петък. Не са отговорили. Но вероятно и ще звъня.

Предположих, че случаят може да е такъв, какъвто казваш - че нямат някое от заглавията и затова се бавят. Но тогава защо ми пратиха потвърждение за приети поръчки, с пълен списък на заглавията, без уточнение, че ги нямат в наличност... И с покана да платя, с данните, които ще ми трябват за плащането. Един вид, ти си плати, пък ще видим. Некоректно е

# 728
  • Мнения: 49
SZA - колко е голямо детето? Мога да се опитам да препоръчам нещо.

# 729
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Книжките, които си поръчах на два пъти от book-bg - на 6-ти и 11-ти, все още не са доставени  Rolling Eyes Май за последен път си поръчам оттам

Имаш предвид от тук ли - http://www.book-bg.com/
Аз пък съм много доволна от тях - коректни са, до 2 дни ми доставят.  Peace

# 730
  • sofia
  • Мнения: 8 961
Винаги ползвам наложен платеж. От български сайтове е направо задължително.

# 731
  • Мнения: 2 156
Книжките, които си поръчах на два пъти от book-bg - на 6-ти и 11-ти, все още не са доставени  Rolling Eyes Май за последен път си поръчам оттам

Имаш предвид от тук ли - http://www.book-bg.com/
Аз пък съм много доволна от тях - коректни са, до 2 дни ми доставят.  Peace

Или ти си извадила късмет, или аз съм единичен случай на некоректност. Да, точно за този сайт иде реч. Направих грешка, че не поисках да са с наложен платеж; Веси1, очевидно имаш право и така трябваше. Поръчах на 6-ти и на 11-ти, днес е 24-ти; платила съм. Добре че става въпрос за малка сума, та не съм "вътре" с много; мислех си - ще ги пробвам и ако всичко е наред, ще поръчам повече. Дано все пак ги пратят, било то със забавяне

# 732
  • Мнения: 1 868
Здравейте,

Сигурна съм, че ще ви изпратят книжките, не може да са толкова некоректни според мен  Wink

В тази връзка исках да попитам тези които поръчвате от http://www.e-zona.bg/ с наложен платеж ли поръчвате, или с банков превод, или как плащате? Понеже смятам голяма поръчка да направя дали няма да е неизгодно с наложен платеж  newsm78 Простете за офф-а  Praynig.

И сега по темата: бавно, но славно напредваме с Франклин, книжката Бързай Франклин  Joy
Всяко от децата чете по 6-7 страници на ден, което според мен е добре като начало, мама е доволна  Laughing А най-прекрасното е, че имат желание да четат, което се надявам да не се изпари когато тръгнат на училище  Laughing

Хубав ден на всички!

# 733
  • Мнения: 3 379
SZA - колко е голямо детето? Мога да се опитам да препоръчам нещо.

Много благодаря за предложението. На 10 г. е. Много интересни са му книжките от поредицата Приключения и загадки. По принцип се увлича от видео игри (от малък много го бива на PlayStation игрите Simple Smile) и настолни игри и игрите под формата на книги също му харесват много. На малкия също (той е на 5 г.). Затова са и такива фенове на Таласъмчето Simple Smile

# 734
  • sofia
  • Мнения: 8 961

В тази връзка исках да попитам тези които поръчвате от http://www.e-zona.bg/ с наложен платеж ли поръчвате, или с банков превод, или как плащате? Понеже смятам голяма поръчка да направя дали няма да е неизгодно с наложен платеж  newsm78 Простете за офф-а  Praynig.

Наложения платеж не ти се отразява на крайната сума. Гледам, че за покупка над 30 лв е безплатна доставката. Колкото ти струват книгите, толкова ще платиш.

Общи условия

Активация на акаунт